20780 termék, 95. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Hama Univerzális pántok szalag 1 m fekete

Hama Univerzális pántok szalag 1 m fekete

Hama Univerzális pántok szalag 1 m fekete további adatai

2 189 Ft

tovább az üzletbe
Hama koaxiális antenna 10 méter 90 db fehér

Hama koaxiális antenna 10 méter 90 db fehér

3 389 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Hama USB A aljzat - micro B dugó

Hama USB A aljzat - micro B dugó

Hama USB A aljzat - micro B dugó további adatai

2 489 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel, Cat.6 F/UTP EconLine 3m sárga

LogiLink patch kábel, Cat.6 F/UTP EconLine 3m sárga

LogiLink patch kábel, Cat.6 F/UTP EconLine 3m sárga további adatai

787 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel, Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine piros 7,5m

LogiLink patch kábel, Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine piros 7,5m

LogiLink patch kábel, Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine piros 7,5m további adatai

2 343 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m optikai kábel további adatai

2 353 Ft

tovább az üzletbe
MANHATTAN Hi-Speed USB A-B M/M 11m aktiv kábel

MANHATTAN Hi-Speed USB A-B M/M 11m aktiv kábel

MANHATTAN Hi-Speed USB A-B M/M 11m aktiv kábel további adatai

5 744 Ft

tovább az üzletbe
4world UTP Telepítő kábel  4x2  kat. 6  vezeték 305m  CU - tiszta réz  kék

4world UTP Telepítő kábel 4x2 kat. 6 vezeték 305m CU - tiszta réz kék

4world UTP Telepítő kábel 4x2 kat. 6 vezeték 305m CU - tiszta réz kék további adatai

27 198 Ft

tovább az üzletbe
4world Monitor hosszabító kábel VGA D-Sub15 M / F 1.8 m

4world Monitor hosszabító kábel VGA D-Sub15 M / F 1.8 m

  • Kábel típusa: VGA
  • Kábel hossza: 1.8 m

1 099 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

4world SATA data kábel+ tápegység

4world SATA data kábel+ tápegység

  • Kábel típusa: SATA
4world SATA data kábel+ tápegység további adatai

827 Ft

tovább az üzletbe
4world USB 2.0 hosszabító kábel typu A-A M/F 3m  BLK

4world USB 2.0 hosszabító kábel typu A-A M/F 3m BLK

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 3 m

439 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

SANDBERG DisplayPort - VGA adapter, SANDBERG

SANDBERG DisplayPort - VGA adapter, SANDBERG

  • Kábel típusa: VGA
  • Ha Ön egy Mini DisplayPort-tal rendelkező eszközt szeretne monitorához csatlakoztatni a VGA bemeneten keresztül, ezt az adaptert Önnek találták ki!

5 550 Ft-tól

árak összehasonlítása

8 ajánlat

SANDBERG DisplayPort - DVI adapter, SANDBERG

SANDBERG DisplayPort - DVI adapter, SANDBERG

  • Kábel típusa: DVI
  • Ha Ön egy DisplayPort-tal rendelkező eszközt szeretne monitorához csatlakoztatni a DVI bemeneten keresztül, ezt az adaptert Önnek találták ki!

3 209 Ft-tól

árak összehasonlítása

7 ajánlat

Bigben Interactive Big Ben XBOX One 2x microUSB Y kábel

Bigben Interactive Big Ben XBOX One 2x microUSB Y kábel

  • Kábel típusa: USB 2.0

2 090 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

 3 az 1-ben megtörhetetlen USB töltő és adatkábel / Micro-USB - USB-C -  Lightning

3 az 1-ben megtörhetetlen USB töltő és adatkábel / Micro-USB - USB-C - Lightning

3 az 1-ben megtörhetetlen USB töltő és adatkábel / Micro-USB - USB-C - Lightning további adatai

2 190 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel, Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine sárga 7,5m

LogiLink patch kábel, Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine sárga 7,5m

LogiLink patch kábel, Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine sárga 7,5m további adatai

2 546 Ft

tovább az üzletbe
Gembird UTP kat. 6 árnyékolatlan huzal, 305m, szürke

Gembird UTP kat. 6 árnyékolatlan huzal, 305m, szürke

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 305 m

27 155 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

LogiLink patch kábel, Cat.6 U/UTP EconLine 3,00m fehér

LogiLink patch kábel, Cat.6 U/UTP EconLine 3,00m fehér

LogiLink patch kábel, Cat.6 U/UTP EconLine 3,00m fehér további adatai

688 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel, Cat.6 F/UTP EconLine 1m szürke

LogiLink patch kábel, Cat.6 F/UTP EconLine 1m szürke

LogiLink patch kábel, Cat.6 F/UTP EconLine 1m szürke további adatai

504 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 0.5m piros

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 0.5m piros

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 0.5m piros további adatai

242 Ft

tovább az üzletbe