19774 termék, 24. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
OEM EPS 8 pin Hosszabbító Fekete 30cm

OEM EPS 8 pin Hosszabbító Fekete 30cm

OEM EPS 8 pin Hosszabbító Fekete 30cm további adatai

762 Ft

LogiLink U/UTP patch kábel, CAT6, AWG32, fehér, 3m

LogiLink U/UTP patch kábel, CAT6, AWG32, fehér, 3m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
LogiLink U/UTP patch kábel, CAT6, AWG32, fehér, 3m további adatai

644 Ft

 Árnyékolatlan RJ-45 (8p8c) dugó

Árnyékolatlan RJ-45 (8p8c) dugó

  • Kábel típusa: RJ-45
Árnyékolatlan RJ-45 (8p8c) dugó további adatai

445 Ft

SPEEDDRAGON SE-BKTS-PF318-V003

SPEEDDRAGON SE-BKTS-PF318-V003

SPEEDDRAGON SE-BKTS-PF318-V003 további adatai

949 Ft

 Giga+ patch kábel FTP, Cat.6 - 0.5 m, LSOH

Giga+ patch kábel FTP, Cat.6 - 0.5 m, LSOH

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 0.5 m
Giga+ patch kábel FTP, Cat.6 - 0.5 m, LSOH további adatai

1 742 Ft

LogiLink UTP Összeköto Fekete 25cm CQ2013U

LogiLink UTP Összeköto Fekete 25cm CQ2013U

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.25 m
LogiLink UTP Összeköto Fekete 25cm CQ2013U további adatai

443 Ft

 Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 1 m

Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 1 m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 1 m
Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 1 m további adatai

3 098 Ft

KELine Keystone Fehér 3cm KEJ-C5E-U-WH

KELine Keystone Fehér 3cm KEJ-C5E-U-WH

KELine Keystone Fehér 3cm KEJ-C5E-U-WH további adatai

1 105 Ft

RaidSonic HDMI VGA/D-Sub + USB Átalakító Fekete 20cm IB-AC512

RaidSonic HDMI VGA/D-Sub + USB Átalakító Fekete 20cm IB-AC512

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 0.2 m
RaidSonic HDMI VGA/D-Sub + USB Átalakító Fekete 20cm IB-AC512 további adatai

12 960 Ft

SANDBERG KS075 USB kábel,szinkronizáló iPhone5/iPad készülékhez

SANDBERG KS075 USB kábel,szinkronizáló iPhone5/iPad készülékhez

SANDBERG KS075 USB kábel,szinkronizáló iPhone5/iPad készülékhez további adatai

5 890 Ft

tovább az üzletbe
Startech USB Barrel Tápkábel Fekete 2m USB2TYPEN2M

Startech USB Barrel Tápkábel Fekete 2m USB2TYPEN2M

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 2 m
Startech USB Barrel Tápkábel Fekete 2m USB2TYPEN2M további adatai

1 960 Ft

BlueStar USB Micro USB Átalakító Piros 3m BS283849

BlueStar USB Micro USB Átalakító Piros 3m BS283849

BlueStar USB Micro USB Átalakító Piros 3m BS283849 további adatai

800 Ft

Startech UTP Csatlakozó Átlátszó 2cm CRJ45C6SOL50

Startech UTP Csatlakozó Átlátszó 2cm CRJ45C6SOL50

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 0.02 m
Startech UTP Csatlakozó Átlátszó 2cm CRJ45C6SOL50 további adatai

6 370 Ft

DELOCK USB Micro USB Átalakító Fehér 50cm 83915

DELOCK USB Micro USB Átalakító Fehér 50cm 83915

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.5 m
DELOCK USB Micro USB Átalakító Fehér 50cm 83915 további adatai

1 431 Ft

Intermec SG20 2D EA30 BT fekete + kábel

Intermec SG20 2D EA30 BT fekete + kábel

Intermec SG20 2D EA30 BT fekete + kábel további adatai

83 811 Ft

 USE N 8-3/1,5 Szerelhető hálózati csatlakozókábel, 3 m

USE N 8-3/1,5 Szerelhető hálózati csatlakozókábel, 3 m

  • Kábel típusa: USE
  • Kábel hossza: 3 m
USE N 8-3/1,5 Szerelhető hálózati csatlakozókábel, 3 m további adatai

1 260 Ft

tovább az üzletbe
Gembird UTP patch kábel kat.5E, 1m, Kék (PP12-1M/B)

Gembird UTP patch kábel kat.5E, 1m, Kék (PP12-1M/B)

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
Gembird UTP patch kábel kat.5E, 1m, Kék (PP12-1M/B) további adatai

290 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Cable USB 2.0 A-B upstream male/male 3m (8

DELOCK Cable USB 2.0 A-B upstream male/male 3m (8

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 3 m
DELOCK Cable USB 2.0 A-B upstream male/male 3m (8 további adatai

919 Ft

DELOCK USB  A->B90o St/St 1.50m transparent

DELOCK USB A->B90o St/St 1.50m transparent

DELOCK USB A->B90o St/St 1.50m transparent további adatai

800 Ft

DELOCK Cable EASY-USB 2.0 Type-A male > EASY-USB 2

DELOCK Cable EASY-USB 2.0 Type-A male > EASY-USB 2

1 160 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat