23294 termék, 201. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Natec patchcord RJ45, cat.5e, 15m, grey

Natec patchcord RJ45, cat.5e, 15m, grey

Natec patchcord RJ45, cat.5e, 15m, grey további adatai

1 884 Ft

4world FTP Telepítő kábel  4x2  kat. 5e  vezeték 305m (tekercs)  szürke

4world FTP Telepítő kábel 4x2 kat. 5e vezeték 305m (tekercs) szürke

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 305 m
4world FTP Telepítő kábel 4x2 kat. 5e vezeték 305m (tekercs) szürke további adatai

17 619 Ft

LogiLink patch kábel, Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine zöld 0,50m

LogiLink patch kábel, Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine zöld 0,50m

LogiLink patch kábel, Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine zöld 0,50m további adatai

836 Ft

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver további adatai

15 561 Ft

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 1m fekete hálózati kábel

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 1m fekete hálózati kábel

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 1m fekete hálózati kábel további adatai

541 Ft

LogiLink patch kábel, Cat.6 F/UTP EconLine 7,5m zöld

LogiLink patch kábel, Cat.6 F/UTP EconLine 7,5m zöld

LogiLink patch kábel, Cat.6 F/UTP EconLine 7,5m zöld további adatai

1 463 Ft

MANHATTAN Hi-Speed USB 2.0 A-Micro B M/M 1,8m fekete kábel

MANHATTAN Hi-Speed USB 2.0 A-Micro B M/M 1,8m fekete kábel

MANHATTAN Hi-Speed USB 2.0 A-Micro B M/M 1,8m fekete kábel további adatai

846 Ft

SANDBERG USB-C --VGA kábel

SANDBERG USB-C --VGA kábel

SANDBERG USB-C --VGA kábel további adatai

9 115 Ft

LogiLink patch kábel, Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m zöld

LogiLink patch kábel, Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m zöld

LogiLink patch kábel, Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m zöld további adatai

1 833 Ft

LogiLink patch kábel, CAT 5e UTP 2m fekete

LogiLink patch kábel, CAT 5e UTP 2m fekete

LogiLink patch kábel, CAT 5e UTP 2m fekete további adatai

537 Ft

LogiLink patch kábel, Cat.5e F/UTP 0,5m kék

LogiLink patch kábel, Cat.5e F/UTP 0,5m kék

LogiLink patch kábel, Cat.5e F/UTP 0,5m kék további adatai

549 Ft

Gembird USB 3.0 cable AM-BM  0.5m

Gembird USB 3.0 cable AM-BM 0.5m

  • Kábel típusa: USB 3.0
  • Kábel hossza: 0.5 m

945 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel  0.25m  narancs

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel 0.25m narancs

183 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel   3m  kék

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel 3m kék

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m

411 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel  0.5m  rózsaszín

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel 0.5m rózsaszín

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.5 m

211 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Gembird FTP kat.6 RJ45 patch kábel  3m  kék

Gembird FTP kat.6 RJ45 patch kábel 3m kék

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 3 m

876 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel  0.5m  narancssárga

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel 0.5m narancssárga

211 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel  1m  kék

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel 1m kék

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m

254 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Gembird SFTP LAN cable (CCA), stranded, cat. 5e, 100m, grey

Gembird SFTP LAN cable (CCA), stranded, cat. 5e, 100m, grey

7 773 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

4world HDD Cable | SATA 3 | 30cm | latching | red

4world HDD Cable | SATA 3 | 30cm | latching | red

  • Kábel típusa: SATA
  • Kábel hossza: 0.3 m
4world HDD Cable | SATA 3 | 30cm | latching | red további adatai

521 Ft