22012 termék, 206. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)  LC-SC duplex  1 m. 470353

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) LC-SC duplex 1 m. 470353

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) LC-SC duplex 1 m. 470353 további adatai

3 440 Ft

tovább az üzletbe
Assmann DVI-D DualLink Connection Cable DVI-D (24+1) M /DVI-D (24+1) M 1m blac AK-320108-010-S

Assmann DVI-D DualLink Connection Cable DVI-D (24+1) M /DVI-D (24+1) M 1m blac AK-320108-010-S

Assmann DVI-D DualLink Connection Cable DVI-D (24+1) M /DVI-D (24+1) M 1m blac AK-320108-010-S további adatai

1 923 Ft

tovább az üzletbe
Digitalbox BASIC.LNK HDMI-microHDMI Cable 1.5m (double shielded) DBBL-HDMIMMicro15

Digitalbox BASIC.LNK HDMI-microHDMI Cable 1.5m (double shielded) DBBL-HDMIMMicro15

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 1.5 m
Digitalbox BASIC.LNK HDMI-microHDMI Cable 1.5m (double shielded) DBBL-HDMIMMicro15 további adatai

1 281 Ft

tovább az üzletbe
Assmann RS232 Connection Cable DSUB9 F (jack)/DSUB9 F (jack) 5m beige AK-610106-050-E

Assmann RS232 Connection Cable DSUB9 F (jack)/DSUB9 F (jack) 5m beige AK-610106-050-E

Assmann RS232 Connection Cable DSUB9 F (jack)/DSUB9 F (jack) 5m beige AK-610106-050-E további adatai

2 129 Ft

tovább az üzletbe
Vakoss miniUSB kábel 2.0 A-B M/M 2m  TC-U730K fekete TC-U730K

Vakoss miniUSB kábel 2.0 A-B M/M 2m TC-U730K fekete TC-U730K

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 2 m
Vakoss miniUSB kábel 2.0 A-B M/M 2m TC-U730K fekete TC-U730K további adatai

577 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Adapter USB 3.1 typC Male / USB 3.0 Female 50479

Qoltec Adapter USB 3.1 typC Male / USB 3.0 Female 50479

Qoltec Adapter USB 3.1 typC Male / USB 3.0 Female 50479 további adatai

2 123 Ft

tovább az üzletbe
Assmann PS2 Extension cable miniDIN6 M (plug)/miniDIN6 F (jack) 5m grey AK-590200-050-E

Assmann PS2 Extension cable miniDIN6 M (plug)/miniDIN6 F (jack) 5m grey AK-590200-050-E

Assmann PS2 Extension cable miniDIN6 M (plug)/miniDIN6 F (jack) 5m grey AK-590200-050-E további adatai

1 713 Ft

tovább az üzletbe
Qoltec Ultrabook Power Supply for Asus 45W   19V   2.37 A   4.0x1.35 50061.45W

Qoltec Ultrabook Power Supply for Asus 45W 19V 2.37 A 4.0x1.35 50061.45W

Qoltec Ultrabook Power Supply for Asus 45W 19V 2.37 A 4.0x1.35 50061.45W további adatai

3 611 Ft

tovább az üzletbe
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel  hossza: 1 0m   zöld DK-1612-010/G

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 1 0m zöld DK-1612-010/G

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 10 m
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 1 0m zöld DK-1612-010/G további adatai

284 Ft

tovább az üzletbe
Assmann VGA Extension cable DSUB15 M (plug)/DSUB15 F (jack) 3 0m grey AK-310203-030-E

Assmann VGA Extension cable DSUB15 M (plug)/DSUB15 F (jack) 3 0m grey AK-310203-030-E

Assmann VGA Extension cable DSUB15 M (plug)/DSUB15 F (jack) 3 0m grey AK-310203-030-E további adatai

1 985 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet Network Cable RJ45  Cat6 UTP  2m Blue  100% copper

Intellinet Network Solutions Intellinet Network Cable RJ45 Cat6 UTP 2m Blue 100% copper

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 2 m
Intellinet Network Solutions Intellinet Network Cable RJ45 Cat6 UTP 2m Blue 100% copper további adatai

1 099 Ft

tovább az üzletbe
Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/USB A M (plug) 1 8m bl AK-300100-018-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/USB A M (plug) 1 8m bl AK-300100-018-S

Assmann USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/USB A M (plug) 1 8m bl AK-300100-018-S további adatai

347 Ft

tovább az üzletbe
Assmann DVI-D SingleLink Adapter DVI-D (18+1) M (plug)/HDMI A M (plug) black AK-320500-000-S

Assmann DVI-D SingleLink Adapter DVI-D (18+1) M (plug)/HDMI A M (plug) black AK-320500-000-S

Assmann DVI-D SingleLink Adapter DVI-D (18+1) M (plug)/HDMI A M (plug) black AK-320500-000-S további adatai

665 Ft

tovább az üzletbe
Digitus kat.5e  csatlakozómodul sodrott érpárú kábelekhez DN-96003-1

Digitus kat.5e csatlakozómodul sodrott érpárú kábelekhez DN-96003-1

Digitus kat.5e csatlakozómodul sodrott érpárú kábelekhez DN-96003-1 további adatai

395 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)  LC-SC duplex  2 m. 470377

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) LC-SC duplex 2 m. 470377

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) LC-SC duplex 2 m. 470377 további adatai

3 520 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45  Cat5e UTP  7.5m  szürke  100% réz

Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45 Cat5e UTP 7.5m szürke 100% réz

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 7.5 m
Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45 Cat5e UTP 7.5m szürke 100% réz további adatai

1 673 Ft

tovább az üzletbe
Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)  LC-SC duplex  5 m. 470391

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) LC-SC duplex 5 m. 470391

Intellinet Network Solutions Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) LC-SC duplex 5 m. 470391 további adatai

4 108 Ft

tovább az üzletbe
Digitus SATA ->IDE adapter

Digitus SATA ->IDE adapter

  • Kábel típusa: SATA
Digitus SATA ->IDE adapter további adatai

2 443 Ft

tovább az üzletbe
LogiLink - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 5m white CQ3071S

LogiLink - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 5m white CQ3071S

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 5 m
LogiLink - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 5m white CQ3071S további adatai

1 805 Ft

tovább az üzletbe
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel  hossza: 0 5m  szürke

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 0 5m szürke

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 5 m
Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel hossza: 0 5m szürke további adatai

296 Ft

tovább az üzletbe