Kábel és adapter vásárlás

26285 termék, 35. oldal
Rendezés /

Apple - Lightning USB kábel 1m (eredeti MD818ZM/A)

Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 10m red

TP-Link MC100CM 10/100 Mbps Multimódú média konverter

Digitalbox BASIC.LNK USB 3.0 cable AM-BM 3m 5Gbps blue

Gembird FTP solid gray gel cable, cat. 5e, AWG 24 CU, 305m (outdoor-gel)

Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, 5 Pack

LogiLink patch kábel, CAT 5e UTP 10m sárga

LogiLink patch kábel, Cat.6 U/UTP EconLine 7,5m piros

Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e FTP 5m yellow

LogiLink patch kábel; Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 1;50m sárga

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC ; Singlemode ; 9/125 ; G652D ; Duplex ; 2m