19795 termék, 225. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Triax TFC30 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

Triax TFC30 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 30 m
Triax TFC30 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC további adatai

10 991 Ft

tovább az üzletbe
Triax SFP Fibre (1310nm)

Triax SFP Fibre (1310nm)

  • Kábel típusa: Optikai
Triax SFP Fibre (1310nm) további adatai

73 990 Ft

tovább az üzletbe
Equip 225412 FTP Cat5e patch kábel, 3m, beige

Equip 225412 FTP Cat5e patch kábel, 3m, beige

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 3 m
Equip 225412 FTP Cat5e patch kábel, 3m, beige további adatai

468 Ft

tovább az üzletbe
Equip 825462 UTP patch kábel, CAT5e, 3m sárga

Equip 825462 UTP patch kábel, CAT5e, 3m sárga

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
Equip 825462 UTP patch kábel, CAT5e, 3m sárga további adatai

327 Ft

tovább az üzletbe
Approx APPC16 Display Port to HDMI Adapter

Approx APPC16 Display Port to HDMI Adapter

Approx APPC16 Display Port to HDMI Adapter további adatai

2 477 Ft

tovább az üzletbe
Equip 825444 UTP patch kábel, CAT5e, 5m zöld

Equip 825444 UTP patch kábel, CAT5e, 5m zöld

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
Equip 825444 UTP patch kábel, CAT5e, 5m zöld további adatai

461 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link TL-ANT2409B 2,4GHz 9 dBi irányított antenna

TP-Link TL-ANT2409B 2,4GHz 9 dBi irányított antenna

TP-Link TL-ANT2409B 2,4GHz 9 dBi irányított antenna további adatai

9 190 Ft

tovább az üzletbe
 10 portos USB 2.0 hub, elosztó fekete, LogiLink UA0125

10 portos USB 2.0 hub, elosztó fekete, LogiLink UA0125

10 portos USB 2.0 hub, elosztó fekete, LogiLink UA0125 további adatai

7 490 Ft

tovább az üzletbe
Renkforce 4+1 portos USB hub, gyorstöltő porttal, LED-es, Renkforce

Renkforce 4+1 portos USB hub, gyorstöltő porttal, LED-es, Renkforce

  • Kábel típusa: USB 2.0
Renkforce 4+1 portos USB hub, gyorstöltő porttal, LED-es, Renkforce további adatai

10 990 Ft

tovább az üzletbe
Art SCART Összeköto Fekete 3m KABEUR M-M 3M

Art SCART Összeköto Fekete 3m KABEUR M-M 3M

Art SCART Összeköto Fekete 3m KABEUR M-M 3M további adatai

988 Ft

Vakoss Koax Elosztó Ezüst 5cm TC-A116S

Vakoss Koax Elosztó Ezüst 5cm TC-A116S

  • Kábel típusa: Koax
  • Kábel hossza: 0.05 m
Vakoss Koax Elosztó Ezüst 5cm TC-A116S további adatai

1 031 Ft

DELOCK Adapter USB 2.0 > 1 x soros (62589)

DELOCK Adapter USB 2.0 > 1 x soros (62589)

  • Kábel típusa: USB 2.0
DELOCK Adapter USB 2.0 > 1 x soros (62589) további adatai

3 720 Ft

Belkin F3U153CP4.8M 4.8m USB 2.0 A- A fekete hosszabbító kábel

Belkin F3U153CP4.8M 4.8m USB 2.0 A- A fekete hosszabbító kábel

Belkin F3U153CP4.8M 4.8m USB 2.0 A- A fekete hosszabbító kábel további adatai

3 290 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Cable USB mini male angled > USB 2.0-A fema

DELOCK Cable USB mini male angled > USB 2.0-A fema

  • Kábel típusa: USB 2.0
DELOCK Cable USB mini male angled > USB 2.0-A fema további adatai

759 Ft

LogiLink USB 3.0 HDMI Átalakító Fekete 20cm UA0233

LogiLink USB 3.0 HDMI Átalakító Fekete 20cm UA0233

LogiLink USB 3.0 HDMI Átalakító Fekete 20cm UA0233 további adatai

11 671 Ft

SANDBERG USB 30pin Cable Flat 0.15m

SANDBERG USB 30pin Cable Flat 0.15m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.15 m
SANDBERG USB 30pin Cable Flat 0.15m további adatai

570 Ft

Dätwyler RJ45 Hálózati csatlakozókábel, CAT 5e S/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 5 m, szürke Dätwyler

Dätwyler RJ45 Hálózati csatlakozókábel, CAT 5e S/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 5 m, szürke Dätwyler

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
Dätwyler RJ45 Hálózati csatlakozókábel, CAT 5e S/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 5 m, szürke Dätwyler további adatai

3 690 Ft

tovább az üzletbe
4world eSATA kábel 0.5m 06852

4world eSATA kábel 0.5m 06852

4world eSATA kábel 0.5m 06852 további adatai

1 057 Ft

 STARTECH USB300WN2X2D USB 802.11N Dual Band Wireless Network Adapter

STARTECH USB300WN2X2D USB 802.11N Dual Band Wireless Network Adapter

  • Kábel típusa: USB 2.0
STARTECH USB300WN2X2D USB 802.11N Dual Band Wireless Network Adapter további adatai

12 443 Ft

4world UTP CAT5e zöld 3m 04725

4world UTP CAT5e zöld 3m 04725

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
4world UTP CAT5e zöld 3m 04725 további adatai

859 Ft