198 termék, 1. oldal
ROLINE Kábel Toslink optikai M/M 10m

ROLINE Kábel Toslink optikai M/M 10m

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 10 m

4 974 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

ROLINE Kábel Toslink optikai M/M 1m

ROLINE Kábel Toslink optikai M/M 1m

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 1 m

1 356 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

ROLINE Cable ROLINE OPTIKAI 50 OM4 LC/LC 10m

ROLINE Cable ROLINE OPTIKAI 50 OM4 LC/LC 10m

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 10 m

37 239 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

OEM Optikai toldó SC-SC, duplex, multimódusú

OEM Optikai toldó SC-SC, duplex, multimódusú

  • Kábel típusa: Optikai
OEM Optikai toldó SC-SC, duplex, multimódusú további adatai

1 994 Ft

ROLINE OPTIKAI 50 OM4 LC/SC 2m

ROLINE OPTIKAI 50 OM4 LC/SC 2m

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 2 m

4 024 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Mellanox 40GE QSFP assembled optical cable, 3m

Mellanox 40GE QSFP assembled optical cable, 3m

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 3 m
Mellanox 40GE QSFP assembled optical cable, 3m további adatai

119 735 Ft

tovább az üzletbe
Triax TFC50 50 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

Triax TFC50 50 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 50 m
Triax TFC50 50 meter, pre made, FC/PC-FC/PC további adatai

16 990 Ft

tovább az üzletbe
Triax TFC01 1 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

Triax TFC01 1 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 1 m
Triax TFC01 1 meter, pre made, FC/PC-FC/PC további adatai

2 591 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink optikai (toslink) kábel 50cm

LogiLink optikai (toslink) kábel 50cm

  • Kábel típusa: Optikai
LogiLink optikai (toslink) kábel 50cm további adatai

440 Ft

tovább az üzletbe
Hama 42927 optikai kábel 1,5m

Hama 42927 optikai kábel 1,5m

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 1.5 m
Hama 42927 optikai kábel 1,5m további adatai

2 299 Ft

tovább az üzletbe
Startech Fiber Optic LC Fiber Optic SC Átalakító Narancssárga 3m FIBLCSC3

Startech Fiber Optic LC Fiber Optic SC Átalakító Narancssárga 3m FIBLCSC3

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 3 m
Startech Fiber Optic LC Fiber Optic SC Átalakító Narancssárga 3m FIBLCSC3 további adatai

4 642 Ft

 M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összeköto Rózsaszín 1m 7003416

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összeköto Rózsaszín 1m 7003416

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 1 m
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összeköto Rózsaszín 1m 7003416 további adatai

4 294 Ft

 M-CAB Fiber Optic LC Összeköto Narancssárga 10m 7000870

M-CAB Fiber Optic LC Összeköto Narancssárga 10m 7000870

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 10 m
M-CAB Fiber Optic LC Összeköto Narancssárga 10m 7000870 további adatai

5 673 Ft

Gembird Toslink optikai kábel  fekete  7.5m

Gembird Toslink optikai kábel fekete 7.5m

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 7.5 m
Gembird Toslink optikai kábel fekete 7.5m további adatai

5 192 Ft

OEM Fiber Optic SC Fiber Optic ST Összeköto Narancssárga 2m OPC-SCST-OM2-2M

OEM Fiber Optic SC Fiber Optic ST Összeköto Narancssárga 2m OPC-SCST-OM2-2M

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 2 m
OEM Fiber Optic SC Fiber Optic ST Összeköto Narancssárga 2m OPC-SCST-OM2-2M további adatai

2 794 Ft

Hama Optikai kábel, 1.5m

Hama Optikai kábel, 1.5m

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 1.5 m
Hama Optikai kábel, 1.5m további adatai

2 337 Ft

OEM Optikai patchkábel 9/125m (OS1), 2xSC-2xSC, 2m LSZH

OEM Optikai patchkábel 9/125m (OS1), 2xSC-2xSC, 2m LSZH

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 2 m
OEM Optikai patchkábel 9/125m (OS1), 2xSC-2xSC, 2m LSZH további adatai

2 993 Ft

Mellanox 40GE QSFP assembled optical cable, 20m

Mellanox 40GE QSFP assembled optical cable, 20m

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 20 m
Mellanox 40GE QSFP assembled optical cable, 20m további adatai

140 095 Ft

tovább az üzletbe
Startech Fiber Optic LC Összeköto Narancssárga 2m FIBLCLC2

Startech Fiber Optic LC Összeköto Narancssárga 2m FIBLCLC2

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 2 m
Startech Fiber Optic LC Összeköto Narancssárga 2m FIBLCLC2 további adatai

4 638 Ft

ROLINE Kábel ROLINE OPTIKAI 50 OM4 LC/ST 0,5m

ROLINE Kábel ROLINE OPTIKAI 50 OM4 LC/ST 0,5m

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 0.5 m

11 960 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat