Kábel és adapter vásárlás

32910 termék, 324. oldal
Rendezés /

Apple - Lightning USB kábel 1m (eredeti MD818ZM/A)

LogiLink Video Switch HDMI 5-Port with amplifier

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

Digitus mini DP-DVI (24+5) M/F adapter

LogiLink - toslink kábel; 1;5m

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 3m

Digitus moduláris krimpelő fogó