23269 termék, 284. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 3m OM2

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 3m OM2

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 3m OM2 további adatai

2 715 Ft

Qoltec Optic Patchcord FC/UPC - SC/UPC simplex SM 9/125 G652D 1m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord FC/UPC - SC/UPC simplex SM 9/125 G652D 1m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord FC/UPC - SC/UPC simplex SM 9/125 G652D 1m optikai kábel további adatai

1 234 Ft

Digitus DA-70163 RS232 Optic isolator

Digitus DA-70163 RS232 Optic isolator

Digitus DA-70163 RS232 Optic isolator további adatai

4 963 Ft

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 3m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 3m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 3m optikai kábel további adatai

2 011 Ft

Digitus Premium CAT 6 SSTP patch kábel, hossza: 20m, szürke

Digitus Premium CAT 6 SSTP patch kábel, hossza: 20m, szürke

Digitus Premium CAT 6 SSTP patch kábel, hossza: 20m, szürke további adatai

3 711 Ft

Digitus Premium CAT 5e UTP patch kábel, fekete 5.0m

Digitus Premium CAT 5e UTP patch kábel, fekete 5.0m

Digitus Premium CAT 5e UTP patch kábel, fekete 5.0m további adatai

757 Ft

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m optikai kábel további adatai

1 929 Ft

Art HDMI ma+Q7le /HDMI 1.4 male 5M Ethernetes OEM fekete kábel

Art HDMI ma+Q7le /HDMI 1.4 male 5M Ethernetes OEM fekete kábel

Art HDMI ma+Q7le /HDMI 1.4 male 5M Ethernetes OEM fekete kábel további adatai

1 617 Ft

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 5m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 5m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 5m optikai kábel további adatai

1 869 Ft

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel, hossza: 2,0m, sárga

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel, hossza: 2,0m, sárga

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel, hossza: 2,0m, sárga további adatai

513 Ft

Qoltec Optic Pigtail 12x LC/APC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m

Qoltec Optic Pigtail 12x LC/APC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m

Qoltec Optic Pigtail 12x LC/APC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m további adatai

5 209 Ft

Qoltec Optic Patchcord FC/UPC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 15m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord FC/UPC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 15m optikai kábel

1 993 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 25m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 25m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 25m optikai kábel további adatai

2 015 Ft

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m további adatai

709 Ft

Bitfenix 8-Pin EPS12V 45cm Harisnyázott Fekete/Fekete táp kábel hosszabító

Bitfenix 8-Pin EPS12V 45cm Harisnyázott Fekete/Fekete táp kábel hosszabító

Bitfenix 8-Pin EPS12V 45cm Harisnyázott Fekete/Fekete táp kábel hosszabító további adatai

2 064 Ft

3B Network CAT5 UTP kültéri CCA kábel / 500 méter

3B Network CAT5 UTP kültéri CCA kábel / 500 méter

3B Network CAT5 UTP kültéri CCA kábel / 500 méter további adatai

38 100 Ft

tovább az üzletbe
 Sony Ericsson gyári új adatkábel DCU-65

Sony Ericsson gyári új adatkábel DCU-65

Sony Ericsson gyári új adatkábel DCU-65 további adatai

990 Ft

tovább az üzletbe
Belkin 90 dB Antenna Coax Cable 5m Gold Connector

Belkin 90 dB Antenna Coax Cable 5m Gold Connector

Belkin 90 dB Antenna Coax Cable 5m Gold Connector további adatai

3 139 Ft

Belkin Cable USB-C to USB-A univerzális autós tölt

Belkin Cable USB-C to USB-A univerzális autós tölt

Belkin Cable USB-C to USB-A univerzális autós tölt további adatai

8 600 Ft

ADATA USB Lightning Tölto/adatkábel Szürke 1m AMFIAL-100CM-CTI

ADATA USB Lightning Tölto/adatkábel Szürke 1m AMFIAL-100CM-CTI

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1 m
ADATA USB Lightning Tölto/adatkábel Szürke 1m AMFIAL-100CM-CTI további adatai

5 046 Ft