Kábel és adapter vásárlás

21110 termék, 23. oldal
Rendezés /

Apple - Lightning USB kábel 1m (eredeti MD818ZM/A)

RaidSonic IcyBox 3x Port USB 3.0 (2x Type-C and 1x Type-A) Hub, USB Type-C, card reader

RaidSonic IcyBox 4x Port USB 3.0 (2x Type-C and 2x Type-A) Hub, USB Type-C

Gembird FTP LSZH kat.6A RJ45 patch kábel; 2m; black

Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 20m yellow

Qoltec Optic Patchcord LC-LC MD 50/125U OM2 ; 1;0m

LIBOX Plug F 6,8 gasket LB0032 LIBOX 100pcs

Digitus üvegszálas optikai patch kábel ; ST-ST 2m

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

LogiLink patch kábel, Cat.5e F/UTP 10m sárga

LogiLink - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 1;5m grey

LogiLink patch kábel, Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 30m fekete

Gembird T-501 Crimping cutting tool

LogiLink patch kábel, Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 7,5m fekete

MACLEAN Maclean MCTV-302G Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 2m green