21464 termék, 422. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
 Assmann Digitus UTP patch kábel - 3m - kék - DK-1512-030/B

Assmann Digitus UTP patch kábel - 3m - kék - DK-1512-030/B

Assmann Digitus UTP patch kábel - 3m - kék - DK-1512-030/B további adatai

899 Ft

 DELOCK kábel Displayport 1.2 apa-HDMI apa, 3m - DL82435

DELOCK kábel Displayport 1.2 apa-HDMI apa, 3m - DL82435

DELOCK kábel Displayport 1.2 apa-HDMI apa, 3m - DL82435 további adatai

6 599 Ft

DELOCK SATA kábel 30cm sárga 82473

DELOCK SATA kábel 30cm sárga 82473

DELOCK SATA kábel 30cm sárga 82473 további adatai

1 099 Ft

A.C.Ryan Floppy körkábel UV-Aktív zöld, 0.45m

A.C.Ryan Floppy körkábel UV-Aktív zöld, 0.45m

A.C.Ryan Floppy körkábel UV-Aktív zöld, 0.45m további adatai

1 245 Ft

Hama micro USB adapter "OnTheGo"

Hama micro USB adapter "OnTheGo"

  • Kábel típusa: USB 2.0
Hama micro USB adapter "OnTheGo" további adatai

1 759 Ft

OEM Duplex patch Cord with 2xSC/UPC + 2xLC/UPC, 3mm duplex Core 50/125 OM3 LSZH 5.0m

OEM Duplex patch Cord with 2xSC/UPC + 2xLC/UPC, 3mm duplex Core 50/125 OM3 LSZH 5.0m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 0.5 m
OEM Duplex patch Cord with 2xSC/UPC + 2xLC/UPC, 3mm duplex Core 50/125 OM3 LSZH 5.0m további adatai

3 983 Ft

OEM Duplex multimódusú patchkábel 50/125 (OM2), 2xST-2xSC, 2m

OEM Duplex multimódusú patchkábel 50/125 (OM2), 2xST-2xSC, 2m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
OEM Duplex multimódusú patchkábel 50/125 (OM2), 2xST-2xSC, 2m további adatai

4 037 Ft

OEM Duplex pacth cord with 4 x SC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

OEM Duplex pacth cord with 4 x SC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
OEM Duplex pacth cord with 4 x SC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m további adatai

3 244 Ft

LogiLink U/UTP patch kábel, CAT5e, AWG26, szürke, 0.25m

LogiLink U/UTP patch kábel, CAT5e, AWG26, szürke, 0.25m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.25 m
LogiLink U/UTP patch kábel, CAT5e, AWG26, szürke, 0.25m további adatai

359 Ft

ATEN KVM Switch 2PC USB DVI +káb CS1782A

ATEN KVM Switch 2PC USB DVI +káb CS1782A

57 501 Ft-tól

árak összehasonlítása

4 ajánlat

ROLINE Cable ROLINE Printer switch 9m

ROLINE Cable ROLINE Printer switch 9m

15 289 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

LogiLink USB - Lightning kábel, fekete, 1,0 m Apple MFI

LogiLink USB - Lightning kábel, fekete, 1,0 m Apple MFI

LogiLink USB - Lightning kábel, fekete, 1,0 m Apple MFI további adatai

7 057 Ft

DELOCK HDMI micro D -> DVI-D M/F adapter 0.2m

DELOCK HDMI micro D -> DVI-D M/F adapter 0.2m

DELOCK HDMI micro D -> DVI-D M/F adapter 0.2m további adatai

4 202 Ft

DELOCK Antenna Cable N Jack bulkhead > MHF/U.FL compatible plug 130 mm splash proof

DELOCK Antenna Cable N Jack bulkhead > MHF/U.FL compatible plug 130 mm splash proof

DELOCK Antenna Cable N Jack bulkhead > MHF/U.FL compatible plug 130 mm splash proof további adatai

5 603 Ft

DELOCK PCI Express Card > 1 x 10 Gigabit LAN NBASE-T RJ45

DELOCK PCI Express Card > 1 x 10 Gigabit LAN NBASE-T RJ45

DELOCK PCI Express Card > 1 x 10 Gigabit LAN NBASE-T RJ45 további adatai

104 954 Ft

DELOCK HDMI M/M video jelkábel 2m High Speed fekete

DELOCK HDMI M/M video jelkábel 2m High Speed fekete

DELOCK HDMI M/M video jelkábel 2m High Speed fekete további adatai

5 407 Ft

DELOCK SMA terminator 37,50Ohm

DELOCK SMA terminator 37,50Ohm

DELOCK SMA terminator 37,50Ohm további adatai

4 554 Ft

DELOCK Jack stereo 3,5mm (4pin) -> 2 Jack stereo 3,5mm (4pin) M/F audio kábel 0.25m fehér

DELOCK Jack stereo 3,5mm (4pin) -> 2 Jack stereo 3,5mm (4pin) M/F audio kábel 0.25m fehér

DELOCK Jack stereo 3,5mm (4pin) -> 2 Jack stereo 3,5mm (4pin) M/F audio kábel 0.25m fehér további adatai

2 359 Ft

Startech USB 3.0 A -> USB 3.0 micro B M/M adatkábel 2m slim fekete

Startech USB 3.0 A -> USB 3.0 micro B M/M adatkábel 2m slim fekete

Startech USB 3.0 A -> USB 3.0 micro B M/M adatkábel 2m slim fekete további adatai

9 648 Ft

DELOCK SATA 3 M/F adatkábel 0.3m sárga

DELOCK SATA 3 M/F adatkábel 0.3m sárga

DELOCK SATA 3 M/F adatkábel 0.3m sárga további adatai

1 394 Ft