Advertisement

Kábel és adapter vásárlás

21201 termék, 378. oldal
Rendezés /

USB - USB Type-C adat- és töltőkábel 2 m-es vezetékkel - Devia Pheez USB Type-C 2.0 Cable - black

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel, hossza: 3m, szürke LSZH

Intellinet törésgátló RJ45 csatlakozók számára, 10 db, szürke

LogiLink patch kábel, Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 0,5m rózsaszínű

ASM Assmann tápkábel 10A/230V 1.2m

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel, hossza: 20m, szürke LSZH

ASM Assmann tápkábel Schucko/IEC C5 M/F 10A/230V 1,8m

Intellinet dugó RJ45 UTP stranded 8p8c, Cat5e, 100 db tégelyben

LogiLink patch kábel, Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 7,5m kék

LogiLink - Patch kábel Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 1m fehér

Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, kat.5e UTP, 5m, SOHO, szürke

Intellinet Network Cable RJ45, Cat6 UTP, 1m White, 100% copper

Intellinet patch kábel RJ45, Cat6 UTP, 1m, szürke, 100% réz

LogiLink patch kábel, Cat.6 U/UTP EconLine 5,00m sárga

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 2m 9/125 OS2 singlemode