19797 termék, 351. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Digitalbox BASIC.LNK USB 3.0 cable AM-MicroB 1m 5Gbps blue DBBL-USB30AMMicro1

Digitalbox BASIC.LNK USB 3.0 cable AM-MicroB 1m 5Gbps blue DBBL-USB30AMMicro1

Digitalbox BASIC.LNK USB 3.0 cable AM-MicroB 1m 5Gbps blue DBBL-USB30AMMicro1 további adatai

734 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch  kábel  CAT 5e UTP  5m  szürke CP1072U

LogiLink patch kábel CAT 5e UTP 5m szürke CP1072U

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
LogiLink patch kábel CAT 5e UTP 5m szürke CP1072U további adatai

389 Ft

tovább az üzletbe
4world Patchcord RJ45  törésgátló  cat. 6  FTP  0.5m  szürke 06112

4world Patchcord RJ45 törésgátló cat. 6 FTP 0.5m szürke 06112

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 0.5 m
4world Patchcord RJ45 törésgátló cat. 6 FTP 0.5m szürke 06112 további adatai

265 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel  Cat.6 F/UTP EconLine 3m zöld CP2065S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 3m zöld CP2065S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 3m zöld CP2065S további adatai

673 Ft

tovább az üzletbe
4world HDD Cable | eSATA (M) - eSATA (M) | 90cm | black

4world HDD Cable | eSATA (M) - eSATA (M) | 90cm | black

  • Kábel típusa: SATA
  • Kábel hossza: 0.9 m
4world HDD Cable | eSATA (M) - eSATA (M) | 90cm | black további adatai

723 Ft

tovább az üzletbe
Unitek Kábel aktív kiterjesztése USB 3.0.  5m   Alu.  Y-3004 Y-3004

Unitek Kábel aktív kiterjesztése USB 3.0. 5m Alu. Y-3004 Y-3004

Unitek Kábel aktív kiterjesztése USB 3.0. 5m Alu. Y-3004 Y-3004 további adatai

6 881 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Cable DisplayPort v1.2 / DisplayPort v1.2   4Kx2K   2m 50446

Qoltec Cable DisplayPort v1.2 / DisplayPort v1.2 4Kx2K 2m 50446

Qoltec Cable DisplayPort v1.2 / DisplayPort v1.2 4Kx2K 2m 50446 további adatai

2 570 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Cable Power SATA HDD > Molex 4 pin male with metal clip straight 15cm 60120

DELOCK Cable Power SATA HDD > Molex 4 pin male with metal clip straight 15cm 60120

DELOCK Cable Power SATA HDD > Molex 4 pin male with metal clip straight 15cm 60120 további adatai

497 Ft

tovább az üzletbe
Assmann RS232 Connection Cable DSUB9 F (jack)/DSUB9 F (jack) 2m beige AK-610106-020-E

Assmann RS232 Connection Cable DSUB9 F (jack)/DSUB9 F (jack) 2m beige AK-610106-020-E

Assmann RS232 Connection Cable DSUB9 F (jack)/DSUB9 F (jack) 2m beige AK-610106-020-E további adatai

1 170 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Coaxial cable TV (antenna) M/F 5m TC-A745W white TC-A745W

Vakoss Coaxial cable TV (antenna) M/F 5m TC-A745W white TC-A745W

  • Kábel típusa: Koax
  • Kábel hossza: 5 m
Vakoss Coaxial cable TV (antenna) M/F 5m TC-A745W white TC-A745W további adatai

951 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel  Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine rózsaszínű 1 5m CQ3049S

LogiLink patch kábel Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine rózsaszínű 1 5m CQ3049S

LogiLink patch kábel Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine rózsaszínű 1 5m CQ3049S további adatai

871 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Antenna plug RF male -> 2x RF female TC-A117S TC-A117S

Vakoss Antenna plug RF male -> 2x RF female TC-A117S TC-A117S

  • Kábel típusa: RF
Vakoss Antenna plug RF male -> 2x RF female TC-A117S TC-A117S további adatai

770 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Coaxial cable TV (antenna) angular M/F 5m TC-A236W white TC-A236W

Vakoss Coaxial cable TV (antenna) angular M/F 5m TC-A236W white TC-A236W

  • Kábel típusa: Koax
  • Kábel hossza: 5 m
Vakoss Coaxial cable TV (antenna) angular M/F 5m TC-A236W white TC-A236W további adatai

734 Ft

tovább az üzletbe
SANDBERG HDD szerelő készlet 2.5\'\' -> 3.5\'\'

SANDBERG HDD szerelő készlet 2.5\'\' -> 3.5\'\'

SANDBERG HDD szerelő készlet 2.5\'\' -> 3.5\'\' további adatai

1 826 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK adapter  IDE 2.5\'\' -> secure Digital (SD) 91664

DELOCK adapter IDE 2.5\'\' -> secure Digital (SD) 91664

DELOCK adapter IDE 2.5\'\' -> secure Digital (SD) 91664 további adatai

8 105 Ft

tovább az üzletbe
Art Monitor Cable 15M/15M SVGA 20M FERRYT (full pins) oem KABSVGA M/M 20M AL-OEM-7

Art Monitor Cable 15M/15M SVGA 20M FERRYT (full pins) oem KABSVGA M/M 20M AL-OEM-7

Art Monitor Cable 15M/15M SVGA 20M FERRYT (full pins) oem KABSVGA M/M 20M AL-OEM-7 további adatai

6 057 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK extension kábel  SATA  0.5m

DELOCK extension kábel SATA 0.5m

  • Kábel típusa: SATA
  • Kábel hossza: 0.5 m
DELOCK extension kábel SATA 0.5m további adatai

1 751 Ft

tovább az üzletbe
4world HDD Cable | 13pin SATA Slimline (F) - 7pin SATA (F) & LP4 | 90cm | red

4world HDD Cable | 13pin SATA Slimline (F) - 7pin SATA (F) & LP4 | 90cm | red

  • Kábel típusa: SATA
  • Kábel hossza: 0.9 m
4world HDD Cable | 13pin SATA Slimline (F) - 7pin SATA (F) & LP4 | 90cm | red további adatai

1 353 Ft

tovább az üzletbe
Techly adapter  Mini DisplayPort apa --> HDMI anya  fehér  15cm 304239

Techly adapter Mini DisplayPort apa --> HDMI anya fehér 15cm 304239

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 0.15 m
Techly adapter Mini DisplayPort apa --> HDMI anya fehér 15cm 304239 további adatai

3 481 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)  SC-SC duplex  5 m. 470032

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) SC-SC duplex 5 m. 470032

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) SC-SC duplex 5 m. 470032 további adatai

4 221 Ft

tovább az üzletbe