22703 termék, 229. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Bitfenix 3-Pin hosszabbító 90cm

Bitfenix 3-Pin hosszabbító 90cm

1 918 Ft-tól

árak összehasonlítása

4 ajánlat

 USB töltőkábel - Cube U30GT, Yuandao N101

USB töltőkábel - Cube U30GT, Yuandao N101

  • Kábel típusa: USB 2.0
USB töltőkábel - Cube U30GT, Yuandao N101 további adatai

890 Ft

tovább az üzletbe
Triax CAT 6 árnyékolatlan csatlakozó 8P8C

Triax CAT 6 árnyékolatlan csatlakozó 8P8C

  • Kábel típusa: UTP
Triax CAT 6 árnyékolatlan csatlakozó 8P8C további adatai

51 Ft

tovább az üzletbe
Triax CAT 6 patch kábel sárga 2m

Triax CAT 6 patch kábel sárga 2m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
Triax CAT 6 patch kábel sárga 2m további adatai

621 Ft

tovább az üzletbe
Triax CAT 6 patch kábel sárga 1.5m

Triax CAT 6 patch kábel sárga 1.5m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 1.5 m
Triax CAT 6 patch kábel sárga 1.5m további adatai

490 Ft

tovább az üzletbe
Datacom Adatátviteli, drót, CAT5E UTP, LSOH, 305 m / doboz

Datacom Adatátviteli, drót, CAT5E UTP, LSOH, 305 m / doboz

Datacom Adatátviteli, drót, CAT5E UTP, LSOH, 305 m / doboz további adatai

26 190 Ft

tovább az üzletbe
 Patch UTP kábel 1m 20354

Patch UTP kábel 1m 20354

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
Patch UTP kábel 1m 20354 további adatai

130 Ft

tovább az üzletbe
Triax SFP Fibre (1310nm)

Triax SFP Fibre (1310nm)

  • Kábel típusa: Optikai
Triax SFP Fibre (1310nm) további adatai

73 990 Ft

tovább az üzletbe
Triax TFC30 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

Triax TFC30 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 30 m
Triax TFC30 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC további adatai

10 991 Ft

tovább az üzletbe
Triax CAT 6 UTP / 250 MHz External PE Cable.  Brown 100m Drum.

Triax CAT 6 UTP / 250 MHz External PE Cable. Brown 100m Drum.

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 100 m
Triax CAT 6 UTP / 250 MHz External PE Cable. Brown 100m Drum. további adatai

14 690 Ft

tovább az üzletbe
 RCA kábel 5m 20116

RCA kábel 5m 20116

  • Kábel típusa: RCA
  • Kábel hossza: 5 m
RCA kábel 5m 20116 további adatai

340 Ft

tovább az üzletbe
 Monitor VGA kábel 1,8m dugó+dugó 20191

Monitor VGA kábel 1,8m dugó+dugó 20191

  • Kábel típusa: VGA
  • Kábel hossza: 1.8 m
Monitor VGA kábel 1,8m dugó+dugó 20191 további adatai

1 480 Ft

tovább az üzletbe
 Professzionális dupla Hi-Fi RCA kábel 5m 20321

Professzionális dupla Hi-Fi RCA kábel 5m 20321

  • Kábel típusa: RCA
  • Kábel hossza: 5 m
Professzionális dupla Hi-Fi RCA kábel 5m 20321 további adatai

2 310 Ft

tovább az üzletbe
PRC szerelhető aljzat, 2,5*0,9mm, tablethez 6782

PRC szerelhető aljzat, 2,5*0,9mm, tablethez 6782

PRC szerelhető aljzat, 2,5*0,9mm, tablethez 6782 további adatai

2 581 Ft

tovább az üzletbe
Valueline PC adatkábel S-ATA II. 50cm VLCP73155R05 "L" fém zárral - piros

Valueline PC adatkábel S-ATA II. 50cm VLCP73155R05 "L" fém zárral - piros

Valueline PC adatkábel S-ATA II. 50cm VLCP73155R05 "L" fém zárral - piros további adatai

499 Ft

tovább az üzletbe
PRC Táp szerelhető dugó, 4,0*1,7*10mm, szerelhető vég   kábel KOM0254 Dell notebookokhoz

PRC Táp szerelhető dugó, 4,0*1,7*10mm, szerelhető vég kábel KOM0254 Dell notebookokhoz

PRC Táp szerelhető dugó, 4,0*1,7*10mm, szerelhető vég kábel KOM0254 Dell notebookokhoz további adatai

930 Ft

tovább az üzletbe
Kőnig-HQ Blaupunkt Mini dugó-ISO -sárga kimenet cinch woofe ISO-010

Kőnig-HQ Blaupunkt Mini dugó-ISO -sárga kimenet cinch woofe ISO-010

Kőnig-HQ Blaupunkt Mini dugó-ISO -sárga kimenet cinch woofe ISO-010 további adatai

2 159 Ft

tovább az üzletbe
Kőnig-HQ UTP hajlékony patch kábel CAT6 teljesen réz érrel

Kőnig-HQ UTP hajlékony patch kábel CAT6 teljesen réz érrel

Kőnig-HQ UTP hajlékony patch kábel CAT6 teljesen réz érrel további adatai

170 Ft

tovább az üzletbe
Valueline 220V-os hálózati táp kábel, 2,0 méter VLEP10000B20

Valueline 220V-os hálózati táp kábel, 2,0 méter VLEP10000B20

Valueline 220V-os hálózati táp kábel, 2,0 méter VLEP10000B20 további adatai

999 Ft

tovább az üzletbe
Kőnig-HQ KLS 4T hangfal kábel  2*4,0 KL-4.,0T, KLS-4T LSP-052LC

Kőnig-HQ KLS 4T hangfal kábel 2*4,0 KL-4.,0T, KLS-4T LSP-052LC

Kőnig-HQ KLS 4T hangfal kábel 2*4,0 KL-4.,0T, KLS-4T LSP-052LC további adatai

319 Ft

tovább az üzletbe