Ablaktörlő lapát
Mitsubishi Galant 1996.10.01-2003.05.03 Ablaktörlő lapát 1db (550) FIRST (068K)
Kia Sportage Jeep 1995.06,01-1998.03.31 Ablaktörlő lapát 1db (500) FIRST (068I)
Fiat Bravo 1995.10.01-2001.12.31 Ablaktörlő lapát 1db (550) FIRST (068K)
Audi 80 1991.09.01-1994.11.30 Ablaktörlő lapát 1db (550) FIRST (068K)
VW Polo Kombi 1997.01.01-2001.09.30 Ablaktörlő lapát 1db (V45) Silencio (0G2K)
Citroen ZX 1991.03.01-1997.12.31 Ablaktörlő lapát 1db (V45) Silencio (0G2K)
Opel Agila 2004.01.01-2007.08.31 Ablaktörlő lapát 1db (V45) Silencio (0G2K)
Nissan X-TRAIL (T30) 2001.06.01-2007.02.28 Ablaktörlő lapát 1db (V45) Silencio (0G2K)
Peugeot 505 1979.05.01-1990.01.31 Ablaktörlő lapát 1db (V45) Silencio (0G2K)
Lancia Prisma 1983.01.01-1989.12.31 Ablaktörlő lapát 1db (V45) Silencio (0G2K)
VW Sharan 1995.08.01-2000.04.30 Ablaktörlő lapát 1db (V41) SILENCIO (0G2J)
Audi A4 1994.11.01-1998.12.31 Hátsó Ablaktörlő Lapát 1db (V38) Silencio (0G2I)
Fiat Fiorino 1979.01.01 -1988.02.28 Hátsó Ablaktörlő Lapát 1db (V38) Silencio (0G2I)
Ford Fiesta 1983.08.01-1989.01.31 Hátsó Ablaktörlő Lapát 1db (V38) Silencio (0G2I)
Honda Civic (7.gen) 2001.02.01-2003.12.31 Hátsó Ablaktörlő Lapát 1db (V38) Silencio (0G2I)
Mazda 6 2002.03.01-2005.05.31 Ablaktörlő lapát 1db (V51) /utasoldali SILENCIO (0G2P)
Audi A3 2000.07.01-2003.04.30 Ablaktörlő lapát 1db (V53) vezető oldali SILENCIO (0G2R)
VW Caravelle,Multivan(T4) 1996.01.01-2003.03.31 Ablaktörlő lapát 1db (V53) vezető oldali SILENCIO (0G2R)
Audi Coupé 1988.12-1995.12 Ablaktörlő lapát 1db (V53) vezető oldali SILENCIO (0G2R)
Audi Coupé 1980.07-1988.11 Ablaktörlő lapát 1db (V53) vezető oldali SILENCIO (0G2R)
Citroen C4 Aircross 2012.04.01-2017.04.01 Ablaktörlő lapát 1db (V53) vezető oldali SILENCIO (0G2R)
Hyundai Accent 1994.01.01-1997.01.31 Ablaktörlő lapát 1db (V45) Silencio (0G2K)
Opel Twin-Top 2003.09.01-2009.08.31 Ablaktörlő lapát 1db (V51) /utasoldali SILENCIO (0G2P)
Peugeot 309 1986.09.01-1994.08.31 Ablaktörlő lapát 1db (V51) /utasoldali SILENCIO (0G2P)
Suzuki Swift (SF-1) 1989.01.01-1996.08.31 Ablaktörlő lapát 1db (V51) /utasoldali SILENCIO (0G2P)
VW Passat (B2) 1980.11.01-1988.03.31 Ablaktörlő lapát 1db (V45) Silencio (0G2K)
Ford Fiesta 2005.10.01-2008.09.30 Ablaktörlő lapát 1db (550) FIRST (068K)
Opel Omega B 1993.09.01-1999.08.31 Ablaktörlő lapát 1db (475) FIRST (068H)
Citroen C25 1981.11.01-1994.02.28 Ablaktörlő lapát 1db (500) FIRST (068I)
Renault R19 1989.01.01-1995.10.31 Ablaktörlő lapát 1db (500) FIRST (068I)
Ford Granada 1977.09.01-1984.12.31 Ablaktörlő lapát 1db (450) FIRST (068G)
Ford Orion 1983.08.01-1986.02.28 Ablaktörlő lapát 1db (450) FIRST (068G)
Peugeot 309 1986.09.01-1994.08.31 Ablaktörlő lapát 1db (450) FIRST (068G)
Volvo 242,244,245,262,264,265 1974.08.01-1993.08 Ablaktörlő lapát 1db (400) FIRST (068F)
Peugeot 205 1983.01.01-1998.09.30 Ablaktörlő lapát 1db (450) FIRST (068G)
Nissan Primera (P11) 1999.10.01-2002.02.28 Ablaktörlő lapát 1db (400) FIRST (068F)
Peugeot 106 1996.03.01-2003.07.31 Ablaktörlő lapát 1db (400) FIRST (068F)
Suzuki Jimny 1998.01.01-2018.12.31 Ablaktörlő lapát 1db (400) FIRST (068F)
Lancia Y 2000.11.01-2003.10.31 Ablaktörlő lapát 1db (400) FIRST (068F)
Daewoo Matiz M100 2001.01.01-2005.04.30 Hátsó ablaktörlő lapát 1db (V35) 3/5 ajtós Silencio (0G2H)
Opel Kadett E 1984.09.01-1991.08.31 Hátsó ablaktörlő lapát 1db (V35) 3/5 ajtós Silencio (0G2H)
Honda Civic (9.gen) 2012.06.01-2015.08.01 Ablaktörlő lapát 1db utasoldali HYBRID (09XZ)
Peugeot 108 2014.06.12- ablaktörlő lapát 1db 650mm SILENCIO X-TRM (0E3W)
Compass Flat ablaktörlő készlet (slot) 610 + 380 mm
Lexus RC 2014.10.01- Ablaktörlő lapát 1db (Can06) 450 vez./utas o (26AW)
Skoda Enyaq iV 2020.11.02- Hátsó ablaktörlő lapát 280 mm SILENCIO (2EWZ)
Skoda Kodiaq 2023.12.01- Hátsó ablaktörlő lapát 280 mm SILENCIO (2EWZ)
Toyota Aygo 2009.01.01-2012.01.30 Ablaktörlő lapát 1db (VM20) utas oldali / vezető oldali Silencio (0G39)
VW ID.3 2019.11.01- Hátsó ablaktörlő lapát 280 mm SILENCIO (2EWZ)
Toyota Auris 2015.06.01-2019.02.01 DENSO 350 mm utas oldali ablaktörlő lapát (2FXC)