20487 termék, 323. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Patriot USB 2.0 - Lightning kábel, fehér, 1.8m

Patriot USB 2.0 - Lightning kábel, fehér, 1.8m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1.8 m
Patriot USB 2.0 - Lightning kábel, fehér, 1.8m további adatai

4 293 Ft

ROLINE DisplayPort - DVI-D átalakító 1m

ROLINE DisplayPort - DVI-D átalakító 1m

  • Kábel típusa: DVI
  • Kábel hossza: 1 m
ROLINE DisplayPort - DVI-D átalakító 1m további adatai

5 677 Ft

4world 06655 HDMI -miniHDMI 1.5m

4world 06655 HDMI -miniHDMI 1.5m

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 1.5 m
4world 06655 HDMI -miniHDMI 1.5m további adatai

1 185 Ft

Unitek HDMI Összeköto Fekete 10m Y-C142

Unitek HDMI Összeköto Fekete 10m Y-C142

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 10 m
Unitek HDMI Összeköto Fekete 10m Y-C142 további adatai

5 519 Ft

4world Notebook tápkábel, fekete, 1.5m

4world Notebook tápkábel, fekete, 1.5m

4world Notebook tápkábel, fekete, 1.5m további adatai

1 062 Ft

4world USB 2.0 AM/B MICRO transfer/töltohöz 1m sárga 07954-OEM

4world USB 2.0 AM/B MICRO transfer/töltohöz 1m sárga 07954-OEM

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1 m
4world USB 2.0 AM/B MICRO transfer/töltohöz 1m sárga 07954-OEM további adatai

895 Ft

4world Sata data kábel 1m 06123

4world Sata data kábel 1m 06123

4world Sata data kábel 1m 06123 további adatai

834 Ft

4world USB 2.0 AM/B MICRO transfer/töltohöz 1m kék 07949-OEM

4world USB 2.0 AM/B MICRO transfer/töltohöz 1m kék 07949-OEM

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1 m
4world USB 2.0 AM/B MICRO transfer/töltohöz 1m kék 07949-OEM további adatai

886 Ft

Gembird UTP Patch kábel, CAT6, 100m, szürke UPC-6004SE-SOL/100

Gembird UTP Patch kábel, CAT6, 100m, szürke UPC-6004SE-SOL/100

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 100 m
Gembird UTP Patch kábel, CAT6, 100m, szürke UPC-6004SE-SOL/100 további adatai

7 188 Ft

DELOCK 65090 IDE adapter

DELOCK 65090 IDE adapter

DELOCK 65090 IDE adapter további adatai

2 449 Ft

 ROLINE kábel USB A-A Hosszabbító 3m - 11.02.8960

ROLINE kábel USB A-A Hosszabbító 3m - 11.02.8960

ROLINE kábel USB A-A Hosszabbító 3m - 11.02.8960 további adatai

1 499 Ft

Akyga USB 3.0 UTP Átalakító Fekete 5cm AK-AD-31

Akyga USB 3.0 UTP Átalakító Fekete 5cm AK-AD-31

Akyga USB 3.0 UTP Átalakító Fekete 5cm AK-AD-31 további adatai

7 150 Ft

DELOCK 83119 Slotbracket 2*USB 2.0 Low Profile

DELOCK 83119 Slotbracket 2*USB 2.0 Low Profile

  • Kábel típusa: USB 2.0
DELOCK 83119 Slotbracket 2*USB 2.0 Low Profile további adatai

2 780 Ft

DELOCK 84356 SATA All in One kábel 2x HDD

DELOCK 84356 SATA All in One kábel 2x HDD

  • Kábel típusa: SATA
DELOCK 84356 SATA All in One kábel 2x HDD további adatai

1 270 Ft

Assmann Assman USB - miniUSB átalakító kábel AK-300130-010-S

Assmann Assman USB - miniUSB átalakító kábel AK-300130-010-S

  • Kábel típusa: USB 2.0
Assmann Assman USB - miniUSB átalakító kábel AK-300130-010-S további adatai

804 Ft

 UTP Összeköto Zöld 10m XUTPSZC6KAB10Z

UTP Összeköto Zöld 10m XUTPSZC6KAB10Z

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 10 m
UTP Összeköto Zöld 10m XUTPSZC6KAB10Z további adatai

2 380 Ft

 UTP Összeköto Kék 5m CA22

UTP Összeköto Kék 5m CA22

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
UTP Összeköto Kék 5m CA22 további adatai

1 232 Ft

 Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m további adatai

3 430 Ft

 UTP Összeköto Szürke 1m FTP-0010/1

UTP Összeköto Szürke 1m FTP-0010/1

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
UTP Összeköto Szürke 1m FTP-0010/1 további adatai

1 599 Ft

 CAT5e UTP fali kábel, 305m

CAT5e UTP fali kábel, 305m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 305 m
CAT5e UTP fali kábel, 305m további adatai

14 243 Ft