Kábel és adapter vásárlás

26165 termék, 287. oldal
Rendezés /

Apple - Lightning USB kábel 1m (eredeti MD818ZM/A)

Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 5m

Equip U/UTP Cat6 patch kábel 15m szürke

DBX START.LAN Patchcord UTP cat.5e 20m yellow

Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2), LC-SC duplex, 2 m.