KELine Egyéb hálózati eszközök

Gyártó : KELine
Összes törlése
49 termék, 1. oldal
Rendezés /

KELine PIGOM3-SC-020 SC pigtail, OM3 50/125 μm, 2 méter

KELine PIG06-SC-020 SC pigtail, OM1 62,5/125 μm, 2 méter

KELine RA-FO-04SC Elosztódoboz 4 x SC-SC, LC-LC Duplex vagy E2000-E2000 toldóhoz, üres

KELine PIGOM3-LC-020 LC pigtail, OM3 50/125 μm, 2 méter

KELine KEP-C5E-S-TL Patch panel, Kategória 5E, 24xRJ45/s, fekete, csatlakozókkal

KELine KE-SC-SM SC-SC toldók, OS2

KELine PIG06-ST-020 ST pigtail, OM1 62,5/125 μm, 2 méter

KELine KEP-EMPTY-S Patch panel, 24xRJ45 csatlakozó számára, fekete, üres

KELine RA-FO-08SC Elosztódoboz 8 x SC-SC, LC-LC Duplex vagy E2000-E2000 toldóhoz, üres

KELine PIGOM3-ST-020 ST pigtail, OM3 50/125 μm, 2 méter

KELine PIG09-SC-020 SC pigtail, OS2 9/125 μm, 2 méter

KELine PIG06-LC-020 LC pigtail, OM1 62,5/125 μm, 2 méter

KELine RA-FO-04 Elosztódoboz 4x ST-ST vagy FC-FC toldóhoz, üres

KELine PIG09-ST-020 ST pigtail, OS2 9/125 μm, 2 méter

KELine KE-LCD-MM-AQ LC-LC Quad toldók, OM3