Kábel és adapter vásárlás

27975 termék, 275. oldal
Rendezés /

Apple - Lightning USB kábel 1m (eredeti MD818ZM/A)

Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 5m yellow

Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 5m blue

Qoltec Universal AC Power Supply for ultrabook 45W | 8 plugs

MACLEAN Maclean MCTV-693 Adapter jack to plug USB

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel; 2m; narancssárga

LogiLink patch kábel; Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 0;50m fekete

Qoltec notebook tápegység; 90W ; 19V ; 4.74 A ; 5.5x2.5 ; +power cable

Qoltec Cable DisplayPort v1.1 male ; DisplayPort v1.1 male ; 1080p ; 5m

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC ; Multimode ; 50/125 ; OM3 ; Duplex ; 7m

Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 3m red

LogiLink patch kĂĄbel; Cat.6 F/UTP EconLine 0;5m sĂĄrga

Edimax Technology Edimax KVM USB Audio Switch 2 számítógéphez; (kábel a készletben)

Natec mini USB 2.0 kábel AM-BM5P (CANON) 0.3M; fekete; bliszter

LogiLink patch kábel; Cat.6 U/UTP EconLine 0;5m piros

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel; 5m; szürke