19101 termék, 78. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Gembird Displayport (M) - DVI-D (24+1) 3m monitor kábel

Gembird Displayport (M) - DVI-D (24+1) 3m monitor kábel

Gembird Displayport (M) - DVI-D (24+1) 3m monitor kábel további adatai

4 423 Ft

tovább az üzletbe
SANDBERG Mini HDMI M -> HDMI F adapter

SANDBERG Mini HDMI M -> HDMI F adapter

SANDBERG Mini HDMI M -> HDMI F adapter további adatai

1 645 Ft

tovább az üzletbe
ATEN 2 port video splitter

ATEN 2 port video splitter

ATEN 2 port video splitter további adatai

8 472 Ft

tovább az üzletbe
SANDBERG Sync and Charge Cable for Samsung Galaxy 5 & Note 3  1m  micro USB 3.0

SANDBERG Sync and Charge Cable for Samsung Galaxy 5 & Note 3 1m micro USB 3.0

  • Kábel típusa: USB 3.0
  • Kábel hossza: 1 m

1 654 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Qoltec C7 2pin S0Z/ST2 1,4m AC adapter kábel

Qoltec C7 2pin S0Z/ST2 1,4m AC adapter kábel

Qoltec C7 2pin S0Z/ST2 1,4m AC adapter kábel további adatai

608 Ft

tovább az üzletbe
Akasa AK-CB8-8-EXT 8(4+4)pin apa - 8(4+4)pin anya 30cm alaplapi tápkábel

Akasa AK-CB8-8-EXT 8(4+4)pin apa - 8(4+4)pin anya 30cm alaplapi tápkábel

Akasa AK-CB8-8-EXT 8(4+4)pin apa - 8(4+4)pin anya 30cm alaplapi tápkábel további adatai

1 209 Ft

tovább az üzletbe
Gembird mini-USB B apa -> USB A anya, 2.0, OTG, 15cm

Gembird mini-USB B apa -> USB A anya, 2.0, OTG, 15cm

Gembird mini-USB B apa -> USB A anya, 2.0, OTG, 15cm további adatai

533 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss MSONIC microUSB kábel 2.0 A-B M/M 1,5m, MLU515NK fekete

Vakoss MSONIC microUSB kábel 2.0 A-B M/M 1,5m, MLU515NK fekete

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1.5 m

324 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

4world USB to IDE Adapter 2.5 and 3.5

4world USB to IDE Adapter 2.5 and 3.5

  • Kábel típusa: USB 2.0

3 499 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Qoltec DisplayPort v1.1 / HDMI | 1080p | 3m kábel

Qoltec DisplayPort v1.1 / HDMI | 1080p | 3m kábel

Qoltec DisplayPort v1.1 / HDMI | 1080p | 3m kábel további adatai

3 709 Ft

tovább az üzletbe
Equip 118860 VGA kábel HD15 apa/apa, duplán árnyékolt, 1, 8m

Equip 118860 VGA kábel HD15 apa/apa, duplán árnyékolt, 1, 8m

  • Kábel típusa: VGA
  • Kábel hossza: 1.8 m

3 130 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Equip 805462 UTP patch kábel, CAT5e, 3m, sárga

Equip 805462 UTP patch kábel, CAT5e, 3m, sárga

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
Equip 805462 UTP patch kábel, CAT5e, 3m, sárga további adatai

594 Ft

tovább az üzletbe
Equip 205416 FTP patch kábel, CAT5e, árnyékolt, 10m

Equip 205416 FTP patch kábel, CAT5e, árnyékolt, 10m

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 10 m
Equip 205416 FTP patch kábel, CAT5e, árnyékolt, 10m további adatai

1 857 Ft

tovább az üzletbe
Equip 118973

Equip 118973

  • Kábel típusa: DVI
Equip 118973 további adatai

2 477 Ft

tovább az üzletbe
MANHATTAN Hi-Speed USB A-B M/M 11m aktiv kábel

MANHATTAN Hi-Speed USB A-B M/M 11m aktiv kábel

MANHATTAN Hi-Speed USB A-B M/M 11m aktiv kábel további adatai

5 732 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel, Cat.5e F/UTP 2,00m fekete

LogiLink patch kábel, Cat.5e F/UTP 2,00m fekete

LogiLink patch kábel, Cat.5e F/UTP 2,00m fekete további adatai

468 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m optikai kábel további adatai

3 399 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m optikai kábel további adatai

2 313 Ft

tovább az üzletbe
Natec Genesis cable HDMI - HDMI v1.4 High Speed PS3/PS4 1.8M Premium

Natec Genesis cable HDMI - HDMI v1.4 High Speed PS3/PS4 1.8M Premium

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 1.8 m
Natec Genesis cable HDMI - HDMI v1.4 High Speed PS3/PS4 1.8M Premium további adatai

2 298 Ft

tovább az üzletbe
Natec USB 2.0 AM- AF hosszabbító, 0.75M kábel, szürke, bliszter

Natec USB 2.0 AM- AF hosszabbító, 0.75M kábel, szürke, bliszter

Natec USB 2.0 AM- AF hosszabbító, 0.75M kábel, szürke, bliszter további adatai

438 Ft

tovább az üzletbe