18109 termék, 252. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 1m zöld STLF5E1MGN

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 1m zöld STLF5E1MGN

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 1 m
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 1m zöld STLF5E1MGN további adatai

218 Ft

tovább az üzletbe
Digitus USB 1.1 -> PS/2 konverter

Digitus USB 1.1 -> PS/2 konverter

  • Kábel típusa: PS/2
Digitus USB 1.1 -> PS/2 konverter további adatai

1 358 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Cable SATA 6 Gb/s male straight>SATA male upwards angled 20 cm yellow met 82799

DELOCK Cable SATA 6 Gb/s male straight>SATA male upwards angled 20 cm yellow met 82799

DELOCK Cable SATA 6 Gb/s male straight>SATA male upwards angled 20 cm yellow met 82799 további adatai

486 Ft

tovább az üzletbe
ATEN CS22U 2-Port USB KVM Switch  Remote port selector  0.9m cables CS22U-A7

ATEN CS22U 2-Port USB KVM Switch Remote port selector 0.9m cables CS22U-A7

ATEN CS22U 2-Port USB KVM Switch Remote port selector 0.9m cables CS22U-A7 további adatai

7 576 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord LC-LC   Multimode   50/125U   OM2   Duplex   3m 50462

Qoltec Optic Patchcord LC-LC Multimode 50/125U OM2 Duplex 3m 50462

Qoltec Optic Patchcord LC-LC Multimode 50/125U OM2 Duplex 3m 50462 további adatai

2 800 Ft

tovább az üzletbe
Art NETWORK PLUG RJ-45 100pcs/pak for wire oem

Art NETWORK PLUG RJ-45 100pcs/pak for wire oem

  • Kábel típusa: RJ-45
Art NETWORK PLUG RJ-45 100pcs/pak for wire oem további adatai

1 709 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Coaxial cable TV (antenna) 2x M 2m TC-A764W white TC-A764W

Vakoss Coaxial cable TV (antenna) 2x M 2m TC-A764W white TC-A764W

  • Kábel típusa: Koax
  • Kábel hossza: 2 m
Vakoss Coaxial cable TV (antenna) 2x M 2m TC-A764W white TC-A764W további adatai

846 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox BASIC.LNK VGA cable extender 1.8m (100% CU) DBBL-VGAMF18

Digitalbox BASIC.LNK VGA cable extender 1.8m (100% CU) DBBL-VGAMF18

  • Kábel típusa: VGA
  • Kábel hossza: 1.8 m
Digitalbox BASIC.LNK VGA cable extender 1.8m (100% CU) DBBL-VGAMF18 további adatai

991 Ft

tovább az üzletbe
Assmann USB 3.0 SuperSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 1m AK-300116-010-S

Assmann USB 3.0 SuperSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 1m AK-300116-010-S

Assmann USB 3.0 SuperSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 1m AK-300116-010-S további adatai

869 Ft

tovább az üzletbe
Assmann USB 2.0 HighSpeed Extension cable USB A M (plug)/USB A F (jack) 3m black AK-300200-030-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Extension cable USB A M (plug)/USB A F (jack) 3m black AK-300200-030-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Extension cable USB A M (plug)/USB A F (jack) 3m black AK-300200-030-S további adatai

450 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss Audio cable (CINCH) RCA M-> RCA M 2m  TC-A832K black TC-A832K

Vakoss Audio cable (CINCH) RCA M-> RCA M 2m TC-A832K black TC-A832K

  • Kábel típusa: RCA
  • Kábel hossza: 2 m
Vakoss Audio cable (CINCH) RCA M-> RCA M 2m TC-A832K black TC-A832K további adatai

622 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink - Keystone Inline Coupler 2xRJ45 Cat.6 UTP  snap-in mounting NK4012

LogiLink - Keystone Inline Coupler 2xRJ45 Cat.6 UTP snap-in mounting NK4012

  • Kábel típusa: UTP
LogiLink - Keystone Inline Coupler 2xRJ45 Cat.6 UTP snap-in mounting NK4012 további adatai

380 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 54031

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 54031

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 54031 további adatai

1 671 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 50m 54084

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 50m 54084

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 50m 54084 további adatai

5 702 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 5m 54046

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 5m 54046

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 5m 54046 további adatai

1 742 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 G652D 5m 54038

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 G652D 5m 54038

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 G652D 5m 54038 további adatai

2 358 Ft

tovább az üzletbe
ExtraLink Fiber Optic Pigtail SM SC/UPC 3M  G657A  900UM SM SC/UPC 900UM 3M G657A

ExtraLink Fiber Optic Pigtail SM SC/UPC 3M G657A 900UM SM SC/UPC 900UM 3M G657A

ExtraLink Fiber Optic Pigtail SM SC/UPC 3M G657A 900UM SM SC/UPC 900UM 3M G657A további adatai

419 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6A SFTP 1m szürke STLSF6A1MG

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6A SFTP 1m szürke STLSF6A1MG

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6A SFTP 1m szürke STLSF6A1MG további adatai

639 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet fali aljzat  Keystone modul  2 port  fehér 162852

Intellinet Network Solutions Intellinet fali aljzat Keystone modul 2 port fehér 162852

Intellinet Network Solutions Intellinet fali aljzat Keystone modul 2 port fehér 162852 további adatai

354 Ft

tovább az üzletbe
Netrack patch cable RJ45  snagless boot  Cat 6 UTP  1m yellow

Netrack patch cable RJ45 snagless boot Cat 6 UTP 1m yellow

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
Netrack patch cable RJ45 snagless boot Cat 6 UTP 1m yellow további adatai

439 Ft

tovább az üzletbe