Kábel és adapter vásárlás

28261 termék, 376. oldal
Rendezés /

Apple - Lightning USB kábel 1m (eredeti MD818ZM/A)

Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45; kat.5e UTP; 5m; kék; 100% réz

TRACER HosszabbĂ­tĂł TRACER PowerCord 3m (3 foglalat; fekete)

Vakoss microUSB kábel 2.0 A-B M/M 1m TC-U1279K fekete

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC ; Singlemode ; 9/125 ; G652D ; Duplex ; 2m

LogiLink - Keystone fali szerelődoboz; 4 UTP port; fehér

Gembird FTP kat.5e RJ45 patch kábel; 0.5m; narancssárga

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel; 1m; zöld

RaidSonic IcyBox USB 3.1 (Gen2) Type-C to Type-C cable

LogiLink patch kĂĄbel; Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine piros 1m

LogiLink patch kĂĄbel; Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 1m fehĂŠr

Gembird 90 fokos HDMI apa-apa kĂĄbel aranyozott csatlakozĂłval 3m

Assmann adatkĂĄbel XGA; 3;0m

LIBOX Cable HDMI Libox LB0039 1;8m

LogiLink patch kábel; Cat.6 U/UTP EconLine 1;50m sárga

Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 5m green

Intellinet Network Solutions Intellinet hálózati elágozó adapter RJ45x2 STP