713 termék, 20. oldal
D-Link NET D-LINK DEM-311GT 1 portos Mini GBIC 1000BaseSX (LC-Duplex)-hez

D-Link NET D-LINK DEM-311GT 1 portos Mini GBIC 1000BaseSX (LC-Duplex)-hez

D-Link NET D-LINK DEM-311GT 1 portos Mini GBIC 1000BaseSX (LC-Duplex)-hez további adatai

17 417 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK I/O DELOCK Front Panel 2 x USB 3.0 + PCI Express Card 2 x USB 3.0

DELOCK I/O DELOCK Front Panel 2 x USB 3.0 + PCI Express Card 2 x USB 3.0

16 370 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Axago PCEU-23E

Axago PCEU-23E

Axago PCEU-23E további adatai

3 890 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK PCI-E x1 - 6 soros port IO vezérlõ

DELOCK PCI-E x1 - 6 soros port IO vezérlõ

DELOCK PCI-E x1 - 6 soros port IO vezérlõ további adatai

19 957 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK PCI-E x1 - 2+1 portos FireWire B IO vezérlõ

DELOCK PCI-E x1 - 2+1 portos FireWire B IO vezérlõ

21 466 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK PCI-E x1 - soros port párhuzamos port multi IO vezérlõ

DELOCK PCI-E x1 - soros port párhuzamos port multi IO vezérlõ

14 917 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK PCI-E x1 - High Speed 921K 4 portos soros port IO vezérlõ

DELOCK PCI-E x1 - High Speed 921K 4 portos soros port IO vezérlõ

23 557 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Best Connect PCI - párhuzamos port IO vezérlõ

Best Connect PCI - párhuzamos port IO vezérlõ

Best Connect PCI - párhuzamos port IO vezérlõ további adatai

2 274 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK PCI - 4 soros port IO vezérlõ

DELOCK PCI - 4 soros port IO vezérlõ

9 499 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK PCI-E x1 - 2 portos USB3.0 "+ 1x 19 pin USB 3.0 IO vezérlõ

DELOCK PCI-E x1 - 2 portos USB3.0 "+ 1x 19 pin USB 3.0 IO vezérlõ

DELOCK PCI-E x1 - 2 portos USB3.0 "+ 1x 19 pin USB 3.0 IO vezérlõ további adatai

8 218 Ft

tovább az üzletbe
Adaptec 8405 PCI-E x8 - SAS/SATA RAID vezérlõ Single pack

Adaptec 8405 PCI-E x8 - SAS/SATA RAID vezérlõ Single pack

137 617 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK mini PCI-E x1 2 portos soros port IO vezérlõ

DELOCK mini PCI-E x1 2 portos soros port IO vezérlõ

DELOCK mini PCI-E x1 2 portos soros port IO vezérlõ további adatai

26 311 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK PCI-E x1 - RS-422/485 2 portos soros port IO vezérlõ

DELOCK PCI-E x1 - RS-422/485 2 portos soros port IO vezérlõ

15 168 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Startech 16 Port Low Profile RS232 PCI Express Serial Card

Startech 16 Port Low Profile RS232 PCI Express Serial Card

Startech 16 Port Low Profile RS232 PCI Express Serial Card további adatai

118 560 Ft

DELOCK PCI-E x16 -> PCI PCI-E x16 Riser card

DELOCK PCI-E x16 -> PCI PCI-E x16 Riser card

DELOCK PCI-E x16 -> PCI PCI-E x16 Riser card további adatai

15 361 Ft

DELOCK PCI-E x1 portos USB3.1 IO vezérlő

DELOCK PCI-E x1 portos USB3.1 IO vezérlő

DELOCK PCI-E x1 portos USB3.1 IO vezérlő további adatai

15 635 Ft

Dell EURO2 Simple E-Port II, 130W AC Adapter, USB 3.0

Dell EURO2 Simple E-Port II, 130W AC Adapter, USB 3.0

Dell EURO2 Simple E-Port II, 130W AC Adapter, USB 3.0 további adatai

37 560 Ft

Startech PCI-E x1 4 portod soros port Power Output and ESD Protection IO vezérlő

Startech PCI-E x1 4 portod soros port Power Output and ESD Protection IO vezérlő

Startech PCI-E x1 4 portod soros port Power Output and ESD Protection IO vezérlő további adatai

53 790 Ft

Startech PCI-E x1 2 portos soros port IO vezérlő

Startech PCI-E x1 2 portos soros port IO vezérlő

Startech PCI-E x1 2 portos soros port IO vezérlő további adatai

17 513 Ft

Zalman ZM-PC302-U3 PCI-E x1 USB3.0

Zalman ZM-PC302-U3 PCI-E x1 USB3.0

6 846 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat