17184 termék, 451. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Inline P4 4PIN hosszabbító 0.2cm

Inline P4 4PIN hosszabbító 0.2cm

Inline P4 4PIN hosszabbító 0.2cm további adatai

1 600 Ft

MANHATTAN HDMI to VGA Converter

MANHATTAN HDMI to VGA Converter

MANHATTAN HDMI to VGA Converter további adatai

7 360 Ft

KELine LC-LC Duplex toldók, OM2 KE-LC-MM

KELine LC-LC Duplex toldók, OM2 KE-LC-MM

KELine LC-LC Duplex toldók, OM2 KE-LC-MM további adatai

2 060 Ft

Monacor AC-122

Monacor AC-122

Monacor AC-122 további adatai

1 819 Ft

Monacor AC-050G

Monacor AC-050G

Monacor AC-050G további adatai

1 910 Ft

Equip 825440 UTP patch kábel, CAT5e, zöld, 1m

Equip 825440 UTP patch kábel, CAT5e, zöld, 1m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
Equip 825440 UTP patch kábel, CAT5e, zöld, 1m további adatai

794 Ft

Intellinet UTP patch kábel, CAT5e, 1m, szürke 318921

Intellinet UTP patch kábel, CAT5e, 1m, szürke 318921

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
Intellinet UTP patch kábel, CAT5e, 1m, szürke 318921 további adatai

918 Ft

Gembird UTP RJ-45 törésgátló BT5WH/5

Gembird UTP RJ-45 törésgátló BT5WH/5

  • Kábel típusa: UTP
Gembird UTP RJ-45 törésgátló BT5WH/5 további adatai

2 136 Ft

DELOCK 83089 USB 3.0 hosszabbítókábel, active, 5m

DELOCK 83089 USB 3.0 hosszabbítókábel, active, 5m

  • Kábel típusa: USB 3.0
  • Kábel hossza: 5 m
DELOCK 83089 USB 3.0 hosszabbítókábel, active, 5m további adatai

6 864 Ft

Hama Micro USB adatkábel 1.5 méter, fekete

Hama Micro USB adatkábel 1.5 méter, fekete

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1.5 m
Hama Micro USB adatkábel 1.5 méter, fekete további adatai

2 553 Ft

DELOCK 83242 DVI 12+5 (M) - VGA (M), 3m

DELOCK 83242 DVI 12+5 (M) - VGA (M), 3m

  • Kábel típusa: DVI
  • Kábel hossza: 3 m
DELOCK 83242 DVI 12+5 (M) - VGA (M), 3m további adatai

3 261 Ft

LogiLink Tölto és szinkronizációs kábel 1m kék

LogiLink Tölto és szinkronizációs kábel 1m kék

LogiLink Tölto és szinkronizációs kábel 1m kék további adatai

1 971 Ft

V7 CBL-MD1WHT-5E

V7 CBL-MD1WHT-5E

V7 CBL-MD1WHT-5E további adatai

3 366 Ft

Startech UTP patch kábel, CAT6, aranyozott, fehér, 2m

Startech UTP patch kábel, CAT6, aranyozott, fehér, 2m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
Startech UTP patch kábel, CAT6, aranyozott, fehér, 2m további adatai

1 709 Ft

Startech UTP patch kábel, CAT6, aranyozott, szürke, 1m

Startech UTP patch kábel, CAT6, aranyozott, szürke, 1m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
Startech UTP patch kábel, CAT6, aranyozott, szürke, 1m további adatai

1 471 Ft

Startech Árnyékolt eSATA összeköto kábel, fekete, 2m

Startech Árnyékolt eSATA összeköto kábel, fekete, 2m

  • Kábel típusa: SATA
  • Kábel hossza: 2 m
Startech Árnyékolt eSATA összeköto kábel, fekete, 2m további adatai

3 523 Ft

OEM 3.5mm Jack - 2*RCA összeköto kábel, 10m

OEM 3.5mm Jack - 2*RCA összeköto kábel, 10m

  • Kábel típusa: RCA
  • Kábel hossza: 10 m
OEM 3.5mm Jack - 2*RCA összeköto kábel, 10m további adatai

2 003 Ft

Intellinet UTP patch kábel, CAT5e, 3m, zöld 319782

Intellinet UTP patch kábel, CAT5e, 3m, zöld 319782

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
Intellinet UTP patch kábel, CAT5e, 3m, zöld 319782 további adatai

1 156 Ft

Kolink UTP patch kábel, CAT6, 305m doboz

Kolink UTP patch kábel, CAT6, 305m doboz

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 305 m
Kolink UTP patch kábel, CAT6, 305m doboz további adatai

24 008 Ft

Equip 625430 UTP patch kábel, Cat6, lapos, kék, 1m

Equip 625430 UTP patch kábel, Cat6, lapos, kék, 1m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
Equip 625430 UTP patch kábel, Cat6, lapos, kék, 1m további adatai

859 Ft