139 termék, 1. oldal
Qoltec DisplayPort HDMI Összeköto Fekete 2m 50436

Qoltec DisplayPort HDMI Összeköto Fekete 2m 50436

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 2 m
Qoltec DisplayPort HDMI Összeköto Fekete 2m 50436 további adatai

5 095 Ft

Qoltec DisplayPort Összeköto Fekete 2m 50446

Qoltec DisplayPort Összeköto Fekete 2m 50446

  • Kábel típusa: DisplayPort
  • Kábel hossza: 2 m
Qoltec DisplayPort Összeköto Fekete 2m 50446 további adatai

2 777 Ft

Qoltec USB 3.1 Type C USB 3.1 Összeköto Fekete 1.5m 50492

Qoltec USB 3.1 Type C USB 3.1 Összeköto Fekete 1.5m 50492

  • Kábel típusa: USB 3.0
  • Kábel hossza: 1.5 m
Qoltec USB 3.1 Type C USB 3.1 Összeköto Fekete 1.5m 50492 további adatai

2 959 Ft

Qoltec adapter HDMI (M-F) (90°)

Qoltec adapter HDMI (M-F) (90°)

  • Kábel típusa: HDMI
Qoltec adapter HDMI (M-F) (90°) további adatai

490 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m optikai kábel további adatai

3 452 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m optikai kábel további adatai

2 351 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec C7 2pin S0Z/ST2 1,4m AC adapter kábel

Qoltec C7 2pin S0Z/ST2 1,4m AC adapter kábel

Qoltec C7 2pin S0Z/ST2 1,4m AC adapter kábel további adatai

677 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec DisplayPort v1.1 / HDMI | 1080p | 3m kábel

Qoltec DisplayPort v1.1 / HDMI | 1080p | 3m kábel

Qoltec DisplayPort v1.1 / HDMI | 1080p | 3m kábel további adatai

3 768 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec DisplayPort v1.2 / HDMI | 4Kx2K | 1m kábel

Qoltec DisplayPort v1.2 / HDMI | 4Kx2K | 1m kábel

Qoltec DisplayPort v1.2 / HDMI | 4Kx2K | 1m kábel további adatai

4 685 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec UTP kat.5e, 1.8m patch kábel

Qoltec UTP kat.5e, 1.8m patch kábel

Qoltec UTP kat.5e, 1.8m patch kábel további adatai

482 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Patchcord FTP, CAT6 0.25m kábel

Qoltec Patchcord FTP, CAT6 0.25m kábel

Qoltec Patchcord FTP, CAT6 0.25m kábel további adatai

441 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec 27621 UTP Patch kábel, Cat5e, 1m, kék

Qoltec 27621 UTP Patch kábel, Cat5e, 1m, kék

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
Qoltec 27621 UTP Patch kábel, Cat5e, 1m, kék további adatai

852 Ft

Qoltec 50510 HDMI - Micro HDMI kábel

Qoltec 50510 HDMI - Micro HDMI kábel

  • Kábel típusa: HDMI
Qoltec 50510 HDMI - Micro HDMI kábel további adatai

3 009 Ft

Qoltec mini DVI - VGA kábel, fehér, 0.2m

Qoltec mini DVI - VGA kábel, fehér, 0.2m

  • Kábel típusa: Mini DVI
  • Kábel hossza: 0.2 m
Qoltec mini DVI - VGA kábel, fehér, 0.2m további adatai

3 411 Ft

Qoltec USB 3.1 Type C USB 3.0 Átalakító Fekete 3cm 50479

Qoltec USB 3.1 Type C USB 3.0 Átalakító Fekete 3cm 50479

Qoltec USB 3.1 Type C USB 3.0 Átalakító Fekete 3cm 50479 további adatai

2 174 Ft

Qoltec DisplayPort Összeköto Fekete 5m 50455

Qoltec DisplayPort Összeköto Fekete 5m 50455

  • Kábel típusa: DisplayPort
  • Kábel hossza: 5 m
Qoltec DisplayPort Összeköto Fekete 5m 50455 további adatai

3 585 Ft

Qoltec 27628 USB 2.0 anya - apa hosszabító kábel, 3m

Qoltec 27628 USB 2.0 anya - apa hosszabító kábel, 3m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 3 m
Qoltec 27628 USB 2.0 anya - apa hosszabító kábel, 3m további adatai

1 149 Ft

Qoltec USB Micro USB Átalakító Fekete 50cm 50531

Qoltec USB Micro USB Átalakító Fekete 50cm 50531

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.5 m
Qoltec USB Micro USB Átalakító Fekete 50cm 50531 további adatai

1 187 Ft

Qoltec USB 3.1 Type C VGA/D-Sub Átalakító Fekete 18cm 50428

Qoltec USB 3.1 Type C VGA/D-Sub Átalakító Fekete 18cm 50428

Qoltec USB 3.1 Type C VGA/D-Sub Átalakító Fekete 18cm 50428 további adatai

9 282 Ft

Qoltec 50520 USB - microUSB átalakító

Qoltec 50520 USB - microUSB átalakító

  • Kábel típusa: USB 2.0
Qoltec 50520 USB - microUSB átalakító további adatai

895 Ft