Kábel és adapter vásárlás

22923 termék, 253. oldal
Rendezés /

USB - USB Type-C adat- és töltőkábel 2 m-es vezetékkel - Devia Pheez USB Type-C 2.0 Cable -silver

Apple Eredeti adapter Mini DisplayPort (Thunderbolt) - Dual-Link DVI - Apple MacBook készülékhez

LogiLink patch kábel, CAT 5e UTP 2m fekete

Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode