Kábel és adapter vásárlás

22821 termék, 27. oldal
Rendezés /

Apple - Lightning USB kábel 1m (eredeti MD818ZM/A)

MANHATTAN univerzális szerszám készlet, 145 darabos

Digitus Premium CAT 6 SSTP patch kábel, hossza: 20m, szürke

Fluke Networks MicroScanner2 100 kábel tesztelő

Bespeco EXMS200

Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode

LogiLink - Patch kábel Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 30m szürke

Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2), LC-ST duplex, 2 m.

Digitus hálózati szerszám készlet

Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 10m red

Unitek Adapter USB - Serial + adapter DB9F/DB25M Y-105A

Qoltec Optic Patchcord LC-LC ; Multimode ; 50/125U ; OM2 ; Duplex ; 10m

ExtraLink 16 Port Passive or 802.3af/at PoE Injector 1 GbE 18v~57v DC Rack 19

LogiLink - USB 3.0 hub; 7 port with card reader; aluminum casing; grey

Astrum HDMI kábel 3D és 4K kompatibilis 3.0méter V1.4V CB-HDMI03-NB HD103