4038 termék, 135. oldal
MIKROTIK BaseBox 2 L4 2.4GHz 802.11b/g/n, 30dBm, 2xRPSMA, Outdoor Unit

MIKROTIK BaseBox 2 L4 2.4GHz 802.11b/g/n, 30dBm, 2xRPSMA, Outdoor Unit

24 279 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

ZyXEL PLA5256 áramköri jeltovábbító (2 db) (PLA5256-EU0201F)

ZyXEL PLA5256 áramköri jeltovábbító (2 db) (PLA5256-EU0201F)

ZyXEL PLA5256 áramköri jeltovábbító (2 db) (PLA5256-EU0201F) további adatai

24 000 Ft

ZyXEL USG110 UTM Tűzfal (USG110-EU0102F)

ZyXEL USG110 UTM Tűzfal (USG110-EU0102F)

ZyXEL USG110 UTM Tűzfal (USG110-EU0102F) további adatai

242 000 Ft

Synology NAS SYNOLOGY DS916+ 8GB

Synology NAS SYNOLOGY DS916+ 8GB

200 033 Ft-tól

árak összehasonlítása

4 ajánlat

TP-Link RE200 AC750 Vezeték nélküli Range Extender

TP-Link RE200 AC750 Vezeték nélküli Range Extender

TP-Link RE200 AC750 Vezeték nélküli Range Extender további adatai

10 003 Ft

Techly TECHLY USB tölto 5V 2.1A, 2 x USB port, fekete

Techly TECHLY USB tölto 5V 2.1A, 2 x USB port, fekete

Techly TECHLY USB tölto 5V 2.1A, 2 x USB port, fekete további adatai

4 233 Ft

DELOCK I/O DELOCK Express Card -> 2 x FireWire A (61387)

DELOCK I/O DELOCK Express Card -> 2 x FireWire A (61387)

DELOCK I/O DELOCK Express Card -> 2 x FireWire A (61387) további adatai

14 096 Ft

tovább az üzletbe
MIKROTIK 48POW 48V 1.46A Power Adapter + Power plug

MIKROTIK 48POW 48V 1.46A Power Adapter + Power plug

MIKROTIK 48POW 48V 1.46A Power Adapter + Power plug további adatai

5 228 Ft

TP-Link TL-WN823N Vezeték nélküli 300Mbps mini USB adapter

TP-Link TL-WN823N Vezeték nélküli 300Mbps mini USB adapter

TP-Link TL-WN823N Vezeték nélküli 300Mbps mini USB adapter további adatai

3 370 Ft

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

  • 1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza
  • Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX
  • Multi-mode/single-mode
  • SX (shortwave) támogatása

7 916 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

 PowerWalker VI 500T/HD

PowerWalker VI 500T/HD

PowerWalker VI 500T/HD további adatai

61 595 Ft

tovább az üzletbe
Noname Value Krimpelő Univerzális RJ11/12/45

Noname Value Krimpelő Univerzális RJ11/12/45

Noname Value Krimpelő Univerzális RJ11/12/45 további adatai

2 649 Ft

Linksys Gigabit Smart Switch 26-port (2 SFP) POE L

Linksys Gigabit Smart Switch 26-port (2 SFP) POE L

Linksys Gigabit Smart Switch 26-port (2 SFP) POE L további adatai

170 061 Ft

Hama 104828 Hálózati töltő USB Picco 1000mA fekete

Hama 104828 Hálózati töltő USB Picco 1000mA fekete

Hama 104828 Hálózati töltő USB Picco 1000mA fekete további adatai

2 989 Ft

TP-Link TL-ANT2409A  9dBi Antenna kültéri SMA (TL-ANT2409A)

TP-Link TL-ANT2409A 9dBi Antenna kültéri SMA (TL-ANT2409A)

TP-Link TL-ANT2409A 9dBi Antenna kültéri SMA (TL-ANT2409A) további adatai

8 000 Ft

Goobay USB Hub 4 portos fehér

Goobay USB Hub 4 portos fehér

Goobay USB Hub 4 portos fehér további adatai

2 978 Ft

CLUB3D USB 3.0 Type-C to 4x USB Type-A Hub BC1.2 Fast Charging

CLUB3D USB 3.0 Type-C to 4x USB Type-A Hub BC1.2 Fast Charging

CLUB3D USB 3.0 Type-C to 4x USB Type-A Hub BC1.2 Fast Charging további adatai

10 300 Ft

Trendnet TEG-PCITXRL

Trendnet TEG-PCITXRL

Trendnet TEG-PCITXRL további adatai

3 813 Ft

Approx USB - RJ45 Adapter

Approx USB - RJ45 Adapter

Approx USB - RJ45 Adapter további adatai

3 905 Ft

Seagate NAS Pro 2-Bay diskless

Seagate NAS Pro 2-Bay diskless

Seagate NAS Pro 2-Bay diskless további adatai

88 064 Ft