19797 termék, 286. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
 VCOM KÁBEL MONITORKÁBEL 5M  FEKETE  VGA  PRÉMIUM CG341D-5

VCOM KÁBEL MONITORKÁBEL 5M FEKETE VGA PRÉMIUM CG341D-5

VCOM KÁBEL MONITORKÁBEL 5M FEKETE VGA PRÉMIUM CG341D-5 további adatai

1 053 Ft

tovább az üzletbe
SANDBERG Excellence Optical Toslink 2M 480-08

SANDBERG Excellence Optical Toslink 2M 480-08

SANDBERG Excellence Optical Toslink 2M 480-08 további adatai

3 510 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m red

LogiLink - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m red

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 5 m
LogiLink - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m red további adatai

1 278 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 25m grey

Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 25m grey

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 25 m
Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 25m grey további adatai

1 199 Ft

tovább az üzletbe
Bigben Big Ben PS4 optikai kábel

Bigben Big Ben PS4 optikai kábel

  • Kábel típusa: Optikai
Bigben Big Ben PS4 optikai kábel további adatai

2 854 Ft

tovább az üzletbe
Bigben Big Ben Xbox One USB - microUSB kábel

Bigben Big Ben Xbox One USB - microUSB kábel

  • Kábel típusa: USB 2.0
Bigben Big Ben Xbox One USB - microUSB kábel további adatai

2 278 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45, kat.5e UTP, 7.5m, kék, 100% réz

Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45, kat.5e UTP, 7.5m, kék, 100% réz

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 7.5 m
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45, kat.5e UTP, 7.5m, kék, 100% réz további adatai

1 607 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6 UTP 7.5m szürke

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6 UTP 7.5m szürke

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 7.5 m
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6 UTP 7.5m szürke további adatai

762 Ft

tovább az üzletbe
Art PATCHCORD UTP 5e 2m yellow oem KABSI PATCH ART AL-OEM-301Y

Art PATCHCORD UTP 5e 2m yellow oem KABSI PATCH ART AL-OEM-301Y

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
Art PATCHCORD UTP 5e 2m yellow oem KABSI PATCH ART AL-OEM-301Y további adatai

250 Ft

tovább az üzletbe
Digitus CAT 5e  Class D Keystone Module  unshielded

Digitus CAT 5e Class D Keystone Module unshielded

  • Kábel típusa: RJ-45
Digitus CAT 5e Class D Keystone Module unshielded további adatai

584 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Adapter HDMI F -> HDMI M (angular)  TC-H113K black TC-H113K

Vakoss Adapter HDMI F -> HDMI M (angular) TC-H113K black TC-H113K

  • Kábel típusa: HDMI
Vakoss Adapter HDMI F -> HDMI M (angular) TC-H113K black TC-H113K további adatai

577 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Zasilacz samochodowy do laptopa Lenovo 65W   20V   3.25A   slim tip 51704.65W

Qoltec Zasilacz samochodowy do laptopa Lenovo 65W 20V 3.25A slim tip 51704.65W

Qoltec Zasilacz samochodowy do laptopa Lenovo 65W 20V 3.25A slim tip 51704.65W további adatai

4 878 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patch kábel  Cat.6 F/UTP EconLine 3m fekete CP2063S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 3m fekete CP2063S

LogiLink patch kábel Cat.6 F/UTP EconLine 3m fekete CP2063S további adatai

671 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Extension cable USB 2.0 Type-A male > USB 2.0 Type-A female 0.5m transpa 83880

DELOCK Extension cable USB 2.0 Type-A male > USB 2.0 Type-A female 0.5m transpa 83880

DELOCK Extension cable USB 2.0 Type-A male > USB 2.0 Type-A female 0.5m transpa 83880 további adatai

551 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 1m zöld STLF5E1MGN

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 1m zöld STLF5E1MGN

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 1 m
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 1m zöld STLF5E1MGN további adatai

218 Ft

tovább az üzletbe
Digitus USB 1.1 -> PS/2 konverter

Digitus USB 1.1 -> PS/2 konverter

  • Kábel típusa: PS/2
Digitus USB 1.1 -> PS/2 konverter további adatai

1 358 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Cable SATA 6 Gb/s male straight>SATA male upwards angled 20 cm yellow met 82799

DELOCK Cable SATA 6 Gb/s male straight>SATA male upwards angled 20 cm yellow met 82799

DELOCK Cable SATA 6 Gb/s male straight>SATA male upwards angled 20 cm yellow met 82799 további adatai

486 Ft

tovább az üzletbe
ATEN CS22U 2-Port USB KVM Switch  Remote port selector  0.9m cables CS22U-A7

ATEN CS22U 2-Port USB KVM Switch Remote port selector 0.9m cables CS22U-A7

ATEN CS22U 2-Port USB KVM Switch Remote port selector 0.9m cables CS22U-A7 további adatai

7 576 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord LC-LC   Multimode   50/125U   OM2   Duplex   3m 50462

Qoltec Optic Patchcord LC-LC Multimode 50/125U OM2 Duplex 3m 50462

Qoltec Optic Patchcord LC-LC Multimode 50/125U OM2 Duplex 3m 50462 további adatai

2 800 Ft

tovább az üzletbe
Art NETWORK PLUG RJ-45 100pcs/pak for wire oem

Art NETWORK PLUG RJ-45 100pcs/pak for wire oem

  • Kábel típusa: RJ-45
Art NETWORK PLUG RJ-45 100pcs/pak for wire oem további adatai

1 709 Ft

tovább az üzletbe