15705 termék, 480. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
BlueStar USB Micro USB Átalakító Fekete 50cm BS201614

BlueStar USB Micro USB Átalakító Fekete 50cm BS201614

BlueStar USB Micro USB Átalakító Fekete 50cm BS201614 további adatai

546 Ft

Omega USB Micro USB Tölto/adatkábel Fehér 1m OUAMCW

Omega USB Micro USB Tölto/adatkábel Fehér 1m OUAMCW

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1 m
Omega USB Micro USB Tölto/adatkábel Fehér 1m OUAMCW további adatai

914 Ft

Art USB Összeköto Fekete 1.8m KABUSB2 A-A MM 2M AL-OEM-115

Art USB Összeköto Fekete 1.8m KABUSB2 A-A MM 2M AL-OEM-115

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 2 m
Art USB Összeköto Fekete 1.8m KABUSB2 A-A MM 2M AL-OEM-115 további adatai

843 Ft

DELOCK VGA/D-Sub Toldó Ezüst 5cm 65479

DELOCK VGA/D-Sub Toldó Ezüst 5cm 65479

  • Kábel típusa: VGA
  • Kábel hossza: 0.05 m
DELOCK VGA/D-Sub Toldó Ezüst 5cm 65479 további adatai

635 Ft

Netrack UTP Összeköto Kék 25cm BZPAT025FB

Netrack UTP Összeköto Kék 25cm BZPAT025FB

Netrack UTP Összeköto Kék 25cm BZPAT025FB további adatai

787 Ft

DELOCK USB 2.0 Type C Micro USB Átalakító Fekete 1m 83602

DELOCK USB 2.0 Type C Micro USB Átalakító Fekete 1m 83602

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1 m
DELOCK USB 2.0 Type C Micro USB Átalakító Fekete 1m 83602 további adatai

1 566 Ft

DELOCK UTP Összeköto Szürke 50cm 83520

DELOCK UTP Összeköto Szürke 50cm 83520

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.5 m
DELOCK UTP Összeköto Szürke 50cm 83520 további adatai

1 641 Ft

OEM Simplex patch Cord with 4xLC/UPC, 3mm duplex Core 9/125 LSZH 1.5m

OEM Simplex patch Cord with 4xLC/UPC, 3mm duplex Core 9/125 LSZH 1.5m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 1.5 m
OEM Simplex patch Cord with 4xLC/UPC, 3mm duplex Core 9/125 LSZH 1.5m további adatai

3 021 Ft

OEM Optikai csatlakozó, SC-SM

OEM Optikai csatlakozó, SC-SM

  • Kábel típusa: Optikai
OEM Optikai csatlakozó, SC-SM további adatai

2 070 Ft

LogiLink 220V hálózati tápkábel, Euro8, fekete, 1.8m

LogiLink 220V hálózati tápkábel, Euro8, fekete, 1.8m

  • Kábel típusa: Tápkábel
  • Kábel hossza: 1.8 m
LogiLink 220V hálózati tápkábel, Euro8, fekete, 1.8m további adatai

620 Ft

SANDBERG HDMI 2.0 Összeköto Fekete 1m 508-97

SANDBERG HDMI 2.0 Összeköto Fekete 1m 508-97

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 1 m
SANDBERG HDMI 2.0 Összeköto Fekete 1m 508-97 további adatai

2 231 Ft

OEM HDMI Elosztó Fekete 20cm 60816

OEM HDMI Elosztó Fekete 20cm 60816

OEM HDMI Elosztó Fekete 20cm 60816 további adatai

49 328 Ft

BlueStar USB Micro USB Átalakító Fehér 3m BS279606

BlueStar USB Micro USB Átalakító Fehér 3m BS279606

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 3 m
BlueStar USB Micro USB Átalakító Fehér 3m BS279606 további adatai

927 Ft

DELOCK SATA3 Összeköto Lila 50cm 83691

DELOCK SATA3 Összeköto Lila 50cm 83691

  • Kábel típusa: SATA
  • Kábel hossza: 0.5 m
DELOCK SATA3 Összeköto Lila 50cm 83691 további adatai

1 788 Ft

 Delight telefon kézibeszélo kábel, fehér, 1.8m

Delight telefon kézibeszélo kábel, fehér, 1.8m

Delight telefon kézibeszélo kábel, fehér, 1.8m további adatai

425 Ft

 UTP Csatlakozó Szürke 3cm -

UTP Csatlakozó Szürke 3cm -

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.03 m
UTP Csatlakozó Szürke 3cm - további adatai

4 375 Ft

 Árnyékolt RJ-45 (8p8c) dugó (3 részes)

Árnyékolt RJ-45 (8p8c) dugó (3 részes)

  • Kábel típusa: RJ-45
Árnyékolt RJ-45 (8p8c) dugó (3 részes) további adatai

417 Ft

LogiLink USB 2.0 hosszabbítókábel A/A, szürke, 5m

LogiLink USB 2.0 hosszabbítókábel A/A, szürke, 5m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 5 m

747 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

OEM Optic LC/SC 50/125 kábel, 1m

OEM Optic LC/SC 50/125 kábel, 1m

OEM Optic LC/SC 50/125 kábel, 1m további adatai

3 029 Ft

Trendnet TBW-106UB Micro Bluetooth USB Adapter

Trendnet TBW-106UB Micro Bluetooth USB Adapter

  • Kábel típusa: USB 2.0
Trendnet TBW-106UB Micro Bluetooth USB Adapter további adatai

4 084 Ft