22505 termék, 164. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
DELOCK Jack stereo 3,5mm csatlakozó aljzat törésgátlóval arany

DELOCK Jack stereo 3,5mm csatlakozó aljzat törésgátlóval arany

1 204 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

LogiLink RJ45 törésgátló 100db fehér

LogiLink RJ45 törésgátló 100db fehér

2 345 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK Jack stereo 3,5mm M/F audio kábel 5m fekete

DELOCK Jack stereo 3,5mm M/F audio kábel 5m fekete

2 223 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK ZIF ZIF adatkábel Toshiba 60mm + Hitachi 55mm (2 kábel)

DELOCK ZIF ZIF adatkábel Toshiba 60mm + Hitachi 55mm (2 kábel)

2 158 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK SFP+ M/M adatkábel 10m narancssárga

DELOCK SFP+ M/M adatkábel 10m narancssárga

51 214 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK FME M/M antenna kábel 5m RG-174 fekete

DELOCK FME M/M antenna kábel 5m RG-174 fekete

5 043 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK SATA 3 F/F adatkábel 0.5m piros

DELOCK SATA 3 F/F adatkábel 0.5m piros

1 406 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK SATA 3 F/F adatkábel 0.3m fel/le sárga

DELOCK SATA 3 F/F adatkábel 0.3m fel/le sárga

1 353 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK Jack stereo 3,5mm (4pin) M/M audio kábel 3m egyenes/90° fehér

DELOCK Jack stereo 3,5mm (4pin) M/M audio kábel 3m egyenes/90° fehér

2 435 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK Twinax SFP+ M/M adatkábel 5m fekete

DELOCK Twinax SFP+ M/M adatkábel 5m fekete

23 363 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

LogiLink LogiLink USB micro USB OTG adapter zöld

LogiLink LogiLink USB micro USB OTG adapter zöld

1 349 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK LC M/M optikai fiber kábel 10m Multimode OM4 piros

DELOCK LC M/M optikai fiber kábel 10m Multimode OM4 piros

10 805 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

 Klotz KL-SC520 SC-5 2x4 mm 20 m hangfalkábel

Klotz KL-SC520 SC-5 2x4 mm 20 m hangfalkábel

Klotz KL-SC520 SC-5 2x4 mm 20 m hangfalkábel további adatai

27 100 Ft

tovább az üzletbe
 Kábel AC-225 Speaker mama /XLR mama, 1m 30225600

Kábel AC-225 Speaker mama /XLR mama, 1m 30225600

Kábel AC-225 Speaker mama /XLR mama, 1m 30225600 további adatai

2 150 Ft

tovább az üzletbe
 Omnitronic Speakon 4 polusú hüvely szerelhető hangfalcsatlakozó szögletes 30203585

Omnitronic Speakon 4 polusú hüvely szerelhető hangfalcsatlakozó szögletes 30203585

Omnitronic Speakon 4 polusú hüvely szerelhető hangfalcsatlakozó szögletes 30203585 további adatai

342 Ft

tovább az üzletbe
 Omnitronic Speakon hangfalkábel papa-papa 2x2.5mm 15m 3022130N

Omnitronic Speakon hangfalkábel papa-papa 2x2.5mm 15m 3022130N

Omnitronic Speakon hangfalkábel papa-papa 2x2.5mm 15m 3022130N további adatai

8 800 Ft

tovább az üzletbe
 Omnitronic Speakon 4 polusú lengő dugó hangfalcsatlakozó 30203515

Omnitronic Speakon 4 polusú lengő dugó hangfalcsatlakozó 30203515

Omnitronic Speakon 4 polusú lengő dugó hangfalcsatlakozó 30203515 további adatai

803 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK SMA Male védősapka nikkel

DELOCK SMA Male védősapka nikkel

DELOCK SMA Male védősapka nikkel további adatai

1 277 Ft

DELOCK F Male védősapka nikkel

DELOCK F Male védősapka nikkel

DELOCK F Male védősapka nikkel további adatai

1 277 Ft

DELOCK F -> Coax F/F adapter nikkel

DELOCK F -> Coax F/F adapter nikkel

DELOCK F -> Coax F/F adapter nikkel további adatai

1 300 Ft