21485 termék, 209. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 5m piros STLF5E5MR

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 5m piros STLF5E5MR

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 5m piros STLF5E5MR további adatai

559 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet szerszám nélküli csatlakozó  RJ45 UTP Cat5e/6 790482

Intellinet Network Solutions Intellinet szerszám nélküli csatlakozó RJ45 UTP Cat5e/6 790482

Intellinet Network Solutions Intellinet szerszám nélküli csatlakozó RJ45 UTP Cat5e/6 790482 további adatai

1 744 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 54014

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 54014

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 54014 további adatai

1 974 Ft

tovább az üzletbe
4world Kábel USB 3.0 AF- Micro BM 3.0m| kék

4world Kábel USB 3.0 AF- Micro BM 3.0m| kék

  • Kábel típusa: USB 3.0
  • Kábel hossza: 3 m
4world Kábel USB 3.0 AF- Micro BM 3.0m| kék további adatai

1 057 Ft

tovább az üzletbe
 VCOM KÁBEL UTP CAT5 PATCH 2M  SZÜRKE NP511-2

VCOM KÁBEL UTP CAT5 PATCH 2M SZÜRKE NP511-2

VCOM KÁBEL UTP CAT5 PATCH 2M SZÜRKE NP511-2 további adatai

185 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 2,00m yellow

LogiLink - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 2,00m yellow

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
LogiLink - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 2,00m yellow további adatai

357 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 7.5m sárga

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 7.5m sárga

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 7.5 m
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 7.5m sárga további adatai

758 Ft

tovább az üzletbe
Art extension cable USB 2.0 ferrit A male-A female 1.8M oem

Art extension cable USB 2.0 ferrit A male-A female 1.8M oem

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1.8 m
Art extension cable USB 2.0 ferrit A male-A female 1.8M oem további adatai

480 Ft

tovább az üzletbe
Gembird 2x SATA tápkábel  30 cm CC-SATA-PSY-0.3M

Gembird 2x SATA tápkábel 30 cm CC-SATA-PSY-0.3M

Gembird 2x SATA tápkábel 30 cm CC-SATA-PSY-0.3M további adatai

683 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45, Cat5e SFTP, 5m, szürke

Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45, Cat5e SFTP, 5m, szürke

  • Kábel típusa: SFTP
  • Kábel hossza: 5 m
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45, Cat5e SFTP, 5m, szürke további adatai

1 135 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 15m piros

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 15m piros

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 15 m
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 15m piros további adatai

1 339 Ft

tovább az üzletbe
Ednet Connection cable USB A /miniUSB B M/M 1 m black premium (84183)

Ednet Connection cable USB A /miniUSB B M/M 1 m black premium (84183)

Ednet Connection cable USB A /miniUSB B M/M 1 m black premium (84183) további adatai

1 853 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 1,00m yellow

LogiLink - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 1,00m yellow

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
LogiLink - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 1,00m yellow további adatai

277 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink patchcord, Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5m, szürke

LogiLink patchcord, Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5m, szürke

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 5 m
LogiLink patchcord, Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5m, szürke további adatai

1 278 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss miniUSB kábel 2.0 A-B M/M 2m  TC-U730K fekete TC-U730K

Vakoss miniUSB kábel 2.0 A-B M/M 2m TC-U730K fekete TC-U730K

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 2 m
Vakoss miniUSB kábel 2.0 A-B M/M 2m TC-U730K fekete TC-U730K további adatai

577 Ft

tovább az üzletbe
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel  hossza: 0 5m  szürke

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 0 5m szürke

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 0 5m szürke további adatai

296 Ft

tovább az üzletbe
Art PATCHCORD FTP cat6 10m grey oem KABSI PAT ART AL-OEM-404

Art PATCHCORD FTP cat6 10m grey oem KABSI PAT ART AL-OEM-404

Art PATCHCORD FTP cat6 10m grey oem KABSI PAT ART AL-OEM-404 további adatai

1 224 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)  LC-SC duplex  1 m. 470353

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) LC-SC duplex 1 m. 470353

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) LC-SC duplex 1 m. 470353 további adatai

3 440 Ft

tovább az üzletbe
Assmann DVI-D SingleLink Adapter DVI-D (18+1) M (plug)/HDMI A M (plug) black AK-320500-000-S

Assmann DVI-D SingleLink Adapter DVI-D (18+1) M (plug)/HDMI A M (plug) black AK-320500-000-S

Assmann DVI-D SingleLink Adapter DVI-D (18+1) M (plug)/HDMI A M (plug) black AK-320500-000-S további adatai

665 Ft

tovább az üzletbe
Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/USB A M (plug) 1 8m bl AK-300100-018-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/USB A M (plug) 1 8m bl AK-300100-018-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/USB A M (plug) 1 8m bl AK-300100-018-S további adatai

347 Ft

tovább az üzletbe