20822 termék, 197. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
Belkin F8J023bt2M-BLK Lightning Sync/Charge cable fekete, 2m

Belkin F8J023bt2M-BLK Lightning Sync/Charge cable fekete, 2m

  • Kábel típusa: Lightning
  • Kábel hossza: 2 m
Belkin F8J023bt2M-BLK Lightning Sync/Charge cable fekete, 2m további adatai

6 560 Ft

Approx DisplayPort HDMI Átalakító Fehér 20cm APPC16

Approx DisplayPort HDMI Átalakító Fehér 20cm APPC16

  • Kábel típusa: DisplayPort
  • Kábel hossza: 0.2 m
Approx DisplayPort HDMI Átalakító Fehér 20cm APPC16 további adatai

3 105 Ft

OEM Tépozáras vezeték kötegelo, fekete, 12x200 mm, 10db

OEM Tépozáras vezeték kötegelo, fekete, 12x200 mm, 10db

OEM Tépozáras vezeték kötegelo, fekete, 12x200 mm, 10db további adatai

1 473 Ft

Hama Utazóadapter World-EU

Hama Utazóadapter World-EU

Hama Utazóadapter World-EU további adatai

3 199 Ft

MANHATTAN USB 2.0 hosszabbító kábel A/A, ezüst, aktív, 5m

MANHATTAN USB 2.0 hosszabbító kábel A/A, ezüst, aktív, 5m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 5 m
MANHATTAN USB 2.0 hosszabbító kábel A/A, ezüst, aktív, 5m további adatai

4 451 Ft

 USB 2.0 - MiniUSB OTG adatkábel, 0.2m

USB 2.0 - MiniUSB OTG adatkábel, 0.2m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 0.2 m
USB 2.0 - MiniUSB OTG adatkábel, 0.2m további adatai

1 885 Ft

Panasonic CF-LND80S-FD Car adapter

Panasonic CF-LND80S-FD Car adapter

Panasonic CF-LND80S-FD Car adapter további adatai

45 189 Ft

N-Base N-Cable Notebook tápkábel. 1.8m

N-Base N-Cable Notebook tápkábel. 1.8m

  • Kábel típusa: Tápkábel
  • Kábel hossza: 1.8 m
N-Base N-Cable Notebook tápkábel. 1.8m további adatai

1 013 Ft

Gigabyte Párhuzamos port back panel

Gigabyte Párhuzamos port back panel

Gigabyte Párhuzamos port back panel további adatai

2 144 Ft

Kolink SATA3 adatkábel, klip, 50cm

Kolink SATA3 adatkábel, klip, 50cm

Kolink SATA3 adatkábel, klip, 50cm további adatai

1 308 Ft

DELOCK USB Átalakító Szürke 5m 83896

DELOCK USB Átalakító Szürke 5m 83896

DELOCK USB Átalakító Szürke 5m 83896 további adatai

1 528 Ft

DELOCK Soros Párhuzamos Elosztó Szürke 30cm DL95232

DELOCK Soros Párhuzamos Elosztó Szürke 30cm DL95232

DELOCK Soros Párhuzamos Elosztó Szürke 30cm DL95232 további adatai

10 179 Ft

Kolink CAT6 UTP toldó

Kolink CAT6 UTP toldó

  • Kábel típusa: UTP
Kolink CAT6 UTP toldó további adatai

1 810 Ft

RULSTEIN UTP RJ45 törésgátló szürke

RULSTEIN UTP RJ45 törésgátló szürke

RULSTEIN UTP RJ45 törésgátló szürke további adatai

1 270 Ft

LogiLink UTP Összeköto Narancssárga 1m CQ3038S

LogiLink UTP Összeköto Narancssárga 1m CQ3038S

LogiLink UTP Összeköto Narancssárga 1m CQ3038S további adatai

677 Ft

Akyga HDMI Összeköto Fekete 1.5m AK-HD-15A

Akyga HDMI Összeköto Fekete 1.5m AK-HD-15A

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 1.5 m
Akyga HDMI Összeköto Fekete 1.5m AK-HD-15A további adatai

1 953 Ft

OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
OEM Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m további adatai

3 435 Ft

DELOCK 86344 Keystone Module RJ45 - LSA Cat.6 UTP piros

DELOCK 86344 Keystone Module RJ45 - LSA Cat.6 UTP piros

DELOCK 86344 Keystone Module RJ45 - LSA Cat.6 UTP piros további adatai

1 052 Ft

Hama USB 2.0 hosszabbító A/A kábel, árnyékolt, szürke, 3m

Hama USB 2.0 hosszabbító A/A kábel, árnyékolt, szürke, 3m

Hama USB 2.0 hosszabbító A/A kábel, árnyékolt, szürke, 3m további adatai

2 273 Ft

SANDBERG Network Cable UTP CAT5e 20m

SANDBERG Network Cable UTP CAT5e 20m

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 20 m
SANDBERG Network Cable UTP CAT5e 20m további adatai

3 275 Ft