Kábel és adapter vásárlás

16296 termék, 315. oldal
Rendezés /

Apple - Lightning USB kábel 1m (eredeti MD818ZM/A)

Qoltec Notebooka hálózati adapter Lenovo 65W ; 20V ; 3.25A ; Slim tip

Gembird cable Displayport (M) - > VGA (M) 3m

Techly SuperSpeed USB 3.0 kábel; A apa--> micro-B apa; 50 cm; kék

Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kĂĄbel LC-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

Gembird FTP LSZH kat.6A RJ45 patch kábel; 1.5m; green

Techly Adapter Micro-D HDMI --> HDMI M/F fekete

Techly tépőzáras szíj; 300 x 20 mm; 10 db.; sárga

Gembird adapter - HDMI Apa - DVI-D Apa (A-HDMI-DVI-1)