16781 termék, 87. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
DELOCK Jack stereo 3,5mm csatlakozó aljzat törésgátlóval arany

DELOCK Jack stereo 3,5mm csatlakozó aljzat törésgátlóval arany

DELOCK Jack stereo 3,5mm csatlakozó aljzat törésgátlóval arany további adatai

1 279 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Easy-USB -> USB micro B M/M adatkábel 5m 90°/egyenes fekete

DELOCK Easy-USB -> USB micro B M/M adatkábel 5m 90°/egyenes fekete

DELOCK Easy-USB -> USB micro B M/M adatkábel 5m 90°/egyenes fekete további adatai

4 394 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Twinax SFP+ M/M adatkábel 5m fekete

DELOCK Twinax SFP+ M/M adatkábel 5m fekete

DELOCK Twinax SFP+ M/M adatkábel 5m fekete további adatai

23 562 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Adapter High Speed HDMI with Ethernet – HDMI-A female > HDMI-A female 4K Gender Changer black

DELOCK Adapter High Speed HDMI with Ethernet – HDMI-A female > HDMI-A female 4K Gender Changer black

DELOCK Adapter High Speed HDMI with Ethernet – HDMI-A female > HDMI-A female 4K Gender Changer black további adatai

2 982 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Cable HDMI A male > HDMI A female panel-mount 1 m

DELOCK Cable HDMI A male > HDMI A female panel-mount 1 m

DELOCK Cable HDMI A male > HDMI A female panel-mount 1 m további adatai

4 669 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Cable SATA FLEXI 6 Gb/s 50 cm black metal

DELOCK Cable SATA FLEXI 6 Gb/s 50 cm black metal

DELOCK Cable SATA FLEXI 6 Gb/s 50 cm black metal további adatai

2 279 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK ISM 433 MHz Antenna SMA 3 dBi Omnidirectional With Magnetical Stand Fixed Black

DELOCK ISM 433 MHz Antenna SMA 3 dBi Omnidirectional With Magnetical Stand Fixed Black

DELOCK ISM 433 MHz Antenna SMA 3 dBi Omnidirectional With Magnetical Stand Fixed Black további adatai

4 310 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK SATA Simline 13pin -> IDE 3.5' 40pin F/M adapter

DELOCK SATA Simline 13pin -> IDE 3.5' 40pin F/M adapter

DELOCK SATA Simline 13pin -> IDE 3.5' 40pin F/M adapter további adatai

7 303 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK USB A -> USB B M/M adatkábel 1.8m szürke

DELOCK USB A -> USB B M/M adatkábel 1.8m szürke

DELOCK USB A -> USB B M/M adatkábel 1.8m szürke további adatai

1 488 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK SATA 3 F/F adatkábel 0.3m fel/le sárga

DELOCK SATA 3 F/F adatkábel 0.3m fel/le sárga

DELOCK SATA 3 F/F adatkábel 0.3m fel/le sárga további adatai

1 357 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Serial RS-232 M/M adatkábel 1m fehér

DELOCK Serial RS-232 M/M adatkábel 1m fehér

DELOCK Serial RS-232 M/M adatkábel 1m fehér további adatai

2 049 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK USB Pinheader 4pin F/F adatkábel 0.4m

DELOCK USB Pinheader 4pin F/F adatkábel 0.4m

DELOCK USB Pinheader 4pin F/F adatkábel 0.4m további adatai

1 466 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK DVI-D M/M video jelkábel 5m

DELOCK DVI-D M/M video jelkábel 5m

DELOCK DVI-D M/M video jelkábel 5m további adatai

5 796 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK S-Video M/F video jelkábel 2m fekete

DELOCK S-Video M/F video jelkábel 2m fekete

DELOCK S-Video M/F video jelkábel 2m fekete további adatai

1 488 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK ZIF ZIF adatkábel Toshiba 60mm + Hitachi 55mm (2 kábel)

DELOCK ZIF ZIF adatkábel Toshiba 60mm + Hitachi 55mm (2 kábel)

DELOCK ZIF ZIF adatkábel Toshiba 60mm + Hitachi 55mm (2 kábel) további adatai

2 164 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK LC M/M optikai fiber kábel 10m Multimode OM4 piros

DELOCK LC M/M optikai fiber kábel 10m Multimode OM4 piros

DELOCK LC M/M optikai fiber kábel 10m Multimode OM4 piros további adatai

10 519 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Firewire 9pin -> Firewire 4pin M/M adatkábel 3m fekete

DELOCK Firewire 9pin -> Firewire 4pin M/M adatkábel 3m fekete

DELOCK Firewire 9pin -> Firewire 4pin M/M adatkábel 3m fekete további adatai

4 394 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK SATA Molex Power 4pin -> SATA All-in-One F/F adatkábel 0.5m

DELOCK SATA Molex Power 4pin -> SATA All-in-One F/F adatkábel 0.5m

DELOCK SATA Molex Power 4pin -> SATA All-in-One F/F adatkábel 0.5m további adatai

2 158 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Jack stereo 3,5mm csatlakozó aljzat törésgátlóval fém

DELOCK Jack stereo 3,5mm csatlakozó aljzat törésgátlóval fém

DELOCK Jack stereo 3,5mm csatlakozó aljzat törésgátlóval fém további adatai

592 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK USB Pinheader -> 2db USB A F/F adapter

DELOCK USB Pinheader -> 2db USB A F/F adapter

2 856 Ft-tól

árak összehasonlítása

6 ajánlat