Intellinet Egyéb hálózati eszközök

Gyártó : Intellinet
Összes törlése
10 termék, 1. oldal
Rendezés /

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Intellinet adapter PoE IEEE 802.3af class3 1 portos

Intellinet PoE+/PoE adapter IEEE 802.3at/af 1 port, gigabit

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Intellinet Patch Panel 19'' 24 portos UTP kat.5e, fekete

Intellinet Patch panel 19'' 16 portos UTP kat.5e, fekete

Intellinet Patch Panel 19'' 48 portos UTP kat.6 2U, fekete

Intellinet patch panel 19'' 24 port STP kat. 5e szürke

Intellinet 12 portos patch panel PoE 1U 19'' 120W fekete

Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot