20570 termék, 374. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Netrack patch cable RJ45  snagless boot  Cat 6 UTP  5m red

Netrack patch cable RJ45 snagless boot Cat 6 UTP 5m red

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
Netrack patch cable RJ45 snagless boot Cat 6 UTP 5m red további adatai

803 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec USB Cable A male / MicroUSB male   5P   1 0m 50499

Qoltec USB Cable A male / MicroUSB male 5P 1 0m 50499

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1 m
Qoltec USB Cable A male / MicroUSB male 5P 1 0m 50499 további adatai

826 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 20m yellow STLU5E20MY

Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 20m yellow STLU5E20MY

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 20 m
Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 20m yellow STLU5E20MY további adatai

969 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink - Keystone MM Inline Coupler USB 2.0-A Female / Female  snap-in mounting NK0013

LogiLink - Keystone MM Inline Coupler USB 2.0-A Female / Female snap-in mounting NK0013

  • Kábel típusa: USB 2.0
LogiLink - Keystone MM Inline Coupler USB 2.0-A Female / Female snap-in mounting NK0013 további adatai

441 Ft

tovább az üzletbe
Whitenergy USB 2.0 kábel MICRO  AM / B MICRO transfer/töltőhöz 200cm fehér 09970

Whitenergy USB 2.0 kábel MICRO AM / B MICRO transfer/töltőhöz 200cm fehér 09970

Whitenergy USB 2.0 kábel MICRO AM / B MICRO transfer/töltőhöz 200cm fehér 09970 további adatai

1 453 Ft

tovább az üzletbe
Assmann USB 2.0 HighSpeed OTG Adapter Cable microUSB B angled M/USB A F 0 15m bl AK-300313-002-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed OTG Adapter Cable microUSB B angled M/USB A F 0 15m bl AK-300313-002-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed OTG Adapter Cable microUSB B angled M/USB A F 0 15m bl AK-300313-002-S további adatai

528 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord LC-LC   Multimode   50/125U   OM2   Duplex   2m 50461

Qoltec Optic Patchcord LC-LC Multimode 50/125U OM2 Duplex 2m 50461

Qoltec Optic Patchcord LC-LC Multimode 50/125U OM2 Duplex 2m 50461 további adatai

2 609 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel  Cat.6 F/UTP EconLine 5m zöld CP2075S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 5m zöld CP2075S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 5m zöld CP2075S további adatai

927 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Cable USB 3.1 typC Male / MicroUSB 2.0 A Male   1 5m 50477

Qoltec Cable USB 3.1 typC Male / MicroUSB 2.0 A Male 1 5m 50477

Qoltec Cable USB 3.1 typC Male / MicroUSB 2.0 A Male 1 5m 50477 további adatai

2 968 Ft

tovább az üzletbe
Assmann Display Port 1.2a kábel   DP -  DP  M/M 5 0m AK-340100-050-S

Assmann Display Port 1.2a kábel DP - DP M/M 5 0m AK-340100-050-S

Assmann Display Port 1.2a kábel DP - DP M/M 5 0m AK-340100-050-S további adatai

3 260 Ft

tovább az üzletbe
Assmann RS232 Extension cable DSUB9 M (plug)/DSUB9 F (jack) 3m beige AK-610203-030-E

Assmann RS232 Extension cable DSUB9 M (plug)/DSUB9 F (jack) 3m beige AK-610203-030-E

Assmann RS232 Extension cable DSUB9 M (plug)/DSUB9 F (jack) 3m beige AK-610203-030-E további adatai

1 317 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Cable High Speed HDMI - micro HDMI with Ethernet male/male 3m 82663

DELOCK Cable High Speed HDMI - micro HDMI with Ethernet male/male 3m 82663

DELOCK Cable High Speed HDMI - micro HDMI with Ethernet male/male 3m 82663 további adatai

4 850 Ft

tovább az üzletbe
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel  hossza: 5 0m  szürke DK-1612-050

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 5 0m szürke DK-1612-050

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 50 m
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 5 0m szürke DK-1612-050 további adatai

682 Ft

tovább az üzletbe
Belkin Premium Mixit Metallic USB C 2.0 ezüst összekötõ kábel (F2CU041BT06-SLV)

Belkin Premium Mixit Metallic USB C 2.0 ezüst összekötõ kábel (F2CU041BT06-SLV)

Belkin Premium Mixit Metallic USB C 2.0 ezüst összekötõ kábel (F2CU041BT06-SLV) további adatai

16 290 Ft

tovább az üzletbe
Belkin Mixit USB C 2.0 1,8m piros összekötõ kábel (F2CU043BT06-RED)

Belkin Mixit USB C 2.0 1,8m piros összekötõ kábel (F2CU043BT06-RED)

Belkin Mixit USB C 2.0 1,8m piros összekötõ kábel (F2CU043BT06-RED) további adatai

13 090 Ft

tovább az üzletbe
RaidSonic Icy Box Gigabit Ethernet Adapter Cable with USB 3.

RaidSonic Icy Box Gigabit Ethernet Adapter Cable with USB 3.

  • Kábel típusa: Ethernet
RaidSonic Icy Box Gigabit Ethernet Adapter Cable with USB 3. további adatai

9 270 Ft

DELOCK Cable 2 x RCA male > 1 x 3 pin 3.5 mm Stere

DELOCK Cable 2 x RCA male > 1 x 3 pin 3.5 mm Stere

  • Kábel típusa: RCA
DELOCK Cable 2 x RCA male > 1 x 3 pin 3.5 mm Stere további adatai

380 Ft

 USB Töltő és adatkábel / iphone 5 ipad kompatibilis

USB Töltő és adatkábel / iphone 5 ipad kompatibilis

USB Töltő és adatkábel / iphone 5 ipad kompatibilis további adatai

1 490 Ft

tovább az üzletbe
KELine KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 0,5m

KELine KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 0,5m

KELine KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 0,5m további adatai

1 570 Ft

tovább az üzletbe
KELine KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 10m

KELine KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 10m

KELine KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 10m további adatai

1 410 Ft

tovább az üzletbe