22620 termék, 227. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
 IMG STAGE LINE MEC-100/GE

IMG STAGE LINE MEC-100/GE

IMG STAGE LINE MEC-100/GE további adatai

2 531 Ft

 IMG STAGE LINE MEC-190/BL

IMG STAGE LINE MEC-190/BL

IMG STAGE LINE MEC-190/BL további adatai

2 803 Ft

 IMG STAGE LINE MEC-20/RT

IMG STAGE LINE MEC-20/RT

IMG STAGE LINE MEC-20/RT további adatai

3 665 Ft

 IMG STAGE LINE MEC-100/SW

IMG STAGE LINE MEC-100/SW

IMG STAGE LINE MEC-100/SW további adatai

2 531 Ft

 IMG STAGE LINE MCC-302/SW

IMG STAGE LINE MCC-302/SW

IMG STAGE LINE MCC-302/SW további adatai

3 806 Ft

DELOCK SATA Összeköto Piros 30cm 84247

DELOCK SATA Összeköto Piros 30cm 84247

  • Kábel típusa: SATA
  • Kábel hossza: 0.3 m
DELOCK SATA Összeköto Piros 30cm 84247 további adatai

469 Ft

Global TECHNOLOGY USB - Apple 30 tűs kábel, lapos, rózsaszín, 1m

Global TECHNOLOGY USB - Apple 30 tűs kábel, lapos, rózsaszín, 1m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1 m
Global TECHNOLOGY USB - Apple 30 tűs kábel, lapos, rózsaszín, 1m további adatai

787 Ft

 IFI Gemini Dual-Headed USB kábel

IFI Gemini Dual-Headed USB kábel

  • Kábel típusa: USB 2.0
IFI Gemini Dual-Headed USB kábel további adatai

43 419 Ft

delight USB Power adapter fekete

delight USB Power adapter fekete

  • Kábel típusa: USB 2.0
delight USB Power adapter fekete további adatai

1 937 Ft

Equip 805524 UTP patch kábel, CAT6, piros, 5m

Equip 805524 UTP patch kábel, CAT6, piros, 5m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
Equip 805524 UTP patch kábel, CAT6, piros, 5m további adatai

2 101 Ft

DELOCK 61865 USB 2.0 => HDMI átalakító

DELOCK 61865 USB 2.0 => HDMI átalakító

  • Kábel típusa: USB 2.0
DELOCK 61865 USB 2.0 => HDMI átalakító további adatai

21 280 Ft

LogiLink Mini DisplayPort VGA/D-Sub Átalakító Fehér 10cm CV0038B

LogiLink Mini DisplayPort VGA/D-Sub Átalakító Fehér 10cm CV0038B

  • Kábel típusa: DisplayPort
  • Kábel hossza: 0.1 m
LogiLink Mini DisplayPort VGA/D-Sub Átalakító Fehér 10cm CV0038B további adatai

5 178 Ft

Equip 825462 UTP patch kábel, CAT5e, sárga, 3m

Equip 825462 UTP patch kábel, CAT5e, sárga, 3m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
Equip 825462 UTP patch kábel, CAT5e, sárga, 3m további adatai

1 434 Ft

Akasa AK-CBFA01-30

Akasa AK-CBFA01-30

Akasa AK-CBFA01-30 további adatai

1 873 Ft

Kolink USB 2.0 hosszabbítókábel A/A, 0.2m

Kolink USB 2.0 hosszabbítókábel A/A, 0.2m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.2 m
Kolink USB 2.0 hosszabbítókábel A/A, 0.2m további adatai

1 334 Ft

OEM Haffner Apple iPhone 3G/3GS/4/4S/iPad/iPad2/iPad3 USB adat-töltokábel spirál fekete /HD-CA54W/

OEM Haffner Apple iPhone 3G/3GS/4/4S/iPad/iPad2/iPad3 USB adat-töltokábel spirál fekete /HD-CA54W/

OEM Haffner Apple iPhone 3G/3GS/4/4S/iPad/iPad2/iPad3 USB adat-töltokábel spirál fekete /HD-CA54W/ további adatai

1 910 Ft

OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m további adatai

3 386 Ft

DELOCK Sub-D9 Toldó Fekete 3cm 65265

DELOCK Sub-D9 Toldó Fekete 3cm 65265

DELOCK Sub-D9 Toldó Fekete 3cm 65265 további adatai

1 245 Ft

OEM Tépozáras vezeték kötegelo, fekete, 12x200 mm, 10db

OEM Tépozáras vezeték kötegelo, fekete, 12x200 mm, 10db

OEM Tépozáras vezeték kötegelo, fekete, 12x200 mm, 10db további adatai

1 473 Ft

OEM DVI-D kábel, duál link, 10m

OEM DVI-D kábel, duál link, 10m

  • Kábel típusa: DVI
  • Kábel hossza: 10 m
OEM DVI-D kábel, duál link, 10m további adatai

5 753 Ft