18937 termék, 60. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Startech USB 3.0 A -> HDMI USB 3.0 A M/F adapter 0.2m fekete-ezüst

Startech USB 3.0 A -> HDMI USB 3.0 A M/F adapter 0.2m fekete-ezüst

Startech USB 3.0 A -> HDMI USB 3.0 A M/F adapter 0.2m fekete-ezüst további adatai

29 088 Ft

Gembird USB 3.0 cable to type-C (BM/CM), 1m, black

Gembird USB 3.0 cable to type-C (BM/CM), 1m, black

2 018 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK RCA -> 2db RCA F/F adapter fekete

DELOCK RCA -> 2db RCA F/F adapter fekete

DELOCK RCA -> 2db RCA F/F adapter fekete további adatai

536 Ft

4world SATA data kábel+ tápegység

4world SATA data kábel+ tápegység

  • Kábel típusa: SATA
4world SATA data kábel+ tápegység további adatai

809 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink 4K DisplayPort 1.2 to HDMI Adapter

LogiLink 4K DisplayPort 1.2 to HDMI Adapter

LogiLink 4K DisplayPort 1.2 to HDMI Adapter további adatai

5 866 Ft

4world HDD Cable   SATA 3   SATA   45cm   right   latching   red

4world HDD Cable SATA 3 SATA 45cm right latching red

  • Kábel típusa: SATA
  • Kábel hossza: 0.45 m
4world HDD Cable SATA 3 SATA 45cm right latching red további adatai

520 Ft

tovább az üzletbe
RaidSonic IcyBox Composite / Stereo to HDMI adapter

RaidSonic IcyBox Composite / Stereo to HDMI adapter

RaidSonic IcyBox Composite / Stereo to HDMI adapter további adatai

12 306 Ft

tovább az üzletbe
4world USB 2.0 kábel MINI 5pin  AM / B MINI 1.8m HQ  ferrite

4world USB 2.0 kábel MINI 5pin AM / B MINI 1.8m HQ ferrite

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1.8 m
4world USB 2.0 kábel MINI 5pin AM / B MINI 1.8m HQ ferrite további adatai

488 Ft

tovább az üzletbe
Gembird SATA (male) to Molex (female) power cable, 15cm

Gembird SATA (male) to Molex (female) power cable, 15cm

Gembird SATA (male) to Molex (female) power cable, 15cm további adatai

356 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox BASIC.LNK USB 3.0 cable AM-BM 1.8m 5Gbps blue

Digitalbox BASIC.LNK USB 3.0 cable AM-BM 1.8m 5Gbps blue

Digitalbox BASIC.LNK USB 3.0 cable AM-BM 1.8m 5Gbps blue további adatai

690 Ft

tovább az üzletbe
Gembird High Speed HDMI extension cable with ethernet  4.5 M

Gembird High Speed HDMI extension cable with ethernet 4.5 M

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 4.5 m

2 429 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Gembird USB 2.0 AM cable to type-C (AM/CM), 1.8m, black

Gembird USB 2.0 AM cable to type-C (AM/CM), 1.8m, black

1 271 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Gembird double-sided USB 2.0 AM to Micro-USB cable  0.3 m  black

Gembird double-sided USB 2.0 AM to Micro-USB cable 0.3 m black

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.3 m

333 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Gembird AM-Micro kábel USB 3.0  0.5m

Gembird AM-Micro kábel USB 3.0 0.5m

  • Kábel típusa: USB 3.0
  • Kábel hossza: 0.5 m

954 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

LogiLink patch kábel, CAT 5e UTP, 2m, szürke (CP1052U)

LogiLink patch kábel, CAT 5e UTP, 2m, szürke (CP1052U)

LogiLink patch kábel, CAT 5e UTP, 2m, szürke (CP1052U) további adatai

335 Ft

tovább az üzletbe
Gembird 1.8m VDE tápkábel

Gembird 1.8m VDE tápkábel

Gembird 1.8m VDE tápkábel további adatai

758 Ft

tovább az üzletbe
MANHATTAN Hi-Speed USB A-A M/F 4,5m átlátszó ezüst hosszabbító kábel

MANHATTAN Hi-Speed USB A-A M/F 4,5m átlátszó ezüst hosszabbító kábel

MANHATTAN Hi-Speed USB A-A M/F 4,5m átlátszó ezüst hosszabbító kábel további adatai

1 308 Ft

tovább az üzletbe
MANHATTAN Hi-Speed USB A-B M/M 11m aktiv kábel

MANHATTAN Hi-Speed USB A-B M/M 11m aktiv kábel

MANHATTAN Hi-Speed USB A-B M/M 11m aktiv kábel további adatai

5 780 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m optikai kábel további adatai

3 585 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m optikai kábel

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m optikai kábel további adatai

2 440 Ft

tovább az üzletbe