20487 termék, 324. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
 Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m további adatai

3 430 Ft

 UTP Összeköto Szürke 1m FTP-0010/1

UTP Összeköto Szürke 1m FTP-0010/1

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
UTP Összeköto Szürke 1m FTP-0010/1 további adatai

1 599 Ft

 CAT5e UTP fali kábel, 305m

CAT5e UTP fali kábel, 305m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 305 m
CAT5e UTP fali kábel, 305m további adatai

14 243 Ft

KELine UTP Összeköto Szürke 10m KEN-C5E-T-100

KELine UTP Összeköto Szürke 10m KEN-C5E-T-100

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 10 m
KELine UTP Összeköto Szürke 10m KEN-C5E-T-100 további adatai

2 299 Ft

OEM UTP Összeköto Fekete 1m XUTPSZC6KAB1F

OEM UTP Összeköto Fekete 1m XUTPSZC6KAB1F

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
OEM UTP Összeköto Fekete 1m XUTPSZC6KAB1F további adatai

1 198 Ft

 4 tűs tápkábel hosszabbító

4 tűs tápkábel hosszabbító

  • Kábel típusa: Tápkábel
4 tűs tápkábel hosszabbító további adatai

1 160 Ft

 Molex - 2*Molex tápelosztó kábel, 0.2m

Molex - 2*Molex tápelosztó kábel, 0.2m

  • Kábel típusa: Molex
  • Kábel hossza: 0.2 m
Molex - 2*Molex tápelosztó kábel, 0.2m további adatai

1 585 Ft

Intellinet UTP patch kábel, Cat5e, 1m, 100% réz, fehér 320672

Intellinet UTP patch kábel, Cat5e, 1m, 100% réz, fehér 320672

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
Intellinet UTP patch kábel, Cat5e, 1m, 100% réz, fehér 320672 további adatai

917 Ft

Digitus Premium CAT6 UTP szürke 0,5m

Digitus Premium CAT6 UTP szürke 0,5m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.5 m

823 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

DELOCK 62603 Displayport - DVI-D kábel, fekete, 0.2m

DELOCK 62603 Displayport - DVI-D kábel, fekete, 0.2m

  • Kábel típusa: DisplayPort
  • Kábel hossza: 0.2 m
DELOCK 62603 Displayport - DVI-D kábel, fekete, 0.2m további adatai

5 409 Ft

Trust 20128 USB 2.0 - Lightning kábel, kék, 1m

Trust 20128 USB 2.0 - Lightning kábel, kék, 1m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1 m
Trust 20128 USB 2.0 - Lightning kábel, kék, 1m további adatai

4 255 Ft

 RCA Összeköto Fekete 2.5m 50029

RCA Összeköto Fekete 2.5m 50029

RCA Összeköto Fekete 2.5m 50029 további adatai

1 669 Ft

Vakoss DisplayPort DVI-D Átalakító Fekete 2m TC-D757K

Vakoss DisplayPort DVI-D Átalakító Fekete 2m TC-D757K

  • Kábel típusa: DisplayPort
  • Kábel hossza: 2 m
Vakoss DisplayPort DVI-D Átalakító Fekete 2m TC-D757K további adatai

3 600 Ft

DELOCK 62406 USB 2.0 - Serial RS-422/485 kábel, 0.8m

DELOCK 62406 USB 2.0 - Serial RS-422/485 kábel, 0.8m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.8 m
DELOCK 62406 USB 2.0 - Serial RS-422/485 kábel, 0.8m további adatai

10 203 Ft

4world Adapter USB to Printer 02453

4world Adapter USB to Printer 02453

  • Kábel típusa: USB 2.0
4world Adapter USB to Printer 02453 további adatai

2 977 Ft

N-Base UTP Összeköto 5m 1982

N-Base UTP Összeköto 5m 1982

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
N-Base UTP Összeköto 5m 1982 további adatai

1 003 Ft

Dell Mini SAS HD Összeköto Fekete 2m 470-ABDR

Dell Mini SAS HD Összeköto Fekete 2m 470-ABDR

  • Kábel típusa: SAS
  • Kábel hossza: 2 m
Dell Mini SAS HD Összeköto Fekete 2m 470-ABDR további adatai

40 041 Ft

Gembird CCP-mUSB2-AMBM90-6

Gembird CCP-mUSB2-AMBM90-6

  • Kábel típusa: USB 2.0
Gembird CCP-mUSB2-AMBM90-6 további adatai

1 025 Ft

LED SOUND UTP Összeköto Szürke 2m LSUTP2M

LED SOUND UTP Összeköto Szürke 2m LSUTP2M

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
LED SOUND UTP Összeköto Szürke 2m LSUTP2M további adatai

889 Ft

Verbatim USB 2.0 Lightning és Micro USB Tölto/adatkábel Ezüst 1.2m 48857

Verbatim USB 2.0 Lightning és Micro USB Tölto/adatkábel Ezüst 1.2m 48857

Verbatim USB 2.0 Lightning és Micro USB Tölto/adatkábel Ezüst 1.2m 48857 további adatai

4 712 Ft