Kábel és adapter vásárlás

21946 termék, 242. oldal
Rendezés /

Apple - Lightning USB kábel 1m (eredeti MD818ZM/A)

DBX Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 2m red

Apple Eredeti adapter Mini DisplayPort (Thunderbolt) - Dual-Link DVI - Apple MacBook készülékhez

Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 5m

LogiLink patch kábel, Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine narancssárga 5m

LogiLink patch kábel, Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine rózsaszínű 2m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel LC / LC 2m

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 3m

LogiLink patch kábel, Cat.6 F/UTP EconLine 1m sárga