17023 termék, 303. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)  SC-SC duplex  5 m. 470032

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) SC-SC duplex 5 m. 470032

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) SC-SC duplex 5 m. 470032 további adatai

4 221 Ft

tovább az üzletbe
Assmann HDMI 1.3 Standard Adapter Cable HDMI A M (plug)/DVI-D(18+1) M (plug) 10m AK-330300-100-S

Assmann HDMI 1.3 Standard Adapter Cable HDMI A M (plug)/DVI-D(18+1) M (plug) 10m AK-330300-100-S

Assmann HDMI 1.3 Standard Adapter Cable HDMI A M (plug)/DVI-D(18+1) M (plug) 10m AK-330300-100-S további adatai

4 177 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode 303805

Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode 303805

Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode 303805 további adatai

3 378 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Cable USB 3.1 typC Male / USB 3.0 A Male ABS  1 0m 50480

Qoltec Cable USB 3.1 typC Male / USB 3.0 A Male ABS 1 0m 50480

Qoltec Cable USB 3.1 typC Male / USB 3.0 A Male ABS 1 0m 50480 további adatai

2 182 Ft

tovább az üzletbe
Art adapter mini DISPLAY PORT/HDMI female 15cm oem KABADA DPM/HD AL-OEM-88

Art adapter mini DISPLAY PORT/HDMI female 15cm oem KABADA DPM/HD AL-OEM-88

  • Kábel típusa: DisplayPort
  • Kábel hossza: 0.15 m
Art adapter mini DISPLAY PORT/HDMI female 15cm oem KABADA DPM/HD AL-OEM-88 további adatai

2 932 Ft

tovább az üzletbe
Techly adapter  Mini DisplayPort apa --> HDMI anya  fehér  15cm 304239

Techly adapter Mini DisplayPort apa --> HDMI anya fehér 15cm 304239

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 0.15 m
Techly adapter Mini DisplayPort apa --> HDMI anya fehér 15cm 304239 további adatai

3 481 Ft

tovább az üzletbe
Assmann RS232 Connection Cable DSUB9 M (plug)/DSUB9 M (plug) 3m beige AK-610107-030-E

Assmann RS232 Connection Cable DSUB9 M (plug)/DSUB9 M (plug) 3m beige AK-610107-030-E

Assmann RS232 Connection Cable DSUB9 M (plug)/DSUB9 M (plug) 3m beige AK-610107-030-E további adatai

1 337 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox BASIC.LNK HDMI v1.4 Cable 3m (double shielded) DBBL-HDMI14MM3AP

Digitalbox BASIC.LNK HDMI v1.4 Cable 3m (double shielded) DBBL-HDMI14MM3AP

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 3 m
Digitalbox BASIC.LNK HDMI v1.4 Cable 3m (double shielded) DBBL-HDMI14MM3AP további adatai

1 389 Ft

tovább az üzletbe
Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/USB A M (plug) 1m blac AK-300100-010-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/USB A M (plug) 1m blac AK-300100-010-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/USB A M (plug) 1m blac AK-300100-010-S további adatai

297 Ft

tovább az üzletbe
Gembird cable power SATA 15 pin -> 2x SATA HDD (angled connectors) CC-SATAM2F-02

Gembird cable power SATA 15 pin -> 2x SATA HDD (angled connectors) CC-SATAM2F-02

Gembird cable power SATA 15 pin -> 2x SATA HDD (angled connectors) CC-SATAM2F-02 további adatai

645 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 20m sárga STLF5E20MY

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 20m sárga STLF5E20MY

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 20m sárga STLF5E20MY további adatai

1 755 Ft

tovább az üzletbe
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel  hossza: 2 0m   zöld DK-1612-020/G

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 2 0m zöld DK-1612-020/G

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 20 m
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 2 0m zöld DK-1612-020/G további adatai

364 Ft

tovább az üzletbe
Digitus Premium CAT 5e UTP patch kábel  fekete  5.0m DK-1512-050/BL

Digitus Premium CAT 5e UTP patch kábel fekete 5.0m DK-1512-050/BL

Digitus Premium CAT 5e UTP patch kábel fekete 5.0m DK-1512-050/BL további adatai

577 Ft

tovább az üzletbe
Netrack patch cable RJ45  snagless boot  Cat 6 UTP  0.25m green BZPAT0256G

Netrack patch cable RJ45 snagless boot Cat 6 UTP 0.25m green BZPAT0256G

Netrack patch cable RJ45 snagless boot Cat 6 UTP 0.25m green BZPAT0256G további adatai

302 Ft

tovább az üzletbe
Digitus CAT 5e UTP patch kábel  kék  0.25m DK-1512-0025/B

Digitus CAT 5e UTP patch kábel kék 0.25m DK-1512-0025/B

Digitus CAT 5e UTP patch kábel kék 0.25m DK-1512-0025/B további adatai

150 Ft

tovább az üzletbe
Digitus HDMI High Speed csatlakozó kábel  erősítővel   A M/C M(mini)   3 0m

Digitus HDMI High Speed csatlakozó kábel erősítővel A M/C M(mini) 3 0m

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 3 m
Digitus HDMI High Speed csatlakozó kábel erősítővel A M/C M(mini) 3 0m további adatai

1 906 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Cable USB 3.1 typC Male / MicroUSB 2.0 A Male   1 5m 50477

Qoltec Cable USB 3.1 typC Male / MicroUSB 2.0 A Male 1 5m 50477

Qoltec Cable USB 3.1 typC Male / MicroUSB 2.0 A Male 1 5m 50477 további adatai

2 968 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord LC-LC   Multimode   50/125U   OM2   Duplex   2m 50461

Qoltec Optic Patchcord LC-LC Multimode 50/125U OM2 Duplex 2m 50461

Qoltec Optic Patchcord LC-LC Multimode 50/125U OM2 Duplex 2m 50461 további adatai

2 609 Ft

tovább az üzletbe
Assmann USB 2.0 HighSpeed OTG Adapter Cable microUSB B angled M/USB A F 0 15m bl AK-300313-002-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed OTG Adapter Cable microUSB B angled M/USB A F 0 15m bl AK-300313-002-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed OTG Adapter Cable microUSB B angled M/USB A F 0 15m bl AK-300313-002-S további adatai

528 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox BASIC.LNK DVI-HDMI Cable 5m (2*ferrite core  triple shielded)

Digitalbox BASIC.LNK DVI-HDMI Cable 5m (2*ferrite core triple shielded)

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 5 m
Digitalbox BASIC.LNK DVI-HDMI Cable 5m (2*ferrite core triple shielded) további adatai

1 850 Ft

tovább az üzletbe