22074 termék, 299. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Bigben Big Ben Xbox One USB - microUSB kábel

Bigben Big Ben Xbox One USB - microUSB kábel

  • Kábel típusa: USB 2.0
Bigben Big Ben Xbox One USB - microUSB kábel további adatai

2 278 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m red

LogiLink - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m red

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 5 m
LogiLink - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m red további adatai

1 278 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Adapter HDMI F -> HDMI M (angular)  TC-H113K black TC-H113K

Vakoss Adapter HDMI F -> HDMI M (angular) TC-H113K black TC-H113K

  • Kábel típusa: HDMI
Vakoss Adapter HDMI F -> HDMI M (angular) TC-H113K black TC-H113K további adatai

577 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet hálózatii összekötő adapter RJ45x2 UTP  100 db

Intellinet Network Solutions Intellinet hálózatii összekötő adapter RJ45x2 UTP 100 db

  • Kábel típusa: UTP
Intellinet Network Solutions Intellinet hálózatii összekötő adapter RJ45x2 UTP 100 db további adatai

1 888 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Cable Easy USB 2.0 type-A male > Easy USB 2.0 type Micro-B male 2m black 83850

DELOCK Cable Easy USB 2.0 type-A male > Easy USB 2.0 type Micro-B male 2m black 83850

DELOCK Cable Easy USB 2.0 type-A male > Easy USB 2.0 type Micro-B male 2m black 83850 további adatai

1 901 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 54031

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 54031

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 54031 további adatai

1 671 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 50m 54084

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 50m 54084

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 50m 54084 további adatai

5 702 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 5m 54046

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 5m 54046

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 5m 54046 további adatai

1 742 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 G652D 5m 54038

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 G652D 5m 54038

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 G652D 5m 54038 további adatai

2 358 Ft

tovább az üzletbe
ExtraLink Fiber Optic Pigtail SM SC/UPC 3M  G657A  900UM SM SC/UPC 900UM 3M G657A

ExtraLink Fiber Optic Pigtail SM SC/UPC 3M G657A 900UM SM SC/UPC 900UM 3M G657A

ExtraLink Fiber Optic Pigtail SM SC/UPC 3M G657A 900UM SM SC/UPC 900UM 3M G657A további adatai

419 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6A SFTP 1m szürke STLSF6A1MG

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6A SFTP 1m szürke STLSF6A1MG

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6A SFTP 1m szürke STLSF6A1MG további adatai

639 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet fali aljzat  Keystone modul  2 port  fehér 162852

Intellinet Network Solutions Intellinet fali aljzat Keystone modul 2 port fehér 162852

Intellinet Network Solutions Intellinet fali aljzat Keystone modul 2 port fehér 162852 további adatai

354 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec UTP patch kábel  kat.5e  1.0m

Qoltec UTP patch kábel kat.5e 1.0m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
Qoltec UTP patch kábel kat.5e 1.0m további adatai

310 Ft

tovább az üzletbe
4world Kábel USB 3.0 AF- Micro BM 5.0m| kék

4world Kábel USB 3.0 AF- Micro BM 5.0m| kék

  • Kábel típusa: USB 3.0
  • Kábel hossza: 5 m
4world Kábel USB 3.0 AF- Micro BM 5.0m| kék további adatai

1 609 Ft

tovább az üzletbe
Digitus mini KVM switch PS/2  2-portos

Digitus mini KVM switch PS/2 2-portos

Digitus mini KVM switch PS/2 2-portos további adatai

7 544 Ft

tovább az üzletbe
Netrack patch cable RJ45  snagless boot  Cat 6 UTP  1m yellow

Netrack patch cable RJ45 snagless boot Cat 6 UTP 1m yellow

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
Netrack patch cable RJ45 snagless boot Cat 6 UTP 1m yellow további adatai

439 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK 2m USB2.0 A-A hosszabitó P-M L alakú kábel, fekete

DELOCK 2m USB2.0 A-A hosszabitó P-M L alakú kábel, fekete

DELOCK 2m USB2.0 A-A hosszabitó P-M L alakú kábel, fekete további adatai

1 118 Ft

tovább az üzletbe
Synology 6G eSATA kábel DX modellekhez

Synology 6G eSATA kábel DX modellekhez

Synology 6G eSATA kábel DX modellekhez további adatai

18 376 Ft

tovább az üzletbe
WIRETEK 10m CAT5e fekete UTP Patch kábel

WIRETEK 10m CAT5e fekete UTP Patch kábel

WIRETEK 10m CAT5e fekete UTP Patch kábel további adatai

1 138 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45  Cat5e UTP  50 cm  piros  100% réz

Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45 Cat5e UTP 50 cm piros 100% réz

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.5 m
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45 Cat5e UTP 50 cm piros 100% réz további adatai

364 Ft

tovább az üzletbe