21720 termék, 306. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
 UTP Összeköto Zöld 10m XUTPSZC6KAB10Z

UTP Összeköto Zöld 10m XUTPSZC6KAB10Z

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 10 m
UTP Összeköto Zöld 10m XUTPSZC6KAB10Z további adatai

2 395 Ft

 UTP Összeköto Kék 5m CA22

UTP Összeköto Kék 5m CA22

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
UTP Összeköto Kék 5m CA22 további adatai

1 232 Ft

 Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m további adatai

3 430 Ft

Kolink UTP Összeköto Kék 2m KKTNBL02

Kolink UTP Összeköto Kék 2m KKTNBL02

Kolink UTP Összeköto Kék 2m KKTNBL02 további adatai

1 505 Ft

V7 UTP Összeköto Szürke 5m V7E2C5S-05M-GUYS

V7 UTP Összeköto Szürke 5m V7E2C5S-05M-GUYS

V7 UTP Összeköto Szürke 5m V7E2C5S-05M-GUYS további adatai

1 778 Ft

DELOCK USB 3.1 Type C SATA + Táp Átalakító Fekete 50cm 62673

DELOCK USB 3.1 Type C SATA + Táp Átalakító Fekete 50cm 62673

DELOCK USB 3.1 Type C SATA + Táp Átalakító Fekete 50cm 62673 további adatai

8 103 Ft

ROLINE UTP patch kábel, CAT6, halogén mentes, szürke, 3m

ROLINE UTP patch kábel, CAT6, halogén mentes, szürke, 3m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
ROLINE UTP patch kábel, CAT6, halogén mentes, szürke, 3m további adatai

2 248 Ft

OEM Telefon Összeköto Fehér 100m CAB-TEL-FEHeR-100m-4ERES-LAPOS

OEM Telefon Összeköto Fehér 100m CAB-TEL-FEHeR-100m-4ERES-LAPOS

OEM Telefon Összeköto Fehér 100m CAB-TEL-FEHeR-100m-4ERES-LAPOS további adatai

4 064 Ft

DELOCK UTP Összeköto Fehér 50cm 83780

DELOCK UTP Összeköto Fehér 50cm 83780

DELOCK UTP Összeköto Fehér 50cm 83780 további adatai

1 137 Ft

OEM UTP Csatlakozó Átlátszó 3cm CON-UTP-RJ45-C6-8P8C-TaV

OEM UTP Csatlakozó Átlátszó 3cm CON-UTP-RJ45-C6-8P8C-TaV

OEM UTP Csatlakozó Átlátszó 3cm CON-UTP-RJ45-C6-8P8C-TaV további adatai

437 Ft

SBOX USB Micro USB Átalakító Arany 1.5m USB AM-MICRO-15G

SBOX USB Micro USB Átalakító Arany 1.5m USB AM-MICRO-15G

SBOX USB Micro USB Átalakító Arany 1.5m USB AM-MICRO-15G további adatai

2 031 Ft

SBOX USB Micro USB Átalakító Kék 1.5m USB AM-MICRO-15BL

SBOX USB Micro USB Átalakító Kék 1.5m USB AM-MICRO-15BL

SBOX USB Micro USB Átalakító Kék 1.5m USB AM-MICRO-15BL további adatai

2 031 Ft

Hama Jack RCA Átalakító Fekete 3m 122296

Hama Jack RCA Átalakító Fekete 3m 122296

Hama Jack RCA Átalakító Fekete 3m 122296 további adatai

1 473 Ft

Hama 230V IEC Tápkábel Fekete 1.5m 29934

Hama 230V IEC Tápkábel Fekete 1.5m 29934

Hama 230V IEC Tápkábel Fekete 1.5m 29934 további adatai

2 057 Ft

DELOCK HDMI Toldó Fekete 3cm 65659

DELOCK HDMI Toldó Fekete 3cm 65659

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 0.03 m
DELOCK HDMI Toldó Fekete 3cm 65659 további adatai

1 699 Ft

OEM DisplayPort - DVI-D kábel, 1.8m

OEM DisplayPort - DVI-D kábel, 1.8m

  • Kábel típusa: DisplayPort
  • Kábel hossza: 1.8 m
OEM DisplayPort - DVI-D kábel, 1.8m további adatai

4 204 Ft

DELOCK HDMI Toldó Fekete 3cm 65661

DELOCK HDMI Toldó Fekete 3cm 65661

DELOCK HDMI Toldó Fekete 3cm 65661 további adatai

1 699 Ft

4world USB 2.0 AM/B MICRO transfer/töltohöz 1m rózsaszín 07950-OEM

4world USB 2.0 AM/B MICRO transfer/töltohöz 1m rózsaszín 07950-OEM

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1 m
4world USB 2.0 AM/B MICRO transfer/töltohöz 1m rózsaszín 07950-OEM további adatai

345 Ft

Equip UTP Összeköto Szürke 30.5m 401473

Equip UTP Összeköto Szürke 30.5m 401473

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 30.5 m
Equip UTP Összeköto Szürke 30.5m 401473 további adatai

75 115 Ft

Hama RCA Összeköto Fekete 2.5m 30457

Hama RCA Összeköto Fekete 2.5m 30457

  • Kábel típusa: RCA
  • Kábel hossza: 2.5 m
Hama RCA Összeköto Fekete 2.5m 30457 további adatai

1 194 Ft