21672 termék, 29. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45  törésgátlóval  Cat5e UTP  7.5m  SOHO   szürke

Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45 törésgátlóval Cat5e UTP 7.5m SOHO szürke

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 7.5 m
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45 törésgátlóval Cat5e UTP 7.5m SOHO szürke további adatai

768 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)  ST-ST duplex  10 m. 470094

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) ST-ST duplex 10 m. 470094

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) ST-ST duplex 10 m. 470094 további adatai

5 660 Ft

tovább az üzletbe
Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 1 8m AK-300127-018-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 1 8m AK-300127-018-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 1 8m AK-300127-018-S további adatai

372 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)  SC-SC duplex  2 m. 470018

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) SC-SC duplex 2 m. 470018

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) SC-SC duplex 2 m. 470018 további adatai

3 381 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Cable DVI-D M -> DVI-D M 2m  TC-D728K black TC-D728K

Vakoss Cable DVI-D M -> DVI-D M 2m TC-D728K black TC-D728K

Vakoss Cable DVI-D M -> DVI-D M 2m TC-D728K black TC-D728K további adatai

1 438 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)  ST-SC duplex  10 m. 470148

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) ST-SC duplex 10 m. 470148

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) ST-SC duplex 10 m. 470148 további adatai

6 217 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Cable Power SATA 15pin > 2x SATA HDD - angled 60128

DELOCK Cable Power SATA 15pin > 2x SATA HDD - angled 60128

  • Kábel típusa: SATA
DELOCK Cable Power SATA 15pin > 2x SATA HDD - angled 60128 további adatai

1 046 Ft

tovább az üzletbe
Assmann HDMI 1.3 Standard Adapter Cable HDMI A M (plug)/DVI-D (18+1) M (plug) 5m AK-330300-050-S

Assmann HDMI 1.3 Standard Adapter Cable HDMI A M (plug)/DVI-D (18+1) M (plug) 5m AK-330300-050-S

Assmann HDMI 1.3 Standard Adapter Cable HDMI A M (plug)/DVI-D (18+1) M (plug) 5m AK-330300-050-S további adatai

2 678 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Universal power adapter 90W   8 plugins   +power cable 50012.90W

Qoltec Universal power adapter 90W 8 plugins +power cable 50012.90W

Qoltec Universal power adapter 90W 8 plugins +power cable 50012.90W további adatai

7 483 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Cable EURO -> EURO male 2m  TC-A771K black TC-A771K

Vakoss Cable EURO -> EURO male 2m TC-A771K black TC-A771K

Vakoss Cable EURO -> EURO male 2m TC-A771K black TC-A771K további adatai

989 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Patchcord RJ45 Cat6 FTP 5m  TC-L775G grey TC-L775G

Vakoss Patchcord RJ45 Cat6 FTP 5m TC-L775G grey TC-L775G

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 5 m
Vakoss Patchcord RJ45 Cat6 FTP 5m TC-L775G grey TC-L775G további adatai

1 728 Ft

tovább az üzletbe
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel  hossza: 0 5m  piros DK-1612-005/R

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 0 5m piros DK-1612-005/R

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 0 5m piros DK-1612-005/R további adatai

257 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 7.5m piros STLF5E75MR

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 7.5m piros STLF5E75MR

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 7.5m piros STLF5E75MR további adatai

758 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel  Cat.6 F/UTP EconLine 0 5m szürke CP2022S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 0 5m szürke CP2022S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 0 5m szürke CP2022S további adatai

357 Ft

tovább az üzletbe
Natec mini USB 2.0 kábel AM-BM5P (CANON) 0.3M + ferrítmag  fekete  bliszter

Natec mini USB 2.0 kábel AM-BM5P (CANON) 0.3M + ferrítmag fekete bliszter

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.3 m
Natec mini USB 2.0 kábel AM-BM5P (CANON) 0.3M + ferrítmag fekete bliszter további adatai

660 Ft

tovább az üzletbe
Assmann USB 2.0 HighSpeed Cable USB A M (plug)/miniUSB B (5pin) M (plug) 1 8m bl AK-300108-018-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Cable USB A M (plug)/miniUSB B (5pin) M (plug) 1 8m bl AK-300108-018-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Cable USB A M (plug)/miniUSB B (5pin) M (plug) 1 8m bl AK-300108-018-S további adatai

516 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45  Cat5e UTP  2 m  fekete  100% réz

Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45 Cat5e UTP 2 m fekete 100% réz

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45 Cat5e UTP 2 m fekete 100% réz további adatai

691 Ft

tovább az üzletbe
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel  hossza: 0 5m   kék DK-1612-005/B

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 0 5m kék DK-1612-005/B

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 0 5m kék DK-1612-005/B további adatai

257 Ft

tovább az üzletbe
ATEN CS1762A 2-Port DVI USB 2.0 KVMP Switch  2x DVI-D Cables  2-port Hub  Audio CS1762A-AT-G-TN

ATEN CS1762A 2-Port DVI USB 2.0 KVMP Switch 2x DVI-D Cables 2-port Hub Audio CS1762A-AT-G-TN

ATEN CS1762A 2-Port DVI USB 2.0 KVMP Switch 2x DVI-D Cables 2-port Hub Audio CS1762A-AT-G-TN további adatai

53 707 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode 303669

Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode 303669

Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode 303669 további adatai

5 452 Ft

tovább az üzletbe