28 termék, 1. oldal
D-Link KVM Switch DKVM-4K PS/2+2 Kábel

D-Link KVM Switch DKVM-4K PS/2+2 Kábel

D-Link KVM Switch DKVM-4K PS/2+2 Kábel további adatai

11 858 Ft

tovább az üzletbe
D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

15 541 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

D-Link NET D-LINK DWA-160 Wireless N mini USB Adapter

D-Link NET D-LINK DWA-160 Wireless N mini USB Adapter

  • Kábel típusa: USB 2.0
D-Link NET D-LINK DWA-160 Wireless N mini USB Adapter további adatai

6 279 Ft

tovább az üzletbe
D-Link DKVM-2KU

D-Link DKVM-2KU

  • Ez a KVM switch négy különböző szerver PC felügyeletét teszi lehetővé egyetlen billentyűzet, egyetlen monitor és egyetlen egér segítségével.
  • Könnyen kezelhető, kimagasló teljesítményű és bővíthető készülék.
  • Minden KVM switch továbbfejlesztett mikroprocesszor-emulációval rendelkezik valamennyi KVM eszköz intelligens kezeléséhez.
  • Ennek köszönhetően minden kapcsolódó számítógép egyidejűleg indítható.
  • A képernyőkijelző felhasználóbarát felületet kínál a kezelni kívánt PC kiválasztásához.
  • Az.
  • .
  • .
D-Link DKVM-2KU további adatai

11 309 Ft

tovább az üzletbe
D-Link DEM-CB100

D-Link DEM-CB100

  • Kábel típusa: VPI / Toslink
  • A következő switchekhez alkalmazható:
  • DXS-3326GSR
  • DXS-3350SR
  • DGS-3324SR
  • DGS-3324SRi

40 044 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

D-Link NET D-LINK DWA-121 Wireless N 150 Micro USB Adapter

D-Link NET D-LINK DWA-121 Wireless N 150 Micro USB Adapter

  • Kábel típusa: USB 2.0
D-Link NET D-LINK DWA-121 Wireless N 150 Micro USB Adapter további adatai

3 200 Ft

tovább az üzletbe
D-Link DEM-CB300

D-Link DEM-CB300

D-Link DEM-CB300 további adatai

81 813 Ft

D-Link 100cm 10 GbE Stacking Cable for DGS-3120, DGS-3300, DXS-3300 Series

D-Link 100cm 10 GbE Stacking Cable for DGS-3120, DGS-3300, DXS-3300 Series

D-Link 100cm 10 GbE Stacking Cable for DGS-3120, DGS-3300, DXS-3300 Series további adatai

279 299 Ft

tovább az üzletbe
D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter további adatai

45 760 Ft

tovább az üzletbe
D-Link 50cm 10 GbE Stacking Cable for DGS-3120, D

D-Link 50cm 10 GbE Stacking Cable for DGS-3120, D

D-Link 50cm 10 GbE Stacking Cable for DGS-3120, D további adatai

50 650 Ft

D-Link EyeOn Baby Camera

D-Link EyeOn Baby Camera

D-Link EyeOn Baby Camera további adatai

32 903 Ft

D-Link USB 2.0 A-B 5m

D-Link USB 2.0 A-B 5m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 5 m
D-Link USB 2.0 A-B 5m további adatai

2 780 Ft

D-Link DKVM-4K

D-Link DKVM-4K

  • Akár 4 számítógép kezelése egyetlen billentyűzettel, egyetlen monitorral és egyetlen egérrel
  • Költséget, helyet és energiát takaríthat meg a munkahelyen
  • Kompatibilis a PS2 rendszerekkel
  • Monitorfelbontás 1600 x 1200 pixelig
  • Emuláció a billentyűzetről és az egérről bootolásnál
  • Átkapcsolás gyorsbillentyűvel vagy nymógombbal
  • Kompakt asztali kivitel
  • Microsoft IntelliMouse támogatás
  • VGA, SVGA és Multi-Sync monitor támogatás
  • Kényelmes AutoScan üzemmód (automatikus felismerés)
  • Akusztikus visszajelzés a számítógépek közti átkapcsolásnál
  • A CAPSLOCK, NUMLOCK és SCROLL LOCK állapot automatikus mentése minden számítógépen
  • Nem szükséges további szoftver

13 260 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

D-Link 300cm 10 GbE Stacking Cable for DGS-3120, D

D-Link 300cm 10 GbE Stacking Cable for DGS-3120, D

D-Link 300cm 10 GbE Stacking Cable for DGS-3120, D további adatai

87 220 Ft

D-Link Cable D-LINK USB 2.0 A-B 5m

D-Link Cable D-LINK USB 2.0 A-B 5m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 5 m

10 443 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

D-Link NET D-LINK DWA-131 Wireless USB Adapter

D-Link NET D-LINK DWA-131 Wireless USB Adapter

  • Kábel típusa: USB 2.0
D-Link NET D-LINK DWA-131 Wireless USB Adapter további adatai

3 116 Ft

tovább az üzletbe
D-Link DKVM-4U switch+kábel

D-Link DKVM-4U switch+kábel

  • Ezzel a 4 portos USB KVM switch-csel egyetlen billentyűzettel és egérrel egyszerre felügyelhet 4 számítógépet.
  • Az USB billentyűzetből, egérből és egy monitorból álló vezérlőkonzolt egyszerű kézben tartani, emellett a megoldás rendkívül helytakarékos.
  • Minden KVM switch fejlett mikroprocesszor emulációval rendelkezik valamennyi KVM port intelligens kezeléséhez.
  • Ennek köszönhetően valamennyi csatlakoztatott számítógép egyszerre indítható függetlenül attól, mely PC-re van éppen aktuálisan.
  • .
  • .
D-Link DKVM-4U switch+kábel további adatai

19 280 Ft

tovább az üzletbe
D-Link 50cm 10 GbE Stacking Cable for DGS-3120, DGS-3300, DXS-3300 Series

D-Link 50cm 10 GbE Stacking Cable for DGS-3120, DGS-3300, DXS-3300 Series

189 518 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

D-Link DKVM-4K

D-Link DKVM-4K

  • 4 port

12 680 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

D-Link Wireless N 150 Cloud&GO Easy USB Adapter

D-Link Wireless N 150 Cloud&GO Easy USB Adapter

  • Kábel típusa: USB 2.0
D-Link Wireless N 150 Cloud&GO Easy USB Adapter további adatai

2 108 Ft

tovább az üzletbe