19108 termék, 890. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
LEGRAND Legrand elosztósor, 6 aljzat, 5m

LEGRAND Legrand elosztósor, 6 aljzat, 5m

6 414 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Trust 19163 Car Charger with Lightning cable 5W

Trust 19163 Car Charger with Lightning cable 5W

  • Kábel típusa: Lightning
Trust 19163 Car Charger with Lightning cable 5W további adatai

6 147 Ft

Apple Apple Thunderbolt » Gigabit Ethernet átalakító

Apple Apple Thunderbolt » Gigabit Ethernet átalakító

  • Kábel típusa: Ethernet
Apple Apple Thunderbolt » Gigabit Ethernet átalakító további adatai

9 900 Ft

tovább az üzletbe
PRC USB 2.0 - USB 2.0 5M aktív hosszabító kábel

PRC USB 2.0 - USB 2.0 5M aktív hosszabító kábel

PRC USB 2.0 - USB 2.0 5M aktív hosszabító kábel további adatai

5 880 Ft

tovább az üzletbe
PRC HDMI - HDMI 1.4 aranyozott 3m kábel

PRC HDMI - HDMI 1.4 aranyozott 3m kábel

PRC HDMI - HDMI 1.4 aranyozott 3m kábel további adatai

1 640 Ft

tovább az üzletbe
PRC D-Sub (VGA) HQ 1,8m switch/adat kábel

PRC D-Sub (VGA) HQ 1,8m switch/adat kábel

PRC D-Sub (VGA) HQ 1,8m switch/adat kábel további adatai

2 200 Ft

tovább az üzletbe
PRC D-Sub (VGA) HQ 20m hosszabbító kábel

PRC D-Sub (VGA) HQ 20m hosszabbító kábel

PRC D-Sub (VGA) HQ 20m hosszabbító kábel további adatai

12 900 Ft

tovább az üzletbe
PRC PS/2 3m hosszabbító kábel

PRC PS/2 3m hosszabbító kábel

PRC PS/2 3m hosszabbító kábel további adatai

980 Ft

tovább az üzletbe
ROLINE Kábel ROLINE VGA összekötõ 15 pin M/M 10m

ROLINE Kábel ROLINE VGA összekötõ 15 pin M/M 10m

  • Kábel típusa: VGA
  • Kábel hossza: 10 m

26 065 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

 HDMI kábel toldó, anya csatlakozó

HDMI kábel toldó, anya csatlakozó

HDMI kábel toldó, anya csatlakozó további adatai

550 Ft

tovább az üzletbe
 2,5" HDD / SSD SATA - USB átalakító adapter kábel

2,5" HDD / SSD SATA - USB átalakító adapter kábel

2,5" HDD / SSD SATA - USB átalakító adapter kábel további adatai

1 999 Ft

tovább az üzletbe
 VCOM KÁBEL UTP CAT5 PATCH 20M  SZÜRKE NP511-20

VCOM KÁBEL UTP CAT5 PATCH 20M SZÜRKE NP511-20

VCOM KÁBEL UTP CAT5 PATCH 20M SZÜRKE NP511-20 további adatai

1 138 Ft

tovább az üzletbe
 VCOM KÁBEL USB 2.0 PRINTERKÁBEL 3.0M FEKETE  PRÉMIUM (AMBM) CU-201-B-3

VCOM KÁBEL USB 2.0 PRINTERKÁBEL 3.0M FEKETE PRÉMIUM (AMBM) CU-201-B-3

VCOM KÁBEL USB 2.0 PRINTERKÁBEL 3.0M FEKETE PRÉMIUM (AMBM) CU-201-B-3 további adatai

342 Ft

tovább az üzletbe
Unitek lightning kábel 1m fehér  MFI  Y-C499WH Y-C499WH

Unitek lightning kábel 1m fehér MFI Y-C499WH Y-C499WH

Unitek lightning kábel 1m fehér MFI Y-C499WH Y-C499WH további adatai

3 759 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)  SC-SC duplex  1 m. 470001

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) SC-SC duplex 1 m. 470001

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) SC-SC duplex 1 m. 470001 további adatai

3 310 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Cable HDMI M -> micro HDMI M 1m  TC-H753K black TC-H753K

Vakoss Cable HDMI M -> micro HDMI M 1m TC-H753K black TC-H753K

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 1 m
Vakoss Cable HDMI M -> micro HDMI M 1m TC-H753K black TC-H753K további adatai

1 530 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel  Cat.6 F/UTP EconLine 0 5m fekete CP2023S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 0 5m fekete CP2023S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 0 5m fekete CP2023S további adatai

357 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel  Cat.6 F/UTP EconLine 3m kék CP2066S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 3m kék CP2066S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 3m kék CP2066S további adatai

673 Ft

tovább az üzletbe
Gembird micro USB charging cable with power switch  1.5m  black CCP-MUSB2P-AMBM-1.5M

Gembird micro USB charging cable with power switch 1.5m black CCP-MUSB2P-AMBM-1.5M

Gembird micro USB charging cable with power switch 1.5m black CCP-MUSB2P-AMBM-1.5M további adatai

782 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel  Cat.6 F/UTP EconLine 0 5m sárga CP2027S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 0 5m sárga CP2027S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 0 5m sárga CP2027S további adatai

357 Ft

tovább az üzletbe