19139 termék, 53. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
DELOCK Nem szükséges Kábelkötegelo Sárga 20cm 18620

DELOCK Nem szükséges Kábelkötegelo Sárga 20cm 18620

DELOCK Nem szükséges Kábelkötegelo Sárga 20cm 18620 további adatai

1 405 Ft

Equip 805580 UTP patch kábel, CAT6, zöld, 1m

Equip 805580 UTP patch kábel, CAT6, zöld, 1m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
Equip 805580 UTP patch kábel, CAT6, zöld, 1m további adatai

1 476 Ft

LogiLink Összeköto Szürke 305m CPV0018

LogiLink Összeköto Szürke 305m CPV0018

LogiLink Összeköto Szürke 305m CPV0018 további adatai

21 021 Ft

DELOCK SATA Összeköto Sárga 70cm 82822

DELOCK SATA Összeköto Sárga 70cm 82822

  • Kábel típusa: SATA
  • Kábel hossza: 0.7 m
DELOCK SATA Összeköto Sárga 70cm 82822 további adatai

677 Ft

Akyga ATX 24 pin Tápkábel Fehér 30cm AK-CA09

Akyga ATX 24 pin Tápkábel Fehér 30cm AK-CA09

  • Kábel típusa: ATX
  • Kábel hossza: 0.3 m
Akyga ATX 24 pin Tápkábel Fehér 30cm AK-CA09 további adatai

1 953 Ft

DELOCK 65345 VGA 90° adapter

DELOCK 65345 VGA 90° adapter

  • Kábel típusa: VGA
DELOCK 65345 VGA 90° adapter további adatai

1 298 Ft

LogiLink Express USB Charger fekete

LogiLink Express USB Charger fekete

  • Kábel típusa: USB 2.0
LogiLink Express USB Charger fekete további adatai

2 258 Ft

LogiLink U/UTP patch kábel, CAT6, AWG32, fehér, 3m

LogiLink U/UTP patch kábel, CAT6, AWG32, fehér, 3m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
LogiLink U/UTP patch kábel, CAT6, AWG32, fehér, 3m további adatai

644 Ft

DELOCK DisplayPort VGA/D-Sub Átalakító Fekete 6cm 65653

DELOCK DisplayPort VGA/D-Sub Átalakító Fekete 6cm 65653

  • Kábel típusa: DisplayPort
  • Kábel hossza: 0.06 m
DELOCK DisplayPort VGA/D-Sub Átalakító Fekete 6cm 65653 további adatai

7 098 Ft

LogiLink UTP Összeköto Fekete 25cm CQ2013U

LogiLink UTP Összeköto Fekete 25cm CQ2013U

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.25 m
LogiLink UTP Összeköto Fekete 25cm CQ2013U további adatai

443 Ft

 Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 1 m

Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 1 m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 1 m
Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 1 m további adatai

3 098 Ft

SPEEDDRAGON SE-BKTS-PF318-V003

SPEEDDRAGON SE-BKTS-PF318-V003

SPEEDDRAGON SE-BKTS-PF318-V003 további adatai

949 Ft

 Giga+ patch kábel FTP, Cat.6 - 0.5 m, LSOH

Giga+ patch kábel FTP, Cat.6 - 0.5 m, LSOH

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 0.5 m
Giga+ patch kábel FTP, Cat.6 - 0.5 m, LSOH további adatai

1 742 Ft

KELine Keystone Fehér 3cm KEJ-C5E-U-WH

KELine Keystone Fehér 3cm KEJ-C5E-U-WH

KELine Keystone Fehér 3cm KEJ-C5E-U-WH további adatai

1 105 Ft

 Árnyékolatlan RJ-45 (8p8c) dugó

Árnyékolatlan RJ-45 (8p8c) dugó

  • Kábel típusa: RJ-45
Árnyékolatlan RJ-45 (8p8c) dugó további adatai

445 Ft

Startech 7m Single Mode Duplex Fiber Patch Cable LC-SC

Startech 7m Single Mode Duplex Fiber Patch Cable LC-SC

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 7 m
Startech 7m Single Mode Duplex Fiber Patch Cable LC-SC további adatai

9 924 Ft

Startech Slim USB 3.0 to VGA External Video Card Multi Monitor Adapter

Startech Slim USB 3.0 to VGA External Video Card Multi Monitor Adapter

  • Kábel típusa: USB 3.0
Startech Slim USB 3.0 to VGA External Video Card Multi Monitor Adapter további adatai

20 701 Ft

 Egyéb Összeköto Sárga 3m AL-9E2000-03I-DM

Egyéb Összeköto Sárga 3m AL-9E2000-03I-DM

Egyéb Összeköto Sárga 3m AL-9E2000-03I-DM további adatai

42 979 Ft

LogiLink USB 3.0 B toldó adapter

LogiLink USB 3.0 B toldó adapter

  • Kábel típusa: USB 3.0
LogiLink USB 3.0 B toldó adapter további adatai

941 Ft

DELOCK Pin header Hosszabbító Fekete 50cm 83874

DELOCK Pin header Hosszabbító Fekete 50cm 83874

DELOCK Pin header Hosszabbító Fekete 50cm 83874 további adatai

843 Ft