21508 termék, 34. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
ROLINE Patch kábel VALUE UTP CAT6 lapos kivitel, 3m (fekete) (21.99.0963)

ROLINE Patch kábel VALUE UTP CAT6 lapos kivitel, 3m (fekete) (21.99.0963)

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
ROLINE Patch kábel VALUE UTP CAT6 lapos kivitel, 3m (fekete) (21.99.0963) további adatai

5 000 Ft

 3 az 1-ben megtörhetetlen USB töltő és adatkábel / Micro-USB - USB-C -  Lightning

3 az 1-ben megtörhetetlen USB töltő és adatkábel / Micro-USB - USB-C - Lightning

3 az 1-ben megtörhetetlen USB töltő és adatkábel / Micro-USB - USB-C - Lightning további adatai

2 190 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 15m sárga STLF5E15MY

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 15m sárga STLF5E15MY

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 15m sárga STLF5E15MY további adatai

1 339 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - ST/UPC SM 9/125 G652D 5m 54062

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - ST/UPC SM 9/125 G652D 5m 54062

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - ST/UPC SM 9/125 G652D 5m 54062 további adatai

2 261 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6A SFTP 5m szürke STLSF6A5MG

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6A SFTP 5m szürke STLSF6A5MG

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6A SFTP 5m szürke STLSF6A5MG további adatai

1 419 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 1m 54018

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 1m 54018

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 1m 54018 további adatai

2 088 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 180m 54093

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 180m 54093

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 180m 54093 további adatai

11 709 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - ST/UPC SM 9/125 G652D 1m 54059

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - ST/UPC SM 9/125 G652D 1m 54059

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - ST/UPC SM 9/125 G652D 1m 54059 további adatai

1 909 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 0 5m 54004

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 0 5m 54004

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 0 5m 54004 további adatai

1 481 Ft

tovább az üzletbe
ROLINE Patch kábel VALUE UTP CAT6 lapos kivitel, 0,5m (fekete) (21.99.0960)

ROLINE Patch kábel VALUE UTP CAT6 lapos kivitel, 0,5m (fekete) (21.99.0960)

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.5 m
ROLINE Patch kábel VALUE UTP CAT6 lapos kivitel, 0,5m (fekete) (21.99.0960) további adatai

5 000 Ft

ROLINE Patch kábel UTP CAT6 2m (zöld) (21.15.1543)

ROLINE Patch kábel UTP CAT6 2m (zöld) (21.15.1543)

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
ROLINE Patch kábel UTP CAT6 2m (zöld) (21.15.1543) további adatai

5 000 Ft

Microsoft Surface HDMI Adapter (Q7X-00022)

Microsoft Surface HDMI Adapter (Q7X-00022)

Microsoft Surface HDMI Adapter (Q7X-00022) további adatai

19 000 Ft

Gembird USB 2.0 A- MINI 5PM 0 9m kábel

Gembird USB 2.0 A- MINI 5PM 0 9m kábel

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.9 m
Gembird USB 2.0 A- MINI 5PM 0 9m kábel további adatai

302 Ft

tovább az üzletbe
Netrack patch cable RJ45  snagless boot  Cat 6 UTP  2m red

Netrack patch cable RJ45 snagless boot Cat 6 UTP 2m red

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
Netrack patch cable RJ45 snagless boot Cat 6 UTP 2m red további adatai

445 Ft

tovább az üzletbe
MANHATTAN Hi-Speed USB adapter A anya --> A anya

MANHATTAN Hi-Speed USB adapter A anya --> A anya

  • Kábel típusa: USB 2.0
MANHATTAN Hi-Speed USB adapter A anya --> A anya további adatai

649 Ft

tovább az üzletbe
Ednet Connection cable USB A /miniUSB B M/M 1,8 m black premium (84184)

Ednet Connection cable USB A /miniUSB B M/M 1,8 m black premium (84184)

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1.8 m
Ednet Connection cable USB A /miniUSB B M/M 1,8 m black premium (84184) további adatai

1 598 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK USB Power > DC 3.5 x 1.35 mm Male 90° 1.5 m

DELOCK USB Power > DC 3.5 x 1.35 mm Male 90° 1.5 m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1.5 m
DELOCK USB Power > DC 3.5 x 1.35 mm Male 90° 1.5 m további adatai

759 Ft

DELOCK FireWire cable 9 pin / 4 pin 2m (82589)

DELOCK FireWire cable 9 pin / 4 pin 2m (82589)

  • Kábel típusa: Firewire
  • Kábel hossza: 2 m
DELOCK FireWire cable 9 pin / 4 pin 2m (82589) további adatai

1 920 Ft

DELOCK Slimline SATA female -> 7Pin Sata + 2 Pin P

DELOCK Slimline SATA female -> 7Pin Sata + 2 Pin P

  • Kábel típusa: SATA
DELOCK Slimline SATA female -> 7Pin Sata + 2 Pin P további adatai

1 120 Ft

DELOCK Cable A-> B St/St 5.00m transparent (83896)

DELOCK Cable A-> B St/St 5.00m transparent (83896)

DELOCK Cable A-> B St/St 5.00m transparent (83896) további adatai

1 380 Ft