21662 termék, 223. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Akasa Mini DisplayPort Összeköto Fekete 2m AK-CBDP03-20BK

Akasa Mini DisplayPort Összeköto Fekete 2m AK-CBDP03-20BK

  • Kábel típusa: DisplayPort
  • Kábel hossza: 2 m
Akasa Mini DisplayPort Összeköto Fekete 2m AK-CBDP03-20BK további adatai

2 978 Ft

SOMOGYI AUDIO LINE Hálózati hosszabbító NV 2-30/O

SOMOGYI AUDIO LINE Hálózati hosszabbító NV 2-30/O

SOMOGYI AUDIO LINE Hálózati hosszabbító NV 2-30/O további adatai

5 359 Ft

SOMOGYI AUDIO LINE Euro elosztó NV 13/WH

SOMOGYI AUDIO LINE Euro elosztó NV 13/WH

SOMOGYI AUDIO LINE Euro elosztó NV 13/WH további adatai

803 Ft

OEM Fiber Optic ST Fiber Optic SC Átalakító Sárga 2m P09D-STSC-020

OEM Fiber Optic ST Fiber Optic SC Átalakító Sárga 2m P09D-STSC-020

OEM Fiber Optic ST Fiber Optic SC Átalakító Sárga 2m P09D-STSC-020 további adatai

4 812 Ft

DELOCK DisplayPort Összeköto Fekete 3m 83807

DELOCK DisplayPort Összeköto Fekete 3m 83807

DELOCK DisplayPort Összeköto Fekete 3m 83807 további adatai

4 420 Ft

Startech 30 tűs Dock Connector - USB 2.0 kábel, fehér, 0.3m

Startech 30 tűs Dock Connector - USB 2.0 kábel, fehér, 0.3m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.3 m
Startech 30 tűs Dock Connector - USB 2.0 kábel, fehér, 0.3m további adatai

4 208 Ft

DELOCK 86344 Keystone Module RJ45 - LSA Cat.6 UTP piros

DELOCK 86344 Keystone Module RJ45 - LSA Cat.6 UTP piros

DELOCK 86344 Keystone Module RJ45 - LSA Cat.6 UTP piros további adatai

1 052 Ft

OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m további adatai

3 386 Ft

Equip 825424 UTP patch kábel, CAT5e, piros, 5m

Equip 825424 UTP patch kábel, CAT5e, piros, 5m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
Equip 825424 UTP patch kábel, CAT5e, piros, 5m további adatai

1 529 Ft

OEM DVI-DisplayPort kábel 2m

OEM DVI-DisplayPort kábel 2m

OEM DVI-DisplayPort kábel 2m további adatai

4 216 Ft

Qoltec 54101

Qoltec 54101

Qoltec 54101 további adatai

489 Ft

Qoltec Fiber Optic ST Összeköto Fehér 2m 54123

Qoltec Fiber Optic ST Összeköto Fehér 2m 54123

Qoltec Fiber Optic ST Összeköto Fehér 2m 54123 további adatai

456 Ft

Qoltec Fiber Optic LC Összeköto Fehér 2m 54097

Qoltec Fiber Optic LC Összeköto Fehér 2m 54097

Qoltec Fiber Optic LC Összeköto Fehér 2m 54097 további adatai

456 Ft

Netrack UTP patch kábel, CAT6, kék, 3m

Netrack UTP patch kábel, CAT6, kék, 3m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 3 m
Netrack UTP patch kábel, CAT6, kék, 3m további adatai

494 Ft

JustMobile USB Lightning Tölto/adatkábel Ezüst 10cm DC258SI

JustMobile USB Lightning Tölto/adatkábel Ezüst 10cm DC258SI

JustMobile USB Lightning Tölto/adatkábel Ezüst 10cm DC258SI további adatai

8 388 Ft

OEM HDMI-HDMI kábel 2m aranyozott v1.4

OEM HDMI-HDMI kábel 2m aranyozott v1.4

OEM HDMI-HDMI kábel 2m aranyozott v1.4 további adatai

1 854 Ft

Paccs Adapter Mini/2 x XLR-M / 3 m

Paccs Adapter Mini/2 x XLR-M / 3 m

Paccs Adapter Mini/2 x XLR-M / 3 m további adatai

4 990 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink RJ45 Hálózati csatlakozókábel, CAT 6 U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 5 m, szürke LogiLink

LogiLink RJ45 Hálózati csatlakozókábel, CAT 6 U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 5 m, szürke LogiLink

1 430 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Hama USB 2.0 Csatlakozókábel [1x USB 2.0 dugó A - 1x USB 2.0 dugó mikro-B] 0.75 m fekete Hama

Hama USB 2.0 Csatlakozókábel [1x USB 2.0 dugó A - 1x USB 2.0 dugó mikro-B] 0.75 m fekete Hama

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.75 m

2 990 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Hama USB 2.0 Hosszabbítókábel [1x USB 2.0 dugó A - 1x USB 2.0 alj A] 0.50 m szürke Hama

Hama USB 2.0 Hosszabbítókábel [1x USB 2.0 dugó A - 1x USB 2.0 alj A] 0.50 m szürke Hama

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.5 m

2 990 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat