21974 termék, 209. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 140m 54091

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 140m 54091

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 140m 54091 további adatai

9 511 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5m 54034

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5m 54034

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5m 54034 további adatai

2 243 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet szerszám nélküli csatlakozó  RJ45 UTP Cat5e/6 790482

Intellinet Network Solutions Intellinet szerszám nélküli csatlakozó RJ45 UTP Cat5e/6 790482

Intellinet Network Solutions Intellinet szerszám nélküli csatlakozó RJ45 UTP Cat5e/6 790482 további adatai

1 744 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 5m piros STLF5E5MR

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 5m piros STLF5E5MR

Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 5m piros STLF5E5MR további adatai

559 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 54014

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 54014

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 54014 további adatai

1 974 Ft

tovább az üzletbe
ROLINE Patch kábel VALUE UTP CAT6 lapos kivitel, 2m (fekete) (21.99.0962)

ROLINE Patch kábel VALUE UTP CAT6 lapos kivitel, 2m (fekete) (21.99.0962)

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
ROLINE Patch kábel VALUE UTP CAT6 lapos kivitel, 2m (fekete) (21.99.0962) további adatai

5 000 Ft

ROLINE Patch kábel UTP CAT6 1m (sárga) (21.15.1532)

ROLINE Patch kábel UTP CAT6 1m (sárga) (21.15.1532)

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
ROLINE Patch kábel UTP CAT6 1m (sárga) (21.15.1532) további adatai

5 000 Ft

Hama micro HDMI-HDMI átalakító (74241)

Hama micro HDMI-HDMI átalakító (74241)

  • Kábel típusa: HDMI
Hama micro HDMI-HDMI átalakító (74241) további adatai

8 000 Ft

ROLINE Patch kábel UTP CAT.5e 2m (szürke) (21.15.0502)

ROLINE Patch kábel UTP CAT.5e 2m (szürke) (21.15.0502)

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
ROLINE Patch kábel UTP CAT.5e 2m (szürke) (21.15.0502) további adatai

5 000 Ft

ROLINE UTP CAT5e kábel (1m) (zelený)

ROLINE UTP CAT5e kábel (1m) (zelený)

ROLINE UTP CAT5e kábel (1m) (zelený) további adatai

474 Ft

tovább az üzletbe
ROLINE STP/FTP CAT5e kábel, 2m

ROLINE STP/FTP CAT5e kábel, 2m

ROLINE STP/FTP CAT5e kábel, 2m további adatai

840 Ft

tovább az üzletbe
 USE USB A/MICRO-1 Micro USB-B tötőkábel, 1 m

USE USB A/MICRO-1 Micro USB-B tötőkábel, 1 m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1 m
USE USB A/MICRO-1 Micro USB-B tötőkábel, 1 m további adatai

385 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Cable USB mini male angled > USB 2.0-A fema

DELOCK Cable USB mini male angled > USB 2.0-A fema

  • Kábel típusa: USB 2.0
DELOCK Cable USB mini male angled > USB 2.0-A fema további adatai

730 Ft

ROLINE UTP CAT5e kábel (3m) (červený)

ROLINE UTP CAT5e kábel (3m) (červený)

ROLINE UTP CAT5e kábel (3m) (červený) további adatai

732 Ft

tovább az üzletbe
ROLINE UTP CAT5e kábel (2m) (modrý)

ROLINE UTP CAT5e kábel (2m) (modrý)

ROLINE UTP CAT5e kábel (2m) (modrý) további adatai

552 Ft

tovább az üzletbe
 SAL 90571 gépjármű indítókábel (bikakábel), max. 600A, 12-24V

SAL 90571 gépjármű indítókábel (bikakábel), max. 600A, 12-24V

SAL 90571 gépjármű indítókábel (bikakábel), max. 600A, 12-24V további adatai

4 680 Ft

tovább az üzletbe
ROLINE Patch kábel UTP CAT.5e 1m (piros) (21.15.0531)

ROLINE Patch kábel UTP CAT.5e 1m (piros) (21.15.0531)

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 1 m
ROLINE Patch kábel UTP CAT.5e 1m (piros) (21.15.0531) további adatai

5 000 Ft

ROLINE Patch kábel UTP CAT6 2m (szürke) (21.15.0932)

ROLINE Patch kábel UTP CAT6 2m (szürke) (21.15.0932)

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
ROLINE Patch kábel UTP CAT6 2m (szürke) (21.15.0932) további adatai

5 000 Ft

WIRETEK Displayport 1.1 > DVI 1.1 átalakító (VE560)

WIRETEK Displayport 1.1 > DVI 1.1 átalakító (VE560)

  • Kábel típusa: DVI
WIRETEK Displayport 1.1 > DVI 1.1 átalakító (VE560) további adatai

6 900 Ft

DELOCK Adapter USB mini male -> USB 2.0-A female O

DELOCK Adapter USB mini male -> USB 2.0-A female O

  • Kábel típusa: USB 2.0
DELOCK Adapter USB mini male -> USB 2.0-A female O további adatai

570 Ft